ko3179. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Reif Guido ( Herausgegeben): GESTALTUNG UND GESTALTEN. Jahrbuch der Dresdner Staatstheater.Dresden. (1951). Dresner Verlag. 213 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 21x21 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko3181. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Heinrich Allmeroth (Herausgegeben): GESTALTUNG UND GESTALTEN. Jahrbuh fer Dresdner Staatstheater.Berlin. 1954. Henschelverlag. 227 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 25x20 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko3184. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Winds, Adolf: Der Schauspieler in seiner Entwicklung vom Mysterien- zum Kammerspiel.Berlin. 1919. Schuster&Loeffler. 284 p. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko3304. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Katona Ferenc (szerkesztő): A debreceni színészet története.Debrece. 1976. DMVT. 513 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko3305. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Lewanski, Julian: A lengyel színház Báthory István királysága idelyén.Budapest. 1962. Színháztud. Int. 60 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3306. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Kántor Lajos: Hamlet a bántott félhez tartozik.hn. én. Héttorony. 87 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x17 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3307. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Theatrum. 1962. Színháztudományi értesítő.Budapest. 1962. Síznháztud. Int. 402 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EUROÉrvénytelen könyvtári bélyegzővel. | ![]() |
ko3308. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Kelecsényi László: Vaszilij Suksin.Budapest. én. kn. 112 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.14 EUROFilmbarátok Kiskönyvtára.
Könyvtári selejtezés. | ![]() |
ko8594. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Büky Béla: Árny-és bábjátékok.Budapest. én. NPI. 129 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x14 cm. ár: 4.56 EUROBábjátékos Kiskönyvtár 74. | ![]() |
ko8734. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba RédeyTivadar: Ódry Árpád.Budapest. 1942. Franklin. 30 p. dedikált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8779. könyv/színháztörténet, film berak a kosárba Bajza József: Szózat a pesti Magyar Színház ügyében.Budapest. 1986. Magvető. 92 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko650. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba M. Ph. De Golbéry: Histoire et description de La Suisse et du tyrol.Paris. 1838. Firmin Didot Freres. 460 p. illusztrált. papírkötés. francia nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 136.88 EURO1 map/térkép
91 metszet/engraving. | ![]() |
ko762. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Carl Ludwig Frommel: Baden-Baden.Dortmund. 1979. Harenberg Kommunikation. 152 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 5.32 EURODie bibliophilen Taschenbücher. | ![]() |
ko1263. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Andrej V. Ikonnyikov: Leningrád és környéke.Budapest. 1975. Corvina. 100 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 26x23 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko1312. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Verzár István: Portugáliai utazások.Budapest. 1980. Panoráma. 262 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.52 EUROPanoráma külföldi útikönyvek.
Az utolsó néhány lap vízfoltos. | ![]() |
ko1559. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon (A Kon-tiki expedíció).Budapest. 1969. Gondolat. 234 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko1735. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Alfred Brehm: Az egyenlítőtől az északi fokig.Budapest. 1965. Gondolat. 300 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 2.66 EUROKlasszikus útleírások.
címlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko1850. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Sailer-Bloss: Izrael.Budapest. 1989. Polyglott. 64 p. illusztrált. fűzve. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 0.95 EURO | ![]() |
ko2275. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szentirmai József: Japán.Budapest. 1975. Panorama. 642 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.04 EUROKépekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. | ![]() |
ko2282. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Cseke László: Dunakanyar.Budapest. 1973. Panoráma. 139 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko2284. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Bács Gyula: Belgrád.Budapest. 1981. Panoráma. 222 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 1.37 EURO | ![]() |
ko2294. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Berciu Und Anghel: Alba Julia/ Gyulafehérvár/.Bukarest. 1965. Meridiane. 69 p. illusztrált. fűzve. német nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko2296. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Huba László: Siófok. Balatonaliga. Balatonvilágos. Balatonszabadi.Budapest. 1958. Panoráma. 64 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 0.46 EUROKopott. | ![]() |
ko2297. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Kun Károly- Nagy Zoltán: Hajdúszoboszló gyógyfürdő.hn. 1975. kn. 93 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko2299. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szövényi István: Kőszeg.hn. 1973. kn. 107 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko2300. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Gimes Endre: Nagycenk.hn. 1974. kn. 117 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko2301. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Marót János: Fertőd.hn. 1972. kn. 105 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko2304. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Imre: Szigetvár és környéke.hn. 1989. kn. 79 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko2392. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Nádas Ferenc: Az Északamerikai Egyesült Államok.Budapest. 1943. Cserépfalvi. 157 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.28 EUROGazdaság- és társadalompolitikai tanulmány. | ![]() |
ko2816. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Házi Jenő: Pozsony vármegye középkori földrajza.Pozsony. 2000. Kalligram. 614 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 5.32 EUROÚj ára: 2700 Ft. | ![]() |
ko3394. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins 1932.Innsbruck. 1939. Verlag D.Ö.A. 368 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 26x19 cm. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko4103. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Auguste Piccard: A tenger mélyén.Budapest. 1961. Gondolat. 290 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko4107. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes óceánon. A Kon-tiki expedició.Budapest. 1962. Gondolat. 233 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.52 EUROVilágjárók 1. | ![]() |
ko4110. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Ernst F. Löhndorff: Az óceán pokla.Budapest. én. Utazási Könyvek Kiadóhivatala. 245 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.28 EUROA világjárás hősei. | ![]() |
ko4330. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Bokor Imre: München és Bajorország.Budapest. 1933. Magyar Goethe-Társaság. 128 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko4410. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Mátra útikalauz.Budapest. 1978. Sport. 310 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.9 EUROTérképmelléklettel. | ![]() |
ko4557. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Fehérdy Iván - Dukay Tóth Romola: Kanada.Budapest. 1985. Panoráma. 555 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko4559. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Románia.Budapest. 1979. Panoráma. 678 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko4979. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szabó R. Jenő: Egyiptom.Budapest. 1979. Panoráma. 621 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko4980. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Kis Csaba: Amerikai Egyesült Államok.Budapest. 1982. Panoráma. 744 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko4982. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Doromby Endre: Spanyolország.Budapest. 1976. Panoráma. 647 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko4983. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szabó R. Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország.Budapest. 1981. Panoráma. 479 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko4986. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Polonyi Péter: Kína.Budapest. 1985. Panoráma. 615 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko4987. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Vincenzik Dénes: Mexikó.Budapest. 1985. Panoráma. 503 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko5149. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba OSNABRüCK 12 TRINKS=POSTKARTEN.Leipzig. én. Trinks. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 14x10 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko5150. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba FüHRER DURCH SALZBURG UND UMGEBUNG.Salzburg. én. Hermann Nagelsbach. 37 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 14x11 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko6540. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Bengt, Berg: ABU MARKUB. MIT DER FILMKAMERA UNTER ELEFANTEN UND REISENSTöRCHEN.Berlin. 1940. Reimer. 187 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 25x18 cm. foltos. ár: 9.51 EURO | ![]() |
ko6659. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Rapcsányi László: Jeruzsálem.Budapest. 1984. Gondolat. 349 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7049. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Asztalos-Horváth: Gödöllő, a Rákos és a Galga mente.Budapest. 1989. Dunatours. 124 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko7588. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Tardy Lajos (összeállító): Orosz és ukrán utazók a régi Magyarországon.Budapest. 1988. Gondolat. 262 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7705. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szabó M. Attila-Szabó M. Erzsébet: Erdélyi helységnévszótár.Bukarest. 1992. Kriterion. 250 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko8008. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba ODESSZA, OGYESSZA,.hn. ca. 1910. kn. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 11x16 cm. ár: 30.42 EURO20 t. fotó. | ![]() |
ko8115. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Marco Polo: Utazásai.Bukarest. 1986. Kriterion. 319 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8116. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Brehm Alfred Edmund: Az Északi-sarktól az Egyenlítőig.Bukarest. 1988. Kriterion. 322 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8117. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Golescu Dinicu: Utazásaim leírása. 1824, 1825, 1826.Bukarest. 1978. Kriterion. 226 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8119. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Utazások a régi Európában.Bukarest. 1976. Kriterion. 218 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8120. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban.Bukarest. 1984. Kriterion. 262 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8237. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Gábor: Makk és jaguár.Budapest. 1972. Szépirodalmi. 414 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8239. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Justus Petrhes Taschen Atlas.Gotha. 1952. Justus Perthes. 68 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. kopott. ár: 2.28 EURO26 térkép. | ![]() |
ko8240. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Gábor-Hegyi Klára: Négy hágó sziklavadonában.Gotha. 1970. Szépirodalmi. 545 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8242. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Gábor: Pálmakunyhó az őserdőben.Budapest. 1963. Gondolat. 444 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko771. könyv/filozófia berak a kosárba Franz Mehring: A történelmi materializmusról.Budapest. 1979. Kossuth. 157 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.37 EUROCímlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko778. könyv/filozófia berak a kosárba Benedetto Croce: A szabadság hitvallása.Budapest. 1990. Kossuth. 68 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x10 cm. ár: 0.68 EURO | ![]() |
ko784. könyv/filozófia berak a kosárba Charles Fourier: A négy mozgás és az általános rendeltetések elmélete.Budapest. 1977. Gondolat. 513 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko789. könyv/filozófia berak a kosárba Nyikolaj Alekszandrovics Dobroljubov: Három tanulmány.Budapest. 1972. Magyar Helikon. 289 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.52 EUROCímlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko791. könyv/filozófia berak a kosárba Spinoza: Politikai tanulmány és levelezés.Budapest. 1980. Akadémiai. 384 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 3.42 EUROMaximilien Lucas és Johannes Colerus Spinoza-életrajzaival. | ![]() |
ko1491. könyv/filozófia berak a kosárba Pászka Imre(szerk): A bölcsesség útja.Bukarest. 1988. Kriterion. 308 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.52 EUROÓkori kínai gondolkodók írásaiból. | ![]() |
ko1633. könyv/filozófia berak a kosárba Isaac Newton: A világrendszeréről és egyébb írások.Budapest. 1977. Magyar Helikon. 426 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko1739. könyv/filozófia berak a kosárba Immanuel Kant: A gyakorlati ész kritikája.Budapest. 1996. Cserépfalvi. 219 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko1854. könyv/filozófia berak a kosárba Judith N. Shklar: Montesquieu.Budapest. 1994. Atlantisz. 164 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x12 cm. ár: 3.04 EUROCímlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko1951. könyv/filozófia berak a kosárba Galvano della Volpe: Az ízlés kritikája.Budapest. 1970. Gondolat. 296 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.14 EUROStúdium könyvek 66. | ![]() |
ko2225. könyv/filozófia berak a kosárba Friedhelm Boll: Frieden ohne Revolution?.Bonn. 1980. Neue Gesellschaft. 296 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko2403. könyv/filozófia berak a kosárba Shaftesbury: Értekezés az arényről és az érdemről.Budapest. 2004. Magyar Helikon. 146 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 5.32 EUROÚj ára: 1990 Ft. | ![]() |
ko3650. könyv/filozófia berak a kosárba Hypereidés: Az athéni Hypereidés beszédei és stílusának ókori megítélése.Budapest. 2001. Pallas-Attraktor. 240 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 4.56 EUROÚj ára: 2350 Ft. | ![]() |
ko3655. könyv/filozófia berak a kosárba Gennádiosz Szkholáriosz: Petrus Hispanus mester logikájából.Budapest. 1999. Jószöveg. 237 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 2.28 EUROÚj ára: 1298 Ft. | ![]() |
ko4034. könyv/filozófia berak a kosárba Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Taine, Spencer, Nietzsche, Ruskin,.Budapest. 1907. MTA. 246 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. kopott. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko4035. könyv/filozófia berak a kosárba Émile Boutroux: Tudomány és vallás a jelenkori philosophiában.Budapest. 1914. MTA. 435 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. címlapon tulajdonosi bejegyzés. ár: 4.56 EUROA kötéstábla laza. | ![]() |
ko4299. könyv/filozófia berak a kosárba Alexandru Balaci: Niccoló Machiavelli.Budapest. 1974. Gondolat-Albatrosz. 237 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko5024. könyv/filozófia berak a kosárba Huszár Tibor: Nemzetlét - nemzettudat - értelmiség.Budapest. 1984. Magvető. 728 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.9 EUROTanulmányok.
Elvek és utak. | ![]() |
ko5678. könyv/filozófia berak a kosárba Dobroljubov, Nyikolaj Alekszandrovics: Három tanulmány.Budapet. 1972. Magyar Helikon. 289 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko5887. könyv/filozófia berak a kosárba Pető Gábor Pál: Tudományok ás áltudományok. Esszék és cikkek.Budapest. 1991. kn. 73 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 0.76 EUROZ-füzetek/31. | ![]() |
ko6049. könyv/filozófia berak a kosárba Molnár Tamás: Én, Symmachus. Lélek és gép.Budapest. 2000. Európa. 211 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko6098. könyv/filozófia berak a kosárba Kolakowski, Leszek: Isten nem adósunk semmivel.Budapest. 2000. Európa. 375 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko6394. könyv/filozófia berak a kosárba Szalai Sándor: Bevezetés a társadalomtudományba.Budapest. 1948. OKT. 185 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko6441. könyv/filozófia berak a kosárba Nádor György (összeállította): Spimoza műhelyében.Budapest. 1963. Gondolat. 219 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 4.56 EUROEurópai Antológia. | ![]() |
ko6453. könyv/filozófia berak a kosárba Huxley Aldous: Divatok a szerelemben.Budapest. 1984. Európa. 401 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko6602. könyv/filozófia berak a kosárba Apáczai Csere János: Magyar logikácska.Bukarest. 1975. Kriterion. 214 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 1.52 EUROTéka. | ![]() |
ko7186. könyv/filozófia berak a kosárba Barth, Paul: DIE STOA.Stuttgart. 1903. Frommanns. 191 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko7449. könyv/filozófia berak a kosárba Ancsel Éva: Írás az éthoszról.Budapest. 1981. Kossuth. 102 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7504. könyv/filozófia berak a kosárba Halasy-Nagy József: Az erkölcsi élet.Kolozsvár-Szeged. 2002. Pro Philosophia. 429 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7505. könyv/filozófia berak a kosárba Bartók György: Válogatott filozófiai írások.Kolozsvár-Szeged. 2001. Pro Philosophia. 300 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7506. könyv/filozófia berak a kosárba Halasy-Nagy József: A filozófia.Szeged. 2004. Lectum. 404 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7507. könyv/filozófia berak a kosárba Szabó Tibor ( Szerkesztő): Tanulmányok Halasy-Nagy József filozófiájáról.Szeged. 2004. Lectum. 190 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7616. könyv/filozófia berak a kosárba Klasszikus német filozófia.Budapest. 1966. Gondolat. 251 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7617. könyv/filozófia berak a kosárba A korai francia felvilágosodás.Budapest. 1961. Gondolat. 258 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7914. könyv/filozófia berak a kosárba Jean-Paul, Sartre: FREUNDSCHAFT UND EREIGNIS. BEGEGNUNG MIT (MAURICE) MERLEAU-PONTY. ÜBERTRAGEN VON HANS HEINZ HOLZ.Frankfurt Am Main. 1962. Insel. 79 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 11.41 EUROErste Deutsche Ausgabe. | ![]() |
ko8053. könyv/filozófia berak a kosárba Kristó Nagy Gyula (szerkesztő): Bölcsességek könyve. I-II. köt.Budapest. 1982. Gondolat. 145 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8210. könyv/filozófia berak a kosárba Ancsel Éva: Az ember mértékhiánya.Budapest. 1991. Akadémiai. 30 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8444. könyv/filozófia berak a kosárba Tagai Imre: John Dewey.Budapest. 1982. Kossuth. 95 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 0.76 EUROKönyvtári selejtezés.
K. | ![]() |
ko8445. könyv/filozófia berak a kosárba Csejtei Dezső: José Ortega Y Gasset.Budapest. 1980. Kossuth. 111 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko8446. könyv/filozófia berak a kosárba Dietz-Hesse: Szexológia.Budapest. 1975. Gondolat. 447 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.71 EURO | ![]() |
ko8450. könyv/filozófia berak a kosárba Fichte, Johann Gottlieb: Az ember rendeltetése.Budapest. 1976. Magyar Helikon. 285 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x9 cm. címlapon tulajdonosi bejegyzés. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko8452. könyv/filozófia berak a kosárba Ágh Attila: \"Népek nagy hazája\" A világrendszer-elméletek történetéhez.Budapest. 1988. Akadémiai. 143 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8453. könyv/filozófia berak a kosárba Popper Péter: Az istennel sakkozás kockázata.Budapest. 1995. Türelem Háza. 199 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8455. könyv/filozófia berak a kosárba Szigethy Gábor: A machiavellizmus.Budapest. 1977. Magvető. 121 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x10 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko8502. könyv/filozófia berak a kosárba Csernisevszkij: Esztétikai tanulmányok.Budapest. 1979. Akadémiai. 286 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROVálogatott filozófiai művei I. | ![]() |
ko56. könyv/pszichológia berak a kosárba Völgyesi Ferenc: Beszédzavarok hypnosisgyógymódja.Budapest. 1942. Novák Rudolf és Tsa. 39 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 13.69 EURO2 színes műmelléklettel. | ![]() |
ko299. könyv/pszichológia berak a kosárba Harkai Schiller Pál: Lélektani tanulmányok hatodik kötet.Budapest. 1943. Pázmány Péter Tudományegyetem. 173 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko643. könyv/pszichológia berak a kosárba C. W. Leadbeater: Az álmokról.Budapest. én. kn. 64 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 2.28 EUROfelvágatlan példány. | ![]() |
ko1293. könyv/pszichológia berak a kosárba Alekszej Nyikolajevics Leontyev: Tevékenység, tudat, személyiség.Budapest. 1979. Gondolat, Kossuth. 341 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3051. könyv/pszichológia berak a kosárba Thurzó Jenő: Az idegességről.Budapest. én. Tudományos Könyvkiadóvállalat. 88 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 4.56 EUROGerincén szakadás. | ![]() |
ko3074. könyv/pszichológia berak a kosárba Ludas M. László(szerk): A szexualitásról a fogamzástól a felnőtté válásig.Budapest. 1975. Tankönyvkiadó. 263 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO(Az Élet és Tudomány cikksorozata alapján). | ![]() |
ko3249. könyv/pszichológia berak a kosárba Kornilow, K. N: Einfürung in die Psychologie.1950. Berlin-Lei. Volk Und Wissen Verlag. 143 p. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 23x17 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3392. könyv/pszichológia berak a kosárba Harkai Schiller Pál (szerkesztő): Lélekteni tanulmányok. Ötödik kötet.Budapest. 1941. Pázmány P. Tudegy. 188 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko3833. könyv/pszichológia berak a kosárba Ranschburg Jenő: Félelem, harag, agresszió.Budapest. 1979. Tankönyvkiadó. 160 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko4694. könyv/pszichológia berak a kosárba Schiller, Paul V: AUFGABE DER PSYCHOLOGIE EINE GESCHICHTE IHRER PROBLEME.Wien. 1948. Springer. 233 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 24x16 cm. címlapon tulajdonosi bejegyzés. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko4695. könyv/pszichológia berak a kosárba Allen, Clifford: MODERN DISCOVERIES IN MEDICAL PSYCHOLOGY.London. 1949. Macmillan. 235 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 22x15 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7609. könyv/pszichológia berak a kosárba Freud Sigmund: Esszék.Budapest. 1982. Gondolat. 491 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7610. könyv/pszichológia berak a kosárba Jones Ernest: Sigmund Freud élete és munkássága.Budapest. 1983. Európa. 681 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x12 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8416. könyv/pszichológia berak a kosárba Mérei-Ajkay-Dobos-Erdélyi: A pszichodráma önismereti és terápiás alkalmazása.Budapest. 1987. Akadémiai. 214 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko8418. könyv/pszichológia berak a kosárba Rövid dinamikus pszichoterápia.Budapest. 1992. Animula. 219 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8422. könyv/pszichológia berak a kosárba Behaviorizmus.Budapest. 1970. Gondolat. 305 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8423. könyv/pszichológia berak a kosárba Hermann Imre: A pszichoanalízis mint módszer.Budapest. 1988. Gondolat. 246 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko8424. könyv/pszichológia berak a kosárba Pedagógiai szociálpszichológia.Budapest. 1976. Gondolat. 728 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8429. könyv/pszichológia berak a kosárba Lélekelemzési tanulmányok. Dolgozatok a pszichoanalízis főbb kérdéseiről.Budapest. 1993. Párbeszéd. 811 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EUROÍrták a Magyarországi Pszichoanalitikai Egyesület tagjai.
Az 1933-as kiadás hasonmása. | ![]() |
ko8431. könyv/pszichológia berak a kosárba Szondi Lipót: Ember és sors. Három tanulmány.Budapest. 1996. Kossuth. 141 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8433. könyv/pszichológia berak a kosárba Jelenits-Tomcsányi (szerkesztők): Tanulmányok a vallás és lélektan határterületeiről.hn. 1988. kn. 383 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8434. könyv/pszichológia berak a kosárba A pszichoanalízis és modern irányzatai.Budapest. 1971. Gondolat. 479 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8435. könyv/pszichológia berak a kosárba Pszichoterápia.Budapest. 1981. Gondolat. 629 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8500. könyv/pszichológia berak a kosárba Kretschmer Ernst: Orvosi pszichológia.Budapest. 1941. Novák. 376 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. kopott. címlapon tulajdonosi bejegyzés. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko534. könyv/helytörténet berak a kosárba Szepesházy Róbert (Összeállító): SZOMBATHELY SAVARIA multja-jelene-jövője.Szombathely. 1947. Szabad Vasmegye Nyomdavállalat. 180 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko872. könyv/helytörténet berak a kosárba Törs Kálmán: Margit-sziget.Pest. 1872. Athenaeum. 137 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 60.84 EUROSzines litografált térképmelléklettel, mérete: 78x60 cm
Címlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko952. könyv/helytörténet berak a kosárba A neoabszolutizmus évei (Tolna megye 1849-1867 között).Budapest. 1983. Tolna Megyei Levéltár. 606 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x18 cm. ár: 3.42 EUROÉvszázadokon át.
Tolna megye történetének olvasókönyve II. | ![]() |
ko956. könyv/helytörténet berak a kosárba Töttős Gábor: Történelmi séták Szekszárdon.Szekszárd. 1986. Városi Tanács V. B. 207 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko961. könyv/helytörténet berak a kosárba Komoróczy György: A városigazgatás 1720-1848 között.hn. én. kn. 41 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.06 EUROKülönlenyomat. | ![]() |
ko964. könyv/helytörténet berak a kosárba Hegyi András: Szőreg és népe (Tanulmányok).Szeged. 1977. Szeged Megyei Városi Tanács. 403 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko990. könyv/helytörténet berak a kosárba Szántó Imre: Egy dunántúli falu (Alsópáhok története).Budapest. 1960. Tankkönyvkiadó. 310 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x18 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko995. könyv/helytörténet berak a kosárba Varsány.Varsány. 2000. kn. 263 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko1762. könyv/helytörténet berak a kosárba Debrecen város magistratusának jegyzőkönyvei 1554/1555.Debrecen. 1983. Hajdú-Bihar Megyei Levéltár. 67 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.28 EUROHajdú-Bihar Megyei Levéltár forráskiadványai 5. | ![]() |
ko1764. könyv/helytörténet berak a kosárba Tanulmányok Tolna megye történetéből VIII.Szekszárd. 1978. Tolna Megyei Tanács Levéltára. 440 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x18 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko1767. könyv/helytörténet berak a kosárba Tanulmányok Deák Ferencről.Zalaegerszeg. 1976. Zala Megyei Levéltár. 451 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.7 EUROZalai gyűjtemény 5. | ![]() |
ko1868. könyv/helytörténet berak a kosárba Szíj Rezső: Várpalota.Budapest. 1960. Gondolat. 643 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 4.56 EUROViseltes állapotú példány. Kötéstábla széle körben kissé szakadozott. | ![]() |
ko2031. könyv/helytörténet berak a kosárba Edelény múltjából.Edelény. 1973. Edelényi Közös Községi Tanács. 722 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.7 EUROborítón szakadás. | ![]() |
ko5573. könyv/helytörténet berak a kosárba Gecsi Lajos-Lipták István: Postatörténeti emlékek Békés Vármegyéből.Békéscsaba. 1970. MABÉOSZ. 230 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 9.51 EUROSzámozott példány: 700/240. | ![]() |
ko5743. könyv/helytörténet berak a kosárba VÁCI KÖNYV. A Váci Hírlap jubileumára.Vác. 1938. Pestvidéki Nyomda. 526 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. kopott. ár: 13.69 EUROCikkek, tanulmányok Vácról. | ![]() |
ko7272. könyv/helytörténet berak a kosárba Rómer Flóris: Árpás és a móriczhidai szent Jakabról cimzett prépostság története.Pest. 1869. Aigner. 107 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 22.81 EURO | ![]() |
ko7282. könyv/helytörténet berak a kosárba Belitzky János: Sopron vármegye története. Első kötet, unicus!.Budapest. 1938. kn. 1015 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 45.63 EUROTöbb kötet men jelent meg!. | ![]() |
ko7321. könyv/helytörténet berak a kosárba Szentgyörgyi Mária: Kővár vidékének társadalma.Budapest. 1972. Akadémiai. 189 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EUROÉRTEKEZÉSEK A TÖRTÉNETI TUDOMÁNYOK KÖRÉBŐL. 56. | ![]() |
ko7333. könyv/helytörténet berak a kosárba Kugler Alajos ( Szerkesztő): Emléklap a soproni Széchenyi-szobor leleplezésére.Sopron. 1897. kn. 63 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 31x23 cm. ár: 45.63 EURO | ![]() |
ko7555. könyv/helytörténet berak a kosárba Budapest.Budapest. én. B.F.L. 700 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 5.7 EUROBudapesti Negyed 10-11. szám. | ![]() |
ko7560. könyv/helytörténet berak a kosárba A város alatt.Budapest. én. B.F.L. 243 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.28 EUROBudapesti Negyed 5. szám. | ![]() |
ko7561. könyv/helytörténet berak a kosárba Koncepció és vízió.Budapest. én. B.F.L. 212 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.66 EUROBudapesti Negyed 2. szám. | ![]() |
ko7562. könyv/helytörténet berak a kosárba Budapest metamorfózisa.Budapest. én. B.F.L. 213 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.66 EUROBudapesti Negyed 14. szám. | ![]() |
ko7566. könyv/helytörténet berak a kosárba Kultúrák találkozása.Budapest. én. B.F.L. 225 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.66 EUROBudapesti Negyed 4. szám. | ![]() |
ko7673. könyv/helytörténet berak a kosárba Csiffáry Tamás ( Szerkesztő): Magyar történelmi helynevek.Budapest. én. Könyvmíves. 494 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7681. könyv/helytörténet berak a kosárba Orbán Balázs: Torda város és környéke. I-II. köt.Budapest. 1986. Európa. 1160 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko1. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Karl Fuchs: Geschichte des Münchener Buchgewerbes mit besonderer Berücksechtigung des Buchdruckes.München. 1912. Müchener Buchdruck. 70 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko3. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Tony Kellen: Das Zeitungswesen.Kempten und München. 1908. Jos. Köselschen Buchhandlung. 212 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko4. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Verlagskatalog von Friedr. Vieweg & Sohn in Braunschweig 1786-1911.Braunschweig. 1911. Druck von Friedr. Vieweg & Sohn. 475 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 22.81 EUROHERAUSGEGEBEN AUS ANLASS DES
HUNDERTFÜNFUNDZWANZIGJAHRIGEN BESTEHENS DER FIRMA GEGRÜNDET APRIL 1786. | ![]() |
ko5. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Gerhard Lüdtke: Minerva Jahrbuch der gelehrten welt.Berlin, Leipzig. 1937. Walter de Gruyter & Co. 1765 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko6. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Karl Fr. Pfau: Die Buchhaltung des Buchhandlers mit Unterstützung eines bewahrten Fachmannes bearbeitet.Leipzig. én. Karl Fr. Pfau. 39 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko7. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba J. A. Farrer: Literarische Falschungen.Leipzig. 1907. Theod. Thomas. 223 p. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 6.08 EURO | ![]() |
ko11. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Karl Trübner: Wissenschaft und Buchhandel.Leipzig. 1903. Gustav Fischer. 128 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko16. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Ehmde: Drei Jahrzehnte Deutscher Buchkunst 1890 - 1920.Berlin. 1922. Euphorion Verlag. 47 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko19. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Worringer Wilhelm: Die Altdeutsche Buchillustration.München. 1921. R. Ripper & Co. 152 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 27x19 cm. ár: 11.41 EUROGazdagon illusztrált. Richly illustrated. | ![]() |
ko21. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Friedrich Lippmann: Der Kupferstich.Berlin. 1914. Verlag Georg Reimer. 253 p. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 30.42 EUROmit 131 abbildungen
Gazdagon illusztrált. Richly illustrated. | ![]() |
ko22. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Hans W. Singer: Der Kupferstich.Bielefeld und Leipzig. 1904. Velhagen & Klafing. 142 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 26x18 cm. ár: 13.69 EUROMit 107 Abbildungen
Gazdagon illusztrált. Richly illustrated. | ![]() |
ko33. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Adolf Keysser: DIE OEFFENTLICHEN BIBLIOTHEKEN UND DIE SCHCENE LITERATUR MIT BESONDERER BEZIEHUNG AUF DIE COELNER STADTBIBLIOTHEK.Coeln. 1903. M. Du Mont-Schauberg. 25 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 25x17 cm. ár: 4.56 EUROGerman language. | ![]() |
ko36. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Otto Schroeder: VOM PAPIERNEN STIL.Leipzig, Berlin. 1908. B. G. Teubner. 102 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 2.28 EUROGerman language. | ![]() |
ko37. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Organisationsanwalt v. Sazenhofen: Die Durchschreibe Buchfűhrung.Freiburg. én. Walter Momber. 162 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.28 EUROGerman language. | ![]() |
ko41. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Die Arbeifen des Sortimenters.Leipzig. én. Gustav Uhl. 316 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 7.6 EUROGerman language
Ein ausführliches Lehrbuch der Praxis des Sortiments- buchhandels von Wilhelm Franz Baedeker Bearbeifef und herausgegeben von Gustav Uhl. | ![]() |
ko44. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Hans Brunckhorst: Grundsatzliches und praktisches von der verbreitung guter billiger jugend- und volkslektüre.Hamburg. 1912. Selbstverlag der Prüfungsausschüsse. 63 p. fűzve. német nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 1.14 EUROGerman language. | ![]() |
ko45. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Adolf Reinecke: Die Sprache des Buchhandels und der Schriftstellerei.Leipzig. én. Gustav Uhl. 16 p. fűzve. német nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.14 EUROGerman language. | ![]() |
ko50. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Kolbs Lesebuch in Handschriften.Stuttgart. 1908. J. B. Metzlerschen Buchhandlung. 104 p. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 4.56 EUROGerman language. | ![]() |
ko52. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Wilhelm Krause: Mit Quellstift und Feder.Berlin. én. Schriftfunde & Schriftunterricht Heintze. 54 p. fűzve. német nyelvű.méret: 25x19 cm. ár: 10.65 EUROGerman language. | ![]() |
ko53. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba 125 JAHRE MUSIKALIEN- UND INSTRUMENTEN- HANDLUNG HUG & Co.Zürich. én. Buchdruckerei Berichthaus. 30 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 26x19 cm. ár: 22.81 EUROGerman language. | ![]() |
ko54. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Urthur Hek: Die Sünden im deutschen Buchhandel.Stuttgart. 1913. T. Hek. 27 p. fűzve. német nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.28 EUROGerman language. | ![]() |
ko175. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Allodiatoris Irma (Összeállító): A Kárpát-medence antropológiai vizsgálata. Bibliographie der Antropologie des Karpatenbeckens.Budapest. 1958. Akadémiai. 183 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko176. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Bendefy László ( szerkesztő): Magyar geodéziai irodalom 1961-1970.Budapest. 1974. Műszaki. 414 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko177. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Katarina Závadová: Slovak towns and castles in the baroque grafic arts. /Old Hungarian fortresses and castles./.Bratislava, Pozsony. 1974. Tatran. 143 p. vászonkötés. több nyelvű.méret: 27x24 cm. ár: 30.42 EURO322 picture. Slovak language, polyglot register.
A felvidéki várak képes rendszerezése. | ![]() |
ko178. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Tóvári Judit (összeállító): Borsod-Abaúj-Zemplén megye műemléki bibliográfiája.Miskolc. 1983. BAZ MA. 322 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko186. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Szép Gyuláné-Dulai András: Kiskőrös történetének irodalma.Kiskőrös. 1982. Városi Könyvtár. 205 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 6.84 EUROGazdagon illusztrált. | ![]() |
ko323. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Fabó Irma: A radikális sajtó kialakulása: Világ 1910-1914.Budapest. 1966. kn. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 0.38 EUROKülönlenyomat a Magyar Könyvszemle 1966/4. számából. | ![]() |
ko867. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Fitz József: Hess András a budai ősnyomdász.Budapest. 1932. Magyar Bibliophil Társaság. 195 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 27x20 cm. ár: 26.62 EUROA könyvtest laza. | ![]() |
ko1348. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Maurica Craig: Irish Bookbindings.Budapest. én. kn. illusztrált. papírkötés. angol nyelvű.méret: 25x15 cm. ár: 4.56 EUROPlusz lapokat tartalmaz kötéstábla rajzokról. | ![]() |
ko1413. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Dezsényi Béla: A magyar hirlapirodalom első százada(1705-1805).Budapest. 1941. OSZK. 66 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 5.7 EUROgerincén beszakadás. | ![]() |
ko2059. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Erdélyi János: Könyvművészeti kiállítása a debreceniKossuth Lajos Tudományegyetem díszudvarában/ 1977. május 23-június 23.hn. 1977. kn. 28 p. illusztrált. fűzve. magyar nyelvű.méret: 22x20 cm. ár: 1.52 EUROHozzá tartozik Juhász Ferenc költő megnyitó beszéde.
4 sztl. lev. | ![]() |
ko2964. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Előadások Erdélyi János könyvművész életmű-kiállítása alkalmából.Debrecen. 1977. kn. 65 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko3596. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Dirk Soechting: Schloss burg als postkarte.Remscheid. 1980. Ute Kierdorf. 235 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 15x15 cm. ár: 1.37 EURO | ![]() |
ko4396. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba K. Zoege Von Manteuffel: DER DEUTSCHE KUPFERSTICH.München. én. Hugo Schmidt. 111 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko4423. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Reguli Ernő (szerk): József Attila bibliográfia.Budapest. 1975. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. 319 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko5110. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Karl, Faulmann,: ILLUSTRIERTE GESCHICHTE DER SCHRIFT.Wien-Pest-Leipzig. 1880. Hartleben. 632 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 91.25 EUROGazdagon illusztrált!
Carl Faulmann wuchs als Sohn eines Tagelöhners aus Halle in ärmlichsten Verhältnissen auf. Er wurde 1849 Setzerlehrling bei der Buchdruckerei von Gebauer und Schwetschke in ... | ![]() |
ko5623. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Magyar írók, művészek és tudósok ex librisei. Leíró katalgus.Budapest. 1964. OSZK Kisgrafika B. Köre. 51 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x16 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko5892. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Magyar Könyvkereskedő.Budapest. 1913. M.K. és Z.A.O.E.K. . magyar nyelvű.méret: 32x24 cm. ár: 2.28 EUROKözépen hajtva.
1913 április. 4. szám. | ![]() |
ko5893. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Magyar Könyvkereskedő.Budapest. 1913. M.K. és Z.A.O.E.K. . magyar nyelvű.méret: 32x24 cm. ár: 2.28 EUROKözépen hajtva.
1913 május. 5. szám. | ![]() |
ko5894. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Magyar Könyvkereskedő.Budapest. 1913. M.K. és Z.A.O.E.K. . magyar nyelvű.méret: 32x24 cm. ár: 2.28 EUROKözépen hajtva.
1913 aug-szept. 8-9. szám. | ![]() |
ko5895. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Magyar Könyvkereskedő.Budapest. 1914. M.K. és Z.A.O.E.K. . magyar nyelvű.méret: 32x24 cm. ár: 2.28 EUROKözépen hajtva.
1914 január. 1. szám. | ![]() |
ko5967. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Tevan Andor: A könyv évezredes útja.Budapest. 1984. Gondolat. 315 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko6324. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba 200 DECORATIVE TITLE-PAGES: AN ANTHOLOGY OF COPYRIGHT-FREE ILLUSTRATIONS FOR ARTISTS AND DESIGNERS.New York. 1963. Dover. papírkötés. angol nyelvű.méret: 28x21 cm. ár: 5.7 EURO203 plates. | ![]() |
ko6347. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Steinhofer Károly: Régi könyvek mesterei.Budapest. 1912. Lampel. 61 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. kopott. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko6643. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Colas, René: Bibliographie générale du costume et de la mode. I-II. köt.New York. 1969. Hacker Art Books. vászonkötés. francia nyelvű.méret: 25x17 cm. ár: 136.88 EURO1412 hasáb.69 p.
Reprint edition. | ![]() |
ko6772. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Sugár Jenő: A jövő könyvkereskedelméről.Budapest. 1912. kn. 16 p. dedikált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. sérült. ár: 5.7 EUROSugár Jenő, a Rózsavölgyi cégvezetője. | ![]() |
ko7050. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. 1930.Budapest. 1930. Révai. 384 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7225. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Tiltott könyvek jegyzéke. V.hn. 186?. kn. 1 p. . magyar nyelvű.méret: 34x22 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7334. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba NYOMDA- ÉS ROKONIPAR. A könyvnyomdai.....munkaadók lapja.Budapest. 1925. kn. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 34x24 cm. ár: 45.63 EUROI. évfolyam
1-24 szám teljes. | ![]() |
ko7443. könyv/könyvészet, könyvtörténet berak a kosárba Pillin: DU UND DIE SCHWARZE KUNST.Mainz. 1940. Gutenberg-Gesellschaft. 40 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 22x15 cm. gerincen kis szakadás. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko3598. könyv/évkönyv, naptár, almanach berak a kosárba "Kantate" Taschen=Almanach für Buchhandler 1907 für das Jahr 1907.Leipzig. 1907. Richard Hintzsche. 196 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 16x10 cm. ár: 34.22 EURO | ![]() |
ko8711. könyv/évkönyv, naptár, almanach berak a kosárba Népszava naptár.Budapest. 1938. Népszava. 148 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko170. könyv/régiség berak a kosárba [Bajza József Ignác]:: Antidoton katholika-béli vallás Magyar-országban-való fön-tartásáért.hn. 1792. kn. 130 p. bőrkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 91.25 EUROBajza József Ignác kanonok (1755 Peredmér)-(� Pozsony, 1836. december 1.). | ![]() |
ko308. könyv/régiség berak a kosárba Koretz Lőrincz: Elemi mennyiségtan, Elemi mértan.Pest. 1852. Lukács. 218 p. félbőr-kötésben. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 60.84 EURO2 mű egy kötetben.
5 nagy méretű kihajtható tábla mértani rajzokkal. Gerince javított. | ![]() |
ko545. könyv/régiség berak a kosárba IANI PANNONII (Jannus Pannonius) EPISCOPI QUINQVEECCLES: ILLUS ANTIQUIS.Budapest. 1972. Akadémiai. nyl kötés. latin nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 19.01 EUROAz 1569-es kiadás fakszimiléje. | ![]() |
ko1436. könyv/régiség berak a kosárba Andream Matúsík: Alphabetum et orthographia universalis.Rozsnyó. 1837. Josephi Kek. 82 p. papírkötés. latin nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 34.22 EUROgerince kissé sérült
little damadge on the bone. | ![]() |
ko1437. könyv/régiség berak a kosárba Klío, vagy lélek-nemesít, részént eredeti részént fordított, darabok kötött és kötetlen beszédben.Győr. 1825. Kis János. 146 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 34.22 EUROKis János (Rábaszentandrás, 1770. szept. 22. – Sopron, 1846. febr. 19.): költő, műfordító, ev. szuperintendens, az MTA r. tagja (1830). Kazinczy Ferenc baráti köréhez tartozott. Jobb... | ![]() |
ko1578. könyv/régiség berak a kosárba Lamy, Bernard: Apparatus biblicus, sive manuductio ad Sacram Scripturam.Tyrnaviae, Nagyszombat. 1762. Typ. Acad. 645 p. bőrkötés. latin nyelvű.méret: 21x16 cm. ár: 171.1 EURO12 t. (3 térkép). | ![]() |
ko1791. könyv/régiség berak a kosárba Moore: Egy irlandus útazása az igaz vallás felkeresése végett.Nagyvárad. 1836. Tichy János. 579 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x11 cm. ár: 68.44 EURO2 rész egybekötve. 294, 285 p.
A könyvtest a kötéstáblától elvált. Az első rész címlapján bélyegző. | ![]() |
ko1792. könyv/régiség berak a kosárba Salomon, J. (herausgegeben): Lehrbuch der Arithmetik und Algebra zum öffentlichen Gebrauche und Selsbstunterrichte.Wien, Triest. 1821. Geistinger. 310 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 45.63 EURO | ![]() |
ko2259. könyv/régiség berak a kosárba Jahn, Friedrich Ludwig: Die Deutsche Turnkunst.1816/1961. Berlin/Fra. kn. 355 p. illusztrált. pergamen. német nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 22.81 EUROReprint Edition.
Friedrich Ludwig Jahn (* 11. August 1778 in Lanz (heute Brandenburg), † 15. Oktober 1852 in Freyburg/Unstrut (heute Sachsen-Anhalt)) war deutscher Turnvater. | ![]() |
ko2267. könyv/régiség berak a kosárba Ruszek József: A filozofiának elöljáró értekezései.Veszprém. 1812. Számmer Kláre. 378 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 95.06 EURORuszek József
(Pápa, 1779. márc. l. - Veszprém, 1851. nov. 9.) kanonok, egyházi író Iskoláit Pápán és Gyõrben végezte, teológiai tanulmányait Veszprémben és Pozsonyban. 1814-... | ![]() |
ko2409. könyv/régiség berak a kosárba Abbildung und Beschreibung der gefährlichsten Gifzpflanzen und Giftschwämme Deutschlands, nebst Warnungen vor einigen andern zu wenig bekannten Giften, durch welche schon viele Menschen um Gesundheit und Leben gekommen sind, und Mittel dagegen. Dritte Au.Regensburg. ca. 1810. Daisenberg. 78 p. illusztrált. félbőr-kötésben. német nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 171.1 EURO3 t. Coloured copper engraving. | ![]() |
ko2413. könyv/régiség berak a kosárba C. Plinii Caecilii Secundi ( Plinius ): Epistolae et Panegyricus.Lips. Et Regiomonti. 1746. Eckard. 780 p. bőrkötés. latin nyelvű.méret: 14x9 cm. ár: 152.09 EURO4 t. térkép/ map/. | ![]() |
ko2948. könyv/régiség berak a kosárba Schaffnit: Geometrische Konstruktionslehre oder darstellende Geometrie.Darmstadt. 1837. Heyer. 238 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 34.22 EURO9 t. geometrische Kupferstich. Cplt. | ![]() |
ko3034. könyv/régiség berak a kosárba Princeps Alexander a Rudna et Divék-ujfalu ... ad clerum et populum archi-dioecesis suae occasione solennis in dignitatem archi-episcopalem installationis Strigonii 16ta Maji 1820.Buda. 1820. Regiae Universitatis Hungaricae. 24 p. papírkötés. latin nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 14.45 EURORudnay Sándor (Nyitraszentkereszt, 1760. okt. 4. – Esztergom, 1831. szept. 13.): esztergomi érsek, bíboros-hercegprímás. 1784-ben szentelték pappá. 1805-brn esztergomi kanonok, 1815-ben e... | ![]() |
ko3221. könyv/régiség berak a kosárba Jallosits, Andreas: Elegia Honoribus Excellentissimi......Petri Klobusitzky ...Archi-Episcopi.Pest. 1827. Trattner. 7 p. papírkötés. latin nyelvű.méret: 22x18 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko3602. könyv/régiség berak a kosárba Horváth, Joannis: Elementa physiciae.Buda. 1807. Universitatis. 656 p. félbőr-kötésben. latin nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 106.46 EURO7 t. kihajtható rézmetszet.
A címlapon lyuk van. Horváth Ker. János (Kőszeg, 1751. júl. 13. – Buda, 1799. okt. 20.): jezsuita, tanár. A nagyszombati ak.-án bölcseletet, 1769-től 1791-ig... | ![]() |
ko4087. könyv/régiség berak a kosárba [CANNING, George]: POETRY of the ANTI-JACOBIN.London. 1807. Printed For William Miller. 240 p. bőrkötés. angol nyelvű.méret: 16x10 cm. gerincen kis szakadás. szélén beszakadás. ár: 136.88 EURO | ![]() |
ko4690. könyv/régiség berak a kosárba Graff, Joannem, Andream (Grafe, Johann Andreas): General-Sturm/ Der Herrlichen Haupt-Stadt In Engelland/ Mit allen Kriegs-Geschütz und Präparatorien versehen/ Das ist: Geistlicher Gewalt/ mit allen Sonntag-Predigen vollkommentlich zu Ständen gerichtet.Augsburg. 1700. Schlütter. pergamen. német nyelvű.méret: 20x15 cm. foltos. ár: 190.11 EURO574, 171 p. 1 t. címkép. (frontispiece). | ![]() |
ko5112. könyv/régiség berak a kosárba Payer, Joannis Leopoldi: MEDICINA APHORISTICA ...COMMENTARIUS SEU NOVA THEORIA MEDICA.Graecij. 1710. Typis Haeredum Widmanstadij. 124 p. . latin nyelvű.méret: 15x9 cm. ár: 91.25 EUROGerince leszakadt, kötéstábla lejár. | ![]() |
ko5128. könyv/régiség berak a kosárba Werdenhagen, Johan. Angelius: GERMANIA SUPPLEX DIVO FERDINANDO III. CAESARI INVICTISSIMO & IMPERII ROMANO-GERMANICI SEMPER AUGUSTO.Frankfurt. 1641. Merianum Matthaeum. 249 p. pergamen. latin nyelvű.méret: 17x10 cm. foltos. gerincen nagy szakadás. szélén beszakadás. sarka megtörve. szúrágott. ár: 209.13 EURO1 t. címkép.13 szövegközti portré , rézmetszet ( német-római császár ill magyar király ábrázolás). 1 táblázat.
A kötés erősen viseltes, sérült. | ![]() |
ko5129. könyv/régiség berak a kosárba Huszár Gál: A keresztyényi gyülekezetben való isteni dicséretek.Budapest. 1983. Akadémiai. bőrkötés. magyar nyelvű.méret: 15x9 cm. ár: 30.42 EUROBibliotheca Hungarica Antiqua. XII. | ![]() |
ko5134. könyv/régiség berak a kosárba DEFENSIO FRANCISCI DAVIDIS AND DE DUALITATE TRACTATUS FRANCISCI DAVIDIS (CRACOVIAE) 1582.Budapest. 1983. Akadémiai. 492 p. vászonkötés. latin nyelvű.méret: 16x10 cm. ár: 9.13 EURO | ![]() |
ko5135. könyv/régiség berak a kosárba Baronyai Detsi Janos (Baranyai Decsi János): Az Caius Crispus Salustiusnac ket Historiaia ( Az Caius Crispus Sallustiusnak Két Históriája).Budapest. 1979. Akadémiai. bőrkötés. magyar nyelvű.méret: 15x10 cm. ár: 30.42 EUROA szebeni 1596-os kiadás reprintje.
Bibliotheca Hungarica Antiqua X. | ![]() |
ko5175. könyv/régiség berak a kosárba GEOGRAPHIAE COMPENDIUM, ET HISPANIAE, GALLIAE AC ITALIAE TOTIUS, BREVIS ACCURATA DESCRIPTIO.Utrecht. 1659. Typis Gisberti à Zyll, & Theodori A. 474 p. pergamen. latin nyelvű.méret: 12x8 cm. foltos. ár: 285.17 EURO | ![]() |
ko5177. könyv/régiség berak a kosárba Ambrosio, Marliano,: THEATRUM POLITICUM.Augsburg. 1741. Christoplori Bartl. 472 p. bőrkötés. latin nyelvű.méret: 16x11 cm. foltos. gerincen kis szakadás. ár: 91.25 EURO | ![]() |
ko5178. könyv/régiség berak a kosárba Jaszvitz, Johann Franz: RECHNUNGS-TABELLEN UBER DIE SIBENZEHNER UND SIBNER 5. STUCK AUF JEDEN WURF GERECHNET.Wien. 1757. Gedruckt Bey Joseph Kurzboeck. bőrkötés. német nyelvű.méret: 22x14 cm. foltos. gerincen nagy szakadás. ár: 68.44 EURO | ![]() |
ko5288. könyv/régiség berak a kosárba E.E, Haberle,: METEOROLOGISCHE APHORISMEN ZUR ERLERNUNG WISSENSCHAFTLICHER WITTERUNGS-BEURTHEILUNG UND ERFOSCHUNG FüR GEBILDETE MENSCHEN AUS ALLEN STäNDEN.Weimar. 1812. Landes -Industrie-Comptoirs. 116 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 95.06 EURO | ![]() |
ko5518. könyv/régiség berak a kosárba Lányi (Jacobi) Theophil Késmárki: LIS TRANSYLVANICA SEU PRACTICA, TRANSYLVANORIUM LITIGANDI METHODUS, QUAM.Claudipoli (Kolozsvár). 1799. Hochmeister, Martini. 116 p. papírkötés. latin nyelvű.méret: 18x11 cm. kopott. ár: 60.84 EURO | ![]() |
ko5568. könyv/régiség berak a kosárba Romano Venantio: SUPPLEMENTUM AD SYLLABUM PRAESULUM JAURIENSIUM.Jaurini (Győr). 1822. Streibig. 115 p. félbőr-kötésben. latin nyelvű.méret: 22x17 cm. ár: 68.44 EUROHozzákötve:
Venantio: Supplementum ad Syllabum Praesulum Jaurinensium. Jaurini. 1822. Streibig. 70 p. ----------------------------- Győr, helytörténet,egyháztörténet. | ![]() |
ko5571. könyv/régiség berak a kosárba Paulo Kolosvari (Kolosvári Pál): GEOGRAPHIA NOVA VETERUM LOCORUM, REGNORUMQUE NOMINIBUS, ET HISTORICA SYNOPSI AUCTA, ET HONORIBUS ... COMITIS JOANNIS CASPARI ESZTERHáZY DE GALANTHA ... OBLATA A CONDISCIPULIS PHYSICIS.Tyrnaviae (Nagyszombat). 1724. Fridericum Gall. 208 p. bőrkötés. latin nyelvű.méret: 13x8 cm. gerincen nagy szakadás. ár: 91.25 EUROKolosvári Pál,
Jézus-társasági áldozópap és tanár, szül. 1684. nov. 24. Kolozsvárt unitárius szülőktől. Rákóczy Ferencznek 1707-1708-ban titkára volt. E minőségében a Moldvába s... | ![]() |
ko5645. könyv/régiség berak a kosárba Frisii Joannis ( Johannes Frisius): DICTIONARIUM Latino-Germanicum nec non Germanico-Latinum.Coloniae Agrippinae. 1723. Metternich. 1126 p. pergamen. több nyelvű.méret: 19x11 cm. foltos. kopott. ár: 171.1 EURO1 t. portre.
Johannes Frisius (eigentlich Hans Fries) ist 1505 in Greifensee im Kanton Zürich geboren. Er war Stipendiat der Schola Carolina in Zürich, wo er sich mit dem jüngeren Conrad Gesner ... | ![]() |
ko5701. könyv/régiség berak a kosárba Szörény Alexandro (Szörény Sándor),: PHILIPPICAE SACRAE SEU ORETIONES DOCTISSIMORUM AEQUE, AC SANCTISSIMORUM ECCLESIAE PROCERUM NOMINE, IN CORONATOS ORTHODOXAE RELIGIONIS, AUT PIETATIS HOSTES VIBRATAE.Tyrnaviae (Nagyaszombat). 1762. Typ. Coll. Acad. Soc. Jesu. 106 p. . latin nyelvű.méret: 13x8 cm. aranymetszés. ár: 57.03 EUROKorabeli, dekorativ, vaknyomásos bőrkötésben.
Szörény Sándor, Szörényi (Nyitra, 1664. febr. 24. – Nagyszombat, 1719. szept. 16.): jezsuita tanár. Tanult Grazban. Tanított Grazban... | ![]() |
ko5705. könyv/régiség berak a kosárba Fischer Leopold: BREVIS NOTITIA URBIS VETERIS VINDOBONæ EX VARIIS DOCUMENTIS COLLECTA JOSEPHO II. ROMANORUM REGI SEMPER AUGUSTO AB AUSTRIACA JESU SOCIETATE OBLATA.Vindobonae (Wien). 1764. Trattner. 257 p. bőrkötés. latin nyelvű.méret: 26x19 cm. ár: 106.46 EUROMit gest. Frontispiz, 1 gest. Vignette mit Gesamtansicht Wiens, 1 gest. Initiale, 10 doppelblattgroßen Tabellen.
1 t. hiány.(1 t.fehlen) Repaired binding!. | ![]() |
ko5784. könyv/régiség berak a kosárba Jones. William: HINDU GESETZBUCH ODER MENU' S VERORDNUNGEN NACH CULLUCAS ERLäUTERUNG.Wiemar. 1797. Industrie-Comptoirs. 528 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x12 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 136.88 EURO | ![]() |
ko5847. könyv/régiség berak a kosárba Ignatio Kassics (Kassics Ignác): Laurea virtutis seu tractatus de praerogantivis nobilum inclyti Regni Hungariae.Pest. 1826. Trattner. 419 p. kartonkötés. latin nyelvű.méret: 23x14 cm. ár: 34.22 EUROKassics Ignácz (kisfaludi),
ügyvéd, m. kir. udvari ágens, szül. 1792. jan. 29. Világosvárott (Aradm.); 1838. júl. 19. kapott nemességet kisfaludi előnévvel. Veszprém, Békés, Somogy, H... | ![]() |
ko6183. könyv/régiség berak a kosárba Jacobum Masenium (MASENIUS Jacobus): ANIMA HISTORIAE HUJUS TEMPORIS, INJUNCTO CAROLI V. ET FERDINANDI I. FRATRUM IMPERIO, REPRAESENTATA PER R. P. JACOBUM MASENIUM č SOC. JESU.Coloniae (Köln). 1672. Ioannis Wilhelmi Friessem. 410 p. pergamen. latin nyelvű.méret: 22x17 cm. kopott. ár: 342.21 EUROApponyiban Ez a kiadás nem szerepel!
2389. 1709 MASENIUS (Jacobus). Anima Historiae hujus temporis, injuncto Caroli V. et Ferdinandi I. fratrum Imperio, repraesentata per R. P. Jacobum Masenium č... | ![]() |
ko6190. könyv/régiség berak a kosárba Martini, Jacobi: DE TRIBUS ELOHIM LIBER PRIMUS PHOTINIANORUM NOVORUM ET CUM PRIMIS GEORGII ENIEDINI.(Wittenberg). 1614. Zachariae Schur. 384 p. pergamen. latin nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 342.21 EUROHozzákötve:
Jacobi Martini : Liber Secundum de Tribus Elohim.....disputatio B. Keckermanum & Adamum Goslavium. Wittenberg 1615. Zachariae Schureri. 512 p. HUNGARICA. Apponyiban nem szerepel. En... | ![]() |
ko6261. könyv/régiség berak a kosárba Néhai R. Sz. Birodalombéli gróf méltóságos széki Teleki Jósef úr sírhalma.Pest. 1819. Trattner. 261 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. foltos. ár: 34.22 EURO | ![]() |
ko6335. könyv/régiség berak a kosárba Kassics Ignácz: Extractus benignarum resolutionum regiarum= A' Magyar országi mester-embereket, ezeknek legényeit, és tanítványait, nem külömben a' mester-czéheket illető kegyelmes királyi rendeleteknek kivonatai.Bécs. 1835. Haykul Antal. 356 p. kartonkötés. több nyelvű.méret: 22x14 cm. kopott. ár: 95.06 EUROLatin, magyar nyelvű.
Kassics Ignácz (Kisfaludi), ügyvéd, m. kir. udvari ágens, szül. 1792. jan. 29. Világosvárott (Aradm.); 1838. júl. 19. kapott nemességet kisfaludi előnévvel. Ves... | ![]() |
ko6495. könyv/régiség berak a kosárba Martini, Szent-Ivany: OECONOMIA PHILOSPHICA EX TRIBUS TOMIS.Tyrnaviae (Nagyszombat). 1754. Soc. Jesu. 300 p. félbőr-kötésben. latin nyelvű.méret: 17x10 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 68.44 EUROSzentiványi Márton, Szent Iványi (Szentivány, 1633. okt. 20. – Nagyszombat, 1705. márc. 5.): író, tanár. 1653-tól jezsuita. Főisk. tanulmányait Nagyszombatban és Bécsben végezte. 1667-... | ![]() |
ko6632. könyv/régiség berak a kosárba Vulson De La Colombiére Marcus: LA SCIENCE HEROIQUE, TRAITANT DE LA NOBLESSE, ET DE L\'ORIGINE DES ARMES; DE LEURS BLASONS, & SYMBOLES........ AVEC LA GéNéALOGIE DE LA MAISON DE ROSMADEC, EN BRETAGNE.Paris. 1644. Sebastien Cramoisy, Bagriel Cramoisy. félpergamen. francia nyelvű.méret: 36x25 cm. ár: 1711.03 EUROWith an engraved frontispiece, an engraved vignette to the title, som 124 supeb full page copper engraved plates and a number of engraved illustrations to the text.
8 leaves, 494 pages, 9 leaves. ... | ![]() |
ko6907. könyv/régiség berak a kosárba Hoenn, Georg Paul: BETRUGS - LEXIKON, WORINNEN DIE MEISTEN BETRüGEREYEN IN ALLEN STäNDEN NEBST DENEN DARWIDER GUTEN THEILS DIENENDEN MITTELN ENTDECKET. ZWEYTE NEUE UND VERBESSERTE AUFLAGE.Coburg. 1761. Johann Carl Findeisen. 524 p. bőrkötés. német nyelvű.méret: 17x10 cm. foltos. kopott. szúrágott. ár: 342.21 EUROEs beschreibt betrügerische Techniken von: Ärzten, Friseuren, Buchhändlern, Köchen, Mönchen und Nonnen, Soldaten, Kaufleuten, Beamten, Dienstboten usw.
(16), 524, (4) p. | ![]() |
ko7010. könyv/régiség berak a kosárba Antonio, Bresztyenszky Adalberto: ELEMENTA GEOMETRIAE ET TRIGONOMETRIAE PLANAE.......... IN COMMODUM SUORUM AUDITORUM CONSCRIPTA.Jaurini (Győr). 1827. Leopoldi Streibig. 430 p. félbőr-kötésben. latin nyelvű.méret: 20x13 cm. foltos. kopott. ár: 106.46 EURO5 t.
Bresztyenszky (Bresztyanszky) Béla (Adalbert Antal), bölcselettudor, tihanyi apát, a m. tud. akadémia lev. tagja, szül. 1786. aug. 5. Német-Prónán Nyitramegyében; a gymnasiumot Privi... | ![]() |
ko7137. könyv/régiség berak a kosárba Johann, Hübner: GEOGRAPHICA GLOBI TERRAQUEI SYNOPSIS, A MULTIS PRAESERTIM QUOD HUNGARIAM ATTINET, ERRORIBUS, QUI IN CELEBERRIMO ALIAS GEOGRAPHO HüBNERO, ALIISQUE CIRCUMFERUNTUR, EXPURGATA, IN QUA OMNIUM MUNDI REGIONUM, ET LOCORUM SITUS PRO MAPPARUM GEOGRAPHICARUM USU EXA.Tyrnaviae (Nagyszombat). 1745. Soc. Jesu. 353 p. bőrkötés. latin nyelvű.méret: 17x11 cm. foltos. kopott. gerincen nagy szakadás. ár: 45.63 EUROIrodalom: http://de.wikipedia.org/wiki/Johann_H%C3%BCbner. | ![]() |
ko7139. könyv/régiség berak a kosárba Döttler Remegio: ELEMENTA PHYSICAE.Viennae. 1811. Josephum Geistinger. 520 p. illusztrált. kartonkötés. latin nyelvű.méret: 19x12 cm. kopott. ár: 57.03 EUROVI t. Kupferstich.Copper engraving. | ![]() |
ko7158. könyv/régiség berak a kosárba Baranyi Pál: Imago vitae et mortis. Az életnek és halálnak képe, avagy halotti predikácziók. Második része.Nagyszombat. 1719. Gáll Friderik. 1000 p. bőrkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. foltos. sérült. kopott. ár: 136.88 EUROBaranyi Pál,
jezsuita hitszónok, szül. 1657. jan. 25. Jászberényben; a jezsuita rendbe lépett Gyöngyösön 1674-ben. Végezvén tanulását, világi ruhába öltözködve hatolt be Erdélybe... | ![]() |
ko7160. könyv/régiség berak a kosárba NICOLE PIERRE, Pseud.:) De DAMVILLIERS: LES IMAGINAIRES ET LES VISIONNAIRES. TRAITé DE LA FOY HUMAINE. JUGEMENT EQUITABLE TIRé DES œUVRES DE S. AUGUSTIN [SUIVI DE] LETTRE DE MESIRE NICOLAS PAUILLON.Cologne (Köln). 1683. Pierre Marteau. 696 p. vászonkötés. francia nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 136.88 EUROLit:
http://www.epal.fr/mediatheque/catalogues/catalogue_auteurs_17%E8me_2.htm. | ![]() |
ko7161. könyv/régiség berak a kosárba Alexandre), Dulard (Paul: LA GRANDEUR DE DIEU DANS LES MERVEILLES DE LA NATURE, POEME.Paris. 1751. Nicolas Pierron. 243 p. bőrkötés. francia nyelvű.méret: 20x13 cm. kopott. gerincen nagy szakadás. ár: 45.63 EURO | ![]() |
ko7179. könyv/régiség berak a kosárba Wideburgio Bernhardo ( Johann Bernhard Wiedeburg ): MATHESIS BIBLICA SEPTEM SPECIMINIBVS COMPREHENSA : EXHIBENS EXPLICATIONES LOCORVM MATHEMATICORVM QVAE PER VNIVERSAM SCRIPTVRAM V. ET N. TESTAMENTI OCCVRVNT.Jena. 1730. Francisci Bortoletti. félpergamen. latin nyelvű.méret: 21x16 cm. kopott. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 228.14 EURO1,
Mathesis Biblica Specimen Primus. Jena. 1731. 96 p. 2, Mathesis Biblica Specimen Secundum. Jena. 1735. 80 p. 3, Mathesis Biblica Specimen Tertium. Jena. 1736. 96 p. 4, Mathesis Bi... | ![]() |
ko7182. könyv/régiség berak a kosárba Rhenferdii, Jacobi: COLLIGATUM: DISSERTATIONES PHILOLOGICAE DE DECEM OTIOSIS SYNAGOGAE. HOZZáKöTVE: ANIMADVERSIONUM IN V. CI. DECEM-VIROS OTIOSOS.Franekerae. 1686-1688. Gyselaar. bőrkötés. latin nyelvű.méret: 20x17 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 171.1 EURO296, 132 p.
Rhenferd, Jakob (1654-1712. Orientalist, \"Prof. in Franeker\"). | ![]() |
ko25. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Willy Van den Steene: Der Palast Der Nation.hn. én. kn. 266 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 30x26 cm. ár: 17.11 EUROGerman language.
Richly illustrated, beautiful book, with original black case. | ![]() |
ko26. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Michel Mopin, Bernard Pingaud, Werner Szambien, Véronique Barjot-Faux, Catherine Guigon: L'assemblée nationale.Tours. 1992. kn. 189 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 33x30 cm. ár: 13.69 EUROPhotographies do Yann Layma
French language. Richly illustrated, beautiful book, with original red case. | ![]() |
ko28. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Le Sénat de la Le Sénat de la République.hn. én. kn. 169 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 31x25 cm. ár: 13.69 EUROPhotographies de Francois Bibal.
numbered edition: 751/162. French language. Richly illustrated, beautiful book, with original case. | ![]() |
ko29. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Marie de Médicis et le Marie de Médicis et le Palais du Luxembourg DELEGATION A L.hn. én. kn. 285 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 29x25 cm. ár: 13.69 EUROFrench language.
Richly illustrated, beautiful book. | ![]() |
ko139. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Héjj Miklós: Visegrád.Budapest. 1957. Képzőművészeti Alap. 79 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROMűemlékeink.
Gazdagon illusztrált. | ![]() |
ko544. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Marcel Laurent, Willem Van Der Pluym: Les Chefs-d'oeuvre de la Sculpture et de l'Architecture.Paris. én. Ernest Flammarion. 370 p. illusztrált. vászonkötés. francia nyelvű.méret: 28x21 cm. ár: 17.49 EUROOuvrage orné de 350 illustrations et de 13 planches en couleur ou en teintes. | ![]() |
ko1277. könyv/művészet/építészet berak a kosárba H. Gyürky Katalin: Az egykori budai Domonkos kolostor.Budapest. 1976. Pannonia. 59 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROMűemlékeink. | ![]() |
ko1280. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár.Budapest. 1963. Képzőművészeti Alap. 97 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROMűemlékeink. | ![]() |
ko1281. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Storno Pál: A soproni Storno-ház.Budapest. 1962. Képzőművészeti Alap. 36 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROMűemlékeink. | ![]() |
ko1283. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Gerő László: A Budai vár.Budapest. 1962. Képzőművészeti Alap. 42 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROMűemlékeink. | ![]() |
ko1284. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Entz Géza, Szalontai Barnabás: Nyírbátor.Budapest. 1959. Képzőművészeti Alap. 61 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROMűemlékeink. | ![]() |
ko2638. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház.Szombathely. 1943. Martuneum Ny. 166 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 9.13 EURO | ![]() |
ko3555. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Vajda Pál: A százéves Lánchid.Budapest. 1942. Orsz. Közművelődési Szöv. 63 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.42 EUROKözművelődés könyvei.
A gerince ragasztópapírral javítva. | ![]() |
ko3559. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Az új városháza.Budapest. 1941. Mgya. Mérnök- és Építész-Egylet. 66 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 31x23 cm. ár: 6.08 EUROAz 1940. évi december havában tartott ankét anyaga.
Értekezések, beszámolók 1941-II. füzet. | ![]() |
ko4164. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Orbán Balázs: Torda város és környéke.Budapest. 1984. Helikon. 479 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 29x21 cm. ár: 5.7 EUROMelléklet: Orbán Balázs eszméi. kisérőtanulmány. | ![]() |
ko4903. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Major Máté: Építészettörténet I-II.Budapest. 1954. Műszaki. 817 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x18 cm. ár: 9.51 EURO306, 511 p. | ![]() |
ko5309. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Magyar műemlékvédelem 1959-1960.Budapest. 1964. Akadémiai. 267 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 30x21 cm. ár: 15.21 EURO | ![]() |
ko5311. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Heuer, Ann Rooney: IRISH COUNTRY.New York. 1998. Friedman - Fairfax. 96 p. illusztrált. kartonkötés. angol nyelvű.méret: 25x25 cm. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko6000. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Pevsner, Nikolaus: Az európai építészet története.Budapest. 1972. Corvina. 506 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko6352. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Détdhy Mihály-Kozák Károly: Az egri várban álló gótikus palota helyreállítása.Budapest. én. kn. 40 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 30x20 cm. kopott. ár: 1.14 EUROKlny. | ![]() |
ko7553. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Lees Andrew- LeesLynn Hollen (szerkesztők): A modern metropolisz. Nyugat-európai és amerikai értelmezések, tervek és városfejlesztések századunkban.Budapest. én. B.F.L. 272 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.28 EUROBudapesti Negyed 6-7. szám. | ![]() |
ko8013. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Kemény Mária-Váliné Pogány Jolán: A Magyar Tudományos Akadámia palotájának pályázati tervei. 1861.Budapest. 1996. MTA. 151 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 29x20 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko8186. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Ruskin: Velencze kövei. I-III. köt.Budapest. 1896. MTA. 1336 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 57.03 EURO | ![]() |
ko8226. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák.Budapest. 1974. Corvina. 122 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x20 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8566. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Zádor Anna: A magyar nemzeti Múzeum.Budapest. 1961. KA. 58 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8570. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Gerő László: A Siklósi vár.Budapest. 1958. KA. 46 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8571. könyv/művészet/építészet berak a kosárba Éri István: Nagyvázsony.Budapest. 1959. KA. 68 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko1306. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Művészeti lexikon.Budapest. 1965. Akadémiai. 679 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x18 cm. ár: 2.28 EUROElső kötet A-E. | ![]() |
ko1307. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Szíj Rezső: Művészbarátok évkönyve.Budapest. 1981. Budapesti Műgyűjtők és Műbarátok Egy. 263 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko1543. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Artner Tivadar: Ismerkedés a művészettel.Budapest. 1963. Móra. 179 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x13 cm. ár: 0.91 EUROBúvár könyvek.
A címlapon idegen embléma. | ![]() |
ko1708. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Alexej Pludek: Carolus Quartus.Prague, Prag. 1978. Orbis Press. 74 p. illusztrált. vászonkötés. több nyelvű.méret: 31x31 cm. ár: 6.08 EURORomanorum iperator et Boemie rex.
Charles IV Roman emperor and king of Bohemia Karl IV. Römischer kaiser und könig von Böhmen Charles IV empereur Romain et roi de Boheme English, German, French. | ![]() |
ko1713. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Georg Schmidt: Schweizer Malerei und Zeichnung im 15. und 16. Jahrhundert.Basel. én. Im Holbein. 86 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 33x24 cm. ár: 7.6 EURO | ![]() |
ko1725. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba The arts of Britain: Edwin Mullins.Oxford. 1983. Phaidon. 288 p. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 29x22 cm. ár: 9.51 EURO | ![]() |
ko2978. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba A BELGA MŰVÉSZET fejlődését feltüntető KIÁLLÍTÁS TÁRGYMUTATÓJA.Budapest. 1927. OMKT. 67 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 3.42 EURO96 kép. | ![]() |
ko3374. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Kerber, Bernhard: Amerikanische Kunst seit 1945.Stuttgart. 1971. Reclam. 228 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko4450. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Lajta Edit (szerk): Művészeti kislexikon.Budapest. 1980. Akadémia. 687 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko5151. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba MüNCHENER KUNSTAUSSTELLUNG.hn. 1921. Glaspalast. 52 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko5248. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Spolarich lászló (szerk): Stiltani és stilusismertetési jegyzetkönyv I-II.Budapest. én. Magy. Kir. Áll. Nőipariskola. 471 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x17 cm. ár: 9.13 EURO207, 264 p. | ![]() |
ko5672. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Realizmus a nyugat művészetében.Budapest. 1964. Képzőművészeti Alap. 173 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko6044. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Müller, K(arl) O(tried),: HANDBUCH DER ARCHäOLOGIE DER KUNST.Breslau. 1835. Josef Max Und Komp. 720 p. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 45.63 EURO | ![]() |
ko6132. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Zolnay László-Szakál Ernő: A budavári gótikus szoborlelet.Budapest. 1976. Corvina. 56 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko6431. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Reinach Salamon: A m,űvészet kistükre.Budapest. 1906. Athenaeum. 346 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 4.56 EURO600 képpel. | ![]() |
ko6451. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Gink Károly-Rubovszky Éva: A perzsa művészet évezredei.Budapest. 1982. Corvin. 18 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x22 cm. ár: 4.56 EURO112 kép. | ![]() |
ko6515. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Hoffmann Edit: Barabás Miklós.Budapest. 1950. Művelt Nép. 56 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko6815. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba A romantika.Budapest. 1978. Gondolat. 345 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko6848. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Artner Tivadar: Az ókor művészete.Budapest. 1979. Móra. 363 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko6916. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Hekler Antal: Az újkor művészete.Budapest. én. Egy. Ny. 251 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko6917. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Hekler Antal: A középkor és a renaissance művészete.Budapest. én. Egy. Ny. 231 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. gerincen kis szakadás. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko6918. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Hekler Antal: Antik művészet.Budapest. én. Egy. Ny. 183 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. gerincen kis szakadás. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7005. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Duby Georges: A katedrálisok kora.Budapest. 1984. Gondolat. 331 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7069. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok éa épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban.Debrecen. 1977. HBT. 219 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 9.13 EURO | ![]() |
ko7476. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Bryan's: DICTIONARY OF PAINTERS AND ENGRAVERS. I-V. köt.. NEW EDITION REVISED AND ENLARGED UNDER THE SUPERVISION OF GEORGE C. WILLIAMSON.London. 1918. Bell And Sons. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 27x20 cm. foltos. kopott. ár: 68.44 EUROAz angol nyelvterület jelentős művészeti , életrajzi lexikona.
Antikváriusi, művészeti kézikönyv. | ![]() |
ko7478. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba SELECTION FROM THE GUGGENHEIM MUSEUM COLLECTION. 1900-1970.New York. 1970. Guggenheim Foundation. 437 p. illusztrált. papírkötés. angol nyelvű.méret: 25x20 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7517. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Maurice Denis: A szimbolizmustól a klasszicizmusig.Budapest. 1983. Corvina. 164 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 22x16 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8020. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Mueller, Gustav Adolf (Hrsg.): Deutschlands, Oesterreich-Ungarns und der Schweiz Gelehrte, Künstler und Schriftsteller in Wort und Bild.Leipzig-Gohlis. 1908. Volger. 606 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 25x16 cm. ár: 34.22 EUROAz első levél kijár. | ![]() |
ko8205. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Pótó János: Emlékművek, politika, közgondolkodás. Budapest köztéri emlékművei.1945-1949.Budapest. 1989. MTA. 163 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8274. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Clark Kenneth: Nézeteim a civilizációról.Budapest. 1985. Gondolat. 386 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8376. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba A szimbolizmus.Budapest. 1965. Gondolat. 288 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8384. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba KUNSTPREISVERZEICHNIS 1961-1962. BAND XVII.München. én. Kunst Und Technik. 548 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. gerincen nagy szakadás. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8385. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba KUNSTPREISVERZEICHNIS 1963-1964. BAND XIX.München. én. Kunst Und Technik. 552 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8386. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba KUNSTPREISVERZEICHNIS 1964-1965. BAND XX.München. én. Kunst Und Technik. 560 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8387. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba KUNSTPREISVERZEICHNIS 1967-1968. BAND XXIII.München. én. Kunst Und Technik. 551 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8388. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba KUNSTPREISVERZEICHNIS 1974-1975. BAND XXX.München. én. Kunst Und Technik. 590 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8389. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba KUNSTPREISVERZEICHNIS 1968-1969. BAND XXIV.München. én. Kunst Und Technik. 555 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8498. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba A. Donath: Psychologie des Kunstsammelns.Berlin. 1920. Richard Carl Schmidt. 214 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 13.69 EUROBibliothek für Kunst.- und Antiquitätensammler, Band 9. | ![]() |
ko8541. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba GEMäLDE UND ANTIQUITäTEN AUS AUSLäNDISCHEM BESITZ. ERSTER TEIL.Wien. 1928. Dorotheum. 21 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 26x19 cm. ár: 0.76 EURO | ![]() |
ko8546. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba SCHMITZ HERMANN: STIL UND GESCHMACK. EIN KURZER HISTORISCHER ÜBERBLICK UND EINE KULTUR-PSYCHOLOGISCHE DARLEGUNG VON J. MEIER-GRAEFE.Berlin. 1924. Flatow & Priemer. 30 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 19x14 cm. kopott. ár: 22.81 EUROErste Ausgabe.. Numerierte:400/50. | ![]() |
ko8589. könyv/művészet/általános művészet berak a kosárba Karl, Grober: DAS PUPPENHAUS DER DEUTSCHEN FURSTIN AUGUSTA DOROTHEA VON SCHWARZBURG-URNSTADT.Taunus Und Leipzig. ca.1920. Eiserne Hammer. 32 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko1063. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Pólya Tibor (rajzolta): A nagy zarándok út.Budapest. én. kn. 135 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 32x24 cm. kopott. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko1569. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Harsányi Zoltán: Maillol.Budapest. 1979. Gondolat. 277 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 0.76 EUROszemtől szemben. | ![]() |
ko1711. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Karl Voll: Frankreichs klassische Zeichner im XIX. Jahrhundert.Berlin, Wien. 1923. Benjamin Harz. 63 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 30x23 cm. ár: 26.62 EURO | ![]() |
ko1716. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Gute Partien in Zeichnung und Kolorit.hn. én. Der Akademie Der Künste. 343 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 30x21 cm. ár: 17.11 EURO | ![]() |
ko1718. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Dieter Bolduan, Peter Goralczyk, Heinz Mahlan, Horst Weiss: Karl Friedrich Schinkel 1781-1841.Berlin. 1982. Berlin-Information. 84 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 28x25 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko1722. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Edit Lajta: La pintura gótica de francia.Budapest. 1979. Corvina. 28 p. illusztrált. vászonkötés. francia nyelvű.méret: 24x21 cm. ár: 3.04 EURO48 t. illusztráció. | ![]() |
ko1723. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Fortbildung von Lehrern aller Schularten im Bereich graphischer Ausdrucksmöglichkeiten Ein Modellversuch.Stuttgart. 1986. Edition Cantz. 326 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 28x23 cm. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko3383. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba PICTURES AND DRAWINGS (Illustrations). Wallace Collection Catalogues.London. 1949. William Clowes. 214 p. illusztrált. papírkötés. angol nyelvű.méret: 25x15 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko3494. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Fenyő Iván: Dürer 1471-1528.Budapest. 1964. Képzőművészeti Alap. 32 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 17x13 cm. ár: 1.14 EURO50 t. illusztráció. | ![]() |
ko3581. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Malcolm C. Salaman (editor/szerk): Fine prints of the year.London-New York. 1928. Halton&Truscott Smith-Minton,Balch&Comp. 19 p. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 29x23 cm. ár: 34.22 EURO100 plate/tábla
Az előzéklapon Komjáti ( Wanyerka) Gyula ajánló sorai feleségének. 1928 London. Komjáti 1827-től londonban él és alkot. Az évkönyv tartalmaz róla szóló kritiká... | ![]() |
ko4168. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Faludy anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete.Budapest. 1982. Corvina. 62 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x21 cm. ár: 4.56 EURO48 t. illusztráció. | ![]() |
ko5154. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba SCHEIZER KUNST UND HELVETICA 18 BIS. 20. JAHRHUNDERT.Zürich. 1991. Sotheby's. 139 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 27x21 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko5155. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba LOUIS CORINTH VON RUDOLF KLEIN MIT ZWEI VIERFARBENTAFELN, EINER TONDRUCKTAFEL UND VIERUNDVIERZIG ORIGINAL-REPRODUKTIONEN.Berlin. én. Otto Beckmann. 59 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 31x25 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko5162. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba CENTENAIRE DE TOULOUSE-LOATREC.Paris. 1964. Ministere D'état Affaires Culturelles. 193 p. illusztrált. papírkötés. francia nyelvű.méret: 21x16 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko6374. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Heitler László: Beck Ö. Fülöp.Budapest. 1969. Corvina. 34 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x15 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko6642. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Tasnádi Attila: Cs. Kovács László.Budapest. 1985. Képzőművészeti. 62 p. dedikált. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 9.51 EURO | ![]() |
ko6851. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Török Gyöngyi: A jánosréti Szent Miklós főoltár.Budapest. 1989. Helikon-Corvina. 46 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x19 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko6959. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művei.Budapest. 1981. Képzőművészeti. 106 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 31x23 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko6971. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Farkas Zoltán: Paál László.Budapest. 1954. Képzőművészeti. 61 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x21 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7477. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Sweet Frederick: JAMES MCNEILL WHISTLER.Chicago. 1968. M.W.P.I. 131 p. illusztrált. kartonkötés. angol nyelvű.méret: 25x18 cm. kopott. ár: 4.56 EUROJames McNeill Whistler
American Tonalist Painter and Printmaker, 1834-1903. | ![]() |
ko7484. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba John Rothenstein: EDWARD BURRA.London. 1973. Tate Gallery. 100 p. illusztrált. kartonkötés. angol nyelvű.méret: 21x21 cm. ár: 3.42 EUROEdward Burra
(29 March 1905 – 22 October 1976) was an English painter,. | ![]() |
ko7838. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. I-II. köt.Budapest. 1983. Európa. 1004 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7915. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba KAEMMERER Ludwig: Chodowiecki.Bielefeld U. Lpz. 1897. Velhagen & Klasing. 131 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 26x18 cm. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko8539. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba DAS BRUEGEL BUCH.Wien. Schroll. 1936. 23 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 25x20 cm. kopott. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8544. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba DIE WELT MAX KLINGERS.Berlin. 1918. Erschienen Im Furche. 12 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8545. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Max, Boehn: MINIATUREN UND SILHOUETTEN.München. 1917. Bruckmann. 207 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x14 cm. gerincen kis szakadás. ár: 9.13 EURO | ![]() |
ko8549. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Tóth Ervin: Mata János fametszetei.Debrecen. 1962. TIT. 20 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko8555. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Rohnert Ernst Theo: Heinrich von Zügel. Ein Malerleben.Berlin. 1941. Rembrandt. 136 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 26x21 cm. kopott. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko8557. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Hermann, Jedding: RAOUL DUFY.Wiesbaden-Berlin. én. Vollmer. 45 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x14 cm. kopott. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8658. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba FELICIEN ROPS ET SON OEUVRE. PAR ARSENE ALEXANDRE, E. BAILLY....OCTAVE UZANNE, EMILE VERHAEREN, ETC.Bruxelles. 1897. Edmond Deman. 185 p. . francia nyelvű.méret: 26x19 cm. kopott. ár: 136.88 EUROPaper binding, original half-leather case.
Numbered edition: 310/276. | ![]() |
ko8700. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Kurth, Julius: DER JAPANISCHE HOLZSCHNITT. EIN ABRISS SEINER GESCHICHTE.München. 1922. Piper. 172 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 25x17 cm. gerincen kis szakadás. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko754. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Albrecht Bangert: Kunst-und Antiquitatenmarkt (Auktionen, Preise, Expertisen).München. 1983. Mosaik. 159 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko1261. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Lívia Nékám: Meissner Porzellan.Budapest. 1980. Corvina. 44 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 18x17 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko3028. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba A Zsolnay cég ipari kerámia katalógusa.Budapest. én. kn. 66 p. illusztrált. papírkötés. több nyelvű.méret: 15x23 cm. ár: 9.51 EUROviseltes. | ![]() |
ko3029. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba A Zsolnay cég ipari kerámia katalógusa.Budapest. én. kn. 8 p. illusztrált. papírkötés. több nyelvű.méret: 15x23 cm. ár: 5.7 EUROviseltes. | ![]() |
ko4089. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Lacroix, Paul: HISTOIRE DE L' ORFEVRERIE-JOAILLERIE ET DES ANICENNES COMMUNAUTES ET CONFRERES D'ORFEVRES-JOAILLIERS DE LA FRANCE ET DE LA BELGIQUE.Paris. 1850. Librairie Historique. 216 p. illusztrált. félbőr-kötésben. francia nyelvű.méret: 27x17 cm. foltos. ár: 136.88 EURO | ![]() |
ko4394. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Karl Berling: Altes Zinn.Berlin. 1920. Richard Carl Schmidt. 245 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 34.22 EUROEIN HANDBUCH FÜR SAMMLER UND LIEBHABER. | ![]() |
ko5313. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Rarlsruhe, Hermann Götz: ILUSTRIRTE KUNSTGEWERBLICHE ZEITSCHRIFT FüR INNEN-DEKORATION.Darmstadt. én. Alexander Koch. 196 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 37x27 cm. ár: 45.63 EURO | ![]() |
ko5906. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba László Gyula: Lehel kürtje.Jászberény. 1973. Jászberényi Múzeumbaráti Kör. 23 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko6363. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Buß, Georg: DER FÄCHER.Bielefeld Und Leipzig. 1904. Verlag Von Velhagen & Klasin. 139 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 26x18 cm. foltos. kopott. gerincen kis szakadás. ár: 17.11 EUROSammlung illustrierter Monographien. | ![]() |
ko6523. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Schmidt Robert: Das Glas. Mit 218 Abbildungen.Berlin. 1912. Georg Reimer. 401 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. kopott. ár: 22.81 EURO | ![]() |
ko8010. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba JANNEAU GUILLAUME: LE LUMINAIRE DE L'ANTIQUITE AU XIX SIECLE - 105 ILLUSTRATIONS.Paris. 1934. D'ART R. DUCHER. 62 p. illusztrált. kartonkötés. francia nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 13.69 EUROGyertyatartó, világítás. | ![]() |
ko8273. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba EINFüHRUNG IN DAS GRüNE GEWöLBE.Dresden. 1987. Staatliche Kunstsammlung. 119 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8275. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba Porzellansammlung im Zwinger.Dresden. 1985. kn. 130 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8538. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba SAMMLUNGEN R. ZAHN, PLAUEN. ABTEILUNG I. ANTIQUITäTEN.München. 1917. Galerie Helbing. 38 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 29x22 cm. gerincen nagy szakadás. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko8649. könyv/művészet/iparművészet berak a kosárba CAROLSFELD, Ludwig Schnorr Von: PORZELLAN DER EUROPäISCHEN FABRIKEN DES 18. JAHRHUNDERTS.Berlin. 1916. Richard Carl Schmidt. 288 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 22x14 cm. kopott. gerincen kis szakadás. ár: 13.69 EUROBibliothek für Kunst- und Antiquitätensammler. Band 3. | ![]() |
ko572. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Hegyi András: Szőreg és népe (tanulmányok).Szeged. 1977. Szeged Megyei Városi Tanács. 403 p. illusztrált. nyl kötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko2127. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Regdon Rezsőné: Balassa Iván irodalmi munkássága 1939-1974.Budapest. 1975. kn. 37 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko2922. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Paládi-Kovács Attila: Magyar tájak néprajzi felfedezői.Budapest. 1985. Gondolat. 485 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko3084. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Kállay Ferenc: Magyar régiségek nyomozása. Tálasi István tanulmányával.Budapest. 1990. Magy. Néprajzi Társaság. 57 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROMagyar Néprajzi Társaság Reprint Kiadványai II. | ![]() |
ko4368. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Eperjessy Kálmán: A magyar falu története.Budapest. 1966. Gondolat. 299 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. címlapon tulajdonosi bejegyzés. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko6473. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Sebestyén Gyula (szerkesztő): Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője.Budapest. 1917. MNT. 320 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x17 cm. ár: 26.62 EURO | ![]() |
ko6844. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Láng János: Az őstársadalmak.Budapest. 1978. Gondolat. 422 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8395. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Felső-magyarországi orvosi helyiratok. Történeti-néprajzi források a 18-19. századból.Debrecen. 2004. Györffi I. Egy. 390 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8561. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Gunda Béla: A rostaforgató asszony.Budapest. 1989. Múzsák. 311 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko8563. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Frazer James G: Az aranyág.Budapest. 1963. Gondolat. 440 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8565. könyv/néprajz, népművészet berak a kosárba Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány városi szóbeliség.Budapest. 1986. Gondolat. 292 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko558. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban.Budapest. 1987. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 110 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x29 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko1362. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Frau F. Nietlispach: 200 Mittagessen mit farbigen Abbildungen von 66 Essen 12 Vorspeisen und 12 Dessertplatten und Ratgeber für richtige Ernahrung sowie andere praktische Fragen.Berlin, Leipzig, Stuttgar. én. Deutsches Verlagshaus Bong & Co. 136 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 9.51 EURO | ![]() |
ko1463. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Kapitán Mária: A sertés házi feldolgozása.Komárom. 1941. Kapitán Mária. 32 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko2056. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Kapitán Mária: Zöldség és gyümölcs házi konzerválása.Budapest. 1944. Kapitán Mária. 62 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3601. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba (Altenhoff): Der wohlerfahrne Destillateur und Liquorist.Altona. 1793. Eckstorff. 404 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x11 cm. foltos. ár: 171.1 EUROMit 1 (statt 2) gefalt. Kupfertaf. | ![]() |
ko7141. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Albrecht, Sophie: ALLGEMEINES DEUTSCHES KOCHBUCH FüR DIE BüRGERLICHE KüCHE. NACH VIELJäHRIGEN ERFAHRUNGEN ALS PRAKTISCHES HANDBUCH BEARBEITET. FüNFTE VERMEHRTE UND VERBESSERTE AUFLAGE.Erfurt. ca. 1850. Hennings. 114 p. velúr. német nyelvű.méret: 16x10 cm. kopott. ár: 68.44 EURO | ![]() |
ko8011. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Schuh Gotthard: TIRGGEL. EIN ALTES WEIHNACHTSGEBäCK. MIT EINER KULTURHISTORISCHEN EINFüHRUNG VON EDWIN ARNET.Zürich-Leipzig. 1941. Amstutz, Herdeg. 116 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 24x20 cm. ár: 15.21 EUROMézeskalács!!. | ![]() |
ko8321. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Halász Zoltán: Könyv a magyar borról.Budapest. 1981. Corvina. 209 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x24 cm. ár: 9.51 EURO | ![]() |
ko8499. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Zobel-Weibelzahl-Mrose: Nyers ételek.Budapest. 19840. Mezőgazdasági. 188 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8652. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Frank Júlia: Édes és sós főtt tészták.Budapest. 1992. Ciceró. 112 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8653. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba Guignet Florence (összeállította): Omlettek.Budapest. 1992. Pesti Szalon. 60 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8747. könyv/szakácskönyv, gasztronómia berak a kosárba (Menon): LA CUISINIÈRE BOURGEOISE, SUIVIE DE L'OFFICE, à L'USAGE DE TOUS CEUX QUI SE MêLENT DE DéPENSES DE MAISONS.Paris. 1778. Guillyn. 435 p. bőrkötés. francia nyelvű.méret: 17x10 cm. kopott. gerincen nagy szakadás. ár: 228.14 EURO | ![]() |
ko100. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Babits Mihály: Beszélgetőfüzetei 1938 1940-1941 I-II.Budapest. 1980. Szépirodalmi Könyvkiadó. 1168 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 4.56 EUROI. köt. 689 p.
II. köt. 479 p. | ![]() |
ko163. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Toldy Ferencz: A Magyar költészet története.Pest. 1867. Heckenast Gusztáv. 475 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 17.11 EURO | ![]() |
ko255. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Világirodalmi lexikon 6. Kamc-Lane.Budapest. 1979. Akadémiai Kiadó. 899 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko260. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Bizám Lenke: Theodore Dreiser.Budapest. 1963. Gondolat. 164 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x10 cm. ár: 0.68 EUROIrodalomtörténeti kiskönyvtár. | ![]() |
ko262. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Mihályi Gábor: Roger Martin du Gard.Budapest. 1960. Gondolat. 105 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x9 cm. ár: 0.68 EUROIrodalomtörténeti kiskönyvtár. | ![]() |
ko265. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Vendel-Mohay Lajosné: "Áll a régi ház még...".Szekszárd. 1983. kn. 56 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 1.14 EUROMúzeumi füzetek
Babits füzet. | ![]() |
ko266. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Nagy Péter: Határkő.Budapest. 1996. Argumentum. 297 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko267. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Szunyogh Szabolcs: Arany János (1817-1882).Budapest. 1988. Garabonciás. 187 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko718. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Fried István: Lélektől lélekig (Osztrák-magyar-közép-európai összefüggések).Szeged. 2000. József Attila Tudományegyetem. 127 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko795. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Enyedi Sándor: Öt év a kétszázból.Budapest. 1991. Magyarságkutató Intézet. 219 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 0.76 EUROA kolozsvári Maygar Színház története 1944 és 1949 között. | ![]() |
ko796. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba K. Nagy Magda: A koorunk szerkesztési elvei és kultúrakoncepciója (1926-1940).Budapest. 1980. kn. 33 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 0.57 EUROKülönlenyomat a Párttörténeti Közlemények 1980. évi 4. számából. | ![]() |
ko797. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Nagy Géza: Az egyedi egyetemes (Jean-Paul Sartre).Budapest. 1980. Akadémia. 173 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROEgy polgári filozófus-művész egyéni és társadalmi kalandjai a XX. században. | ![]() |
ko801. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Kardos László: Hármaskönyv.Budapest. 1978. Szépirodalmi. 523 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 0.91 EUROKísérletek, viták, vallomások. | ![]() |
ko803. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet.Budapest. 1972. Magvető. 494 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko816. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Most-Punte-Híd.Budapest. 1989. Zenit. 264 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x17 cm. ár: 1.14 EUROA Tiszatáj kelet-európai szemléiből.
Címlapon tulajdonosi bejgyzés. | ![]() |
ko817. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Az orosz irodalom kistükre (Ilariontól Ragyiscsevig XI-XVIII. sz.).Budapest. 1981. Európa. 793 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EUROCímlapon tulajdonosi bejgyzés. A védőborító kopott. | ![]() |
ko832. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Rdődy Edit, Magyar Niklós, Tverdota György: Magyar irodalom a XX. században II. szöveggyűjtemény.Budapest. 1992. NHK. 374 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko838. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Vita Zsigmond: Jókai Erdélyben.Bukarest. 1975. Kriterion. 285 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko839. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Juhász Gyula 1883-1937.Budapest. 1962. Magvető. 733 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x18 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko848. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Béládi Miklós: Ilyés Gyula.Budapest. 1987. Kozmosz. 108 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 0.76 EUROAz én világom. | ![]() |
ko849. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Gondos Ernő: Bálint György alkotásai és vallomásai tükrében.Budapest. 1969. Szépirodalmi. 235 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.52 EUROArcok és vallomások. | ![]() |
ko851. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Rónay László: Devecseri Gábor alkotásai és vallomásai tükrében.Budapest. 1979. Szépirodalmi. 292 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 1.37 EUROArcok és vallomások. | ![]() |
ko855. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Kónya Judit: Nagy Lajos.Budapest. 1980. Szépirodalmi. 229 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko857. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Bajomi Lázár Endre: Anatole France világa.Budapest. 1973. Európa. 166 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko859. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Bakcsi György: Blok világa.Budapest. 1978. Európa. 231 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko860. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Hegedűs Géza: G. B. Shaw világa.Budapest. 1970. Európa. 190 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko861. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Bakcsi Görgy: Gogol világa.Budapest. 1986. Európa. 228 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko1081. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Constantin Dobrogeanu-Gherea: A kritikáról.Budapest. 1978. Kriterion. 301 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.14 EUROTéka. | ![]() |
ko1082. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Szalay Károly: Minden másképpen van.Budapest. 1987. Kozmosz. 254 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.52 EUROKarinthy Frigyes munkássága viták és vélemények tükrében. | ![]() |
ko1085. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Romain Rolland: Napló a háborús évekből 1914-1918.Budapest. 1960. Gondolat. 343 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.9 EURO(Válogatás). | ![]() |
ko1275. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Tarnóc Márton: Egy kuruckori vers szövegtörténetéhez.Szeged. 1972. József Attil Tudományegyetem. 6 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 0.38 EUROKülönlenyomat az Acta Historiae Litterarum Hungaricarum X-Xi. (1972) kötetéből. | ![]() |
ko1464. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Gömöri György: Angol-magyar kapcsolatok a XVI-XVII. században.Budapest. 1989. Akadémia. 137 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko1557. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Sükösd Mihály: Hemingway világa.Budapest. 1977. Európa. 208 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko2181. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Névy László: A magyar nemzeti irodalom történetének vázlata irodalomtörténeti olvasókönnyvel.Budapest. 1877. Hoffmann és Molnár. 380 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 9.13 EURO | ![]() |
ko2936. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Bori Imre: A jugoszláviai magyar irodalom rövid története.Budapest. 1982. Forum. 317 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko2970. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Gellért Oszkár: Levelezésem a kortársaimmal.Budapest. 1955. Művelt Nép. 200 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3032. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Hegedüs Géza: Heltai Jenő alkotásai és vallomásai tükrében.Budapest. 1971. Szépirodalmi. 213 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3068. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Hatvany Lajos: Ady.Budapest. 1977. Szépirodalmi. 833 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 3.42 EUROCikkek, emlékezések, levelek. | ![]() |
ko3143. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Csehi Gyula: A kritika jelentése és utóélete.Budapest. 1979. Magvető. 252 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 0.76 EUROGyorsuló idő. | ![]() |
ko3144. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Horgas béla: Csokonai Vitéz Mihály (1773-1805).Budapest. 1988. Garabonciás. 167 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3145. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Gaál Gábor: Korunk.Budapest. 1976. Magvető. 234 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.52 EUROVálogatás a 1929-1940 közötti számokból. | ![]() |
ko3204. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Marcuse, Ludwig: Heine,Heinrich.hn. 1960. Rowohlt. 178 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3265. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Radó Antal: Az olasz irodalom története. I-II. köt.Budapest. 1896. MTA. 1067 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 6.84 EURORadó Antal
(Mór, 1862. jún. 29. – Bp., 1944. nov. 22.): költő, műfordító, irodalomtörténész. 1879-től a bp.-i egy. bölcsészettudományi karán tanult, ahol 1883-ban tanári és b... | ![]() |
ko3275. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Váczy János: Tompa Mihály életrajza.Budapest. 1913. MTA. 303 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko3303. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Ungvári Tamás: Avantgarde vagy realizmus?.Budapest. 1979. Magvető. 299 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x10 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3316. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Strachely, G. L: A frabcia irodalom fő irányai.Budapest. 1914. Franklin. 168 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 11.41 EURO | ![]() |
ko3317. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Siklós Olga: A magyar drámairodalom útja. 1945-1957.Budapest. 1970. Magvető. 514 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3321. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Szeberényi Zoltán: A vox humana poétája. Győry Dezső csehszlovákiai költészete.Bratislava. 1972. Madách. 270 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3483. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Arany János: Összes művei XIII. Hivatali iratok 1.Budapest. 1966. Akadémia. 601 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko3499. könyv/irodalomtörténet, film, sajtó berak a kosárba Szabó Dezső: Ady.Budapest. 1982. Magvető. 59 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROGondolkodó Magyarok. | ![]() |
ko148. könyv/zene. tánc berak a kosárba Bartók Béla levelei.Budapest. 1955. Zeneműkiadó. 504 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko1881. könyv/zene. tánc berak a kosárba Richard Petzoldt: Richard Strauss élete képekben.Budapest. 1961. Zeneműkiadó. 69 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko1882. könyv/zene. tánc berak a kosárba Várnai Péter: Goldmark Károly élete képekben.Budapest. 1957. Zeneműkiadó. 41 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko2694. könyv/zene. tánc berak a kosárba Láng György: Bartók élete és művei.Budapest. 1940. Grill Károly. 144 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x16 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko3173. könyv/zene. tánc berak a kosárba Gehrmann, Hermann: Carl Maria von Weber.Berlin. 1899. Harmonie Verlagsgesellschaft Für Literat. 117 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 26x18 cm. ár: 9.51 EURO | ![]() |
ko3174. könyv/zene. tánc berak a kosárba Laux, Karl: Carl Maria von Weber.Leipzig. 1978. VEB Deutscher Verlag Für Musik. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 30x21 cm. ár: 5.7 EURO23 p. 147 kép( picture). | ![]() |
ko3185. könyv/zene. tánc berak a kosárba Weissmann, Adolf: CHOPIN.Berlin Und Leipzig. én. Schuster&Loeffler. 187 p. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 1.9 EUROKopott.
Damaged. | ![]() |
ko3186. könyv/zene. tánc berak a kosárba Gysi, Fritz: Richard Strauss.Potsdam. én. Akademische. 156 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 29x23 cm. ár: 9.13 EUROKopott.
Demaged. | ![]() |
ko3189. könyv/zene. tánc berak a kosárba Vuillermoz, Émile: Histoire de la Musique.Paris. 1962. Arthéme Fayard. 501 p. papírkötés. francia nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3190. könyv/zene. tánc berak a kosárba Champigneulle, Nernard: Histoire de la Musique.Paris. 1961. Presses Universitaires De France. 127 p. papírkötés. francia nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3191. könyv/zene. tánc berak a kosárba Rolland, Romain: Musiciens D'Aujoued'Hui.Paris. én. Hachette. 278 p. papírkötés. francia nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3197. könyv/zene. tánc berak a kosárba Gräfer, Manfred: Konzertführer. Neue Musik.Frankfurt Am Main. 1958. Fischer. 222 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3199. könyv/zene. tánc berak a kosárba Gal, Hans: Brahms.Frankfurt Am Main. 1961. Fischer. 161 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3200. könyv/zene. tánc berak a kosárba Jankélévitch, Vladimir: Maurice Ravel in Selbstzeugnissen und Bilddokumenten.hn. 1958. Rowohlts. 167 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3201. könyv/zene. tánc berak a kosárba Bourniquel, Camille: Frédéric Chopin in Selbstzeugnissen und Bilddokumenten.hn. 1960. Rowohlt. 178 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3202. könyv/zene. tánc berak a kosárba Schneider, Marcel: Franz Schubert.hn. 1958. Rowohlt. 175 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3203. könyv/zene. tánc berak a kosárba Boucourechliev, André: Robert Schumann.hn. 1958. Rowohlt. 167 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3205. könyv/zene. tánc berak a kosárba Steger-Howe: Operbführer von Monteverdi bis Hindemith.Frankfurt Am Main. 1959. Fischer. 267 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 18x10 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3214. könyv/zene. tánc berak a kosárba Szabolcsi Bence: A melódia története. Vázlatok a zenei stílus múltjából.Budapest. 1957. Zeneműkiadó. 358 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko3863. könyv/zene. tánc berak a kosárba Nándor Tamás: Antonio Vivaldi.Budapest. 1973. Zeneműkiadó. 174 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. címlapon tulajdonosi bejegyzés. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko4133. könyv/zene. tánc berak a kosárba Szabolcsi Bence: Beethoven.Budapest. 1948. Uj Idők Irodalmi Intézet. 318 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko4134. könyv/zene. tánc berak a kosárba Szabolcsi Bence (szerk): Régi muzsika kertje.Budapest. 1957. Zeneműkiadó. 177 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko6310. könyv/zene. tánc berak a kosárba Zolnay László: A magyar muzsika régi századaiból.Budapest. 1977. Magvető. 417 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko6445. könyv/zene. tánc berak a kosárba Parouty Michel: Mozat , isten kegyeltje.Budapest. 1991. Park. 192 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko6465. könyv/zene. tánc berak a kosárba Németh Amadé: Zenei kaleidoszkóp.Budapest. 1959. Zeneműkiadó. 199 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 16x16 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko6752. könyv/zene. tánc berak a kosárba Várnai Péter( Szerkesztő): Miért szép századunk zenéje.Budapest. 1979. Gondolat. 461 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x17 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7187. könyv/zene. tánc berak a kosárba Pfrogner Hermann: DIE ZWÖLFORDNUNG DER TÖNE.Zürich-Leipzig-Wien. 1953. Amalthea. 280 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 20x12 cm. kopott. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8055. könyv/zene. tánc berak a kosárba Hamburger Klára: Liszt kalauz.Budapest. 1986. Zeneműkiadó. 423 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8056. könyv/zene. tánc berak a kosárba Hamburger Klára: Liszt.Budapest. 1980. Gondolat. 483 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8505. könyv/zene. tánc berak a kosárba Somogyi-Molnár: Pataky Kálmán.Budapest. 1968. Zeneműkiadó. 68 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x20 cm. ár: 1.52 EUROHanglemez melléklettel. | ![]() |
ko8506. könyv/zene. tánc berak a kosárba Bernstein Leonard: A megválaszolatlan kérdés. Hat előadás a Harvard Egyetemen.Budapest. 1979. Zeneműkiadó. 386 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x20 cm. ár: 4.56 EUROHanglemez melléklettel. | ![]() |
ko8507. könyv/zene. tánc berak a kosárba Copland Aaron: Az új zene.Budapest. 1973. Zeneműkiadó. 231 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8509. könyv/zene. tánc berak a kosárba Réti Zoltán: Rózsavölgyi Márk.Budapest. 1975. Zeneműkiadó. 183 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8510. könyv/zene. tánc berak a kosárba Breuer János (szerkesztő): Kodály-mérleg 1982. Tanulmányok.Budapest. 1982. Gondolat. 445 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x17 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8511. könyv/zene. tánc berak a kosárba Láng Györg: Haydn.Budapest. 1959. Gondolat. 256 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8512. könyv/zene. tánc berak a kosárba Eősze László: Giuseppe Verdi életének krónikája.Budapest. 1966. Zeneműkiadó. 175 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8513. könyv/zene. tánc berak a kosárba Székely Júlia: Bartók tanár úr.Budapest. 1978. Kozmosz. 243 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURONyilassy Judit rendezőnőnek dedikálva. | ![]() |
ko8516. könyv/zene. tánc berak a kosárba Falk Géza: Beethoven összes szimfóniája.Budapest. 1943. Szöllősy. 175 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8517. könyv/zene. tánc berak a kosárba Iwaszkiewicz Jaroslaw: Chopin.Budapest. 1958. Bibliotheca. 299 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. címlapon tulajdonosi bejegyzés. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8518. könyv/zene. tánc berak a kosárba Barabás Tibor: Beethoven.Budapest. 1955. Magvető. 139 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8693. könyv/zene. tánc berak a kosárba Tytler Sarah: MUSICAL COMPOSERS AND THIER WORKS.London. 1885. WM. Isbister. 428 p. bőrkötés. angol nyelvű.méret: 18x12 cm. gerincen kis szakadás. ár: 45.63 EURO | ![]() |
ko309. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Virgil: Aeneise.Pest. 1851. Magyar Mihály. 68 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 26.62 EURO | ![]() |
ko1208. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Ulrich Wilcken: Griechische Geschichte im Rahmen der Altertumsgeschichte.München, Berlin. 1931. R. Oldenbourg. 256 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.7 EUROKihajtható térképmelléklettel. | ![]() |
ko1209. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Elisabeth Charlotte Welskopf: Probleme der Musse im alten Hellas.Berlin. 1962. Rütten & Loening. 320 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko1211. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Elisabeth Rohde: Pergamon Burgberg und Altar.Berlin. 1972. Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. 102 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 3.42 EURO4 térképmelléklettl (karte). | ![]() |
ko1212. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Walter Andrae: Das wiedererstandene Assur.Leipzig. 1938. J. C. Hinrichs. 231 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 25x18 cm. ár: 26.62 EURO86 tábla illusztráció+térképmelléklet. | ![]() |
ko1213. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Johannes Bumüller: Leitfaden der Vorgeschichte Europas I-II.Augsburg. 1925. Benno Filser. 302 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 25x18 cm. ár: 13.69 EURO85 tábla illusztráció.
Címlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko1218. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Pais István: Antik bölcsek, gondolatok, aforizmák.Budapest. 1988. Pais István. 343 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko1907. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Sarkady János: Gazdasági élet az ókori Görögországban.Budapest. 1970. Gondolat. 256 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 6.08 EURO | ![]() |
ko2062. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Dissertationes Pannonicae III/3.Budapest. 1985. kn. 165 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 28x20 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko4943. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Cox György: Görög regék.Budapest. 2003. Könyvmíves. 34 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko4949. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia.Budapest. 1974. Gondolat. 418 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x18 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko5057. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Gérard Walter: Brutus és a köztársaság végnapjai.Budapest. 1975. Európa. 278 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko5066. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Gaius Julius Caesar: Római történetírók.Budapest. 1986. Európa. 797 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko5168. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Szilágyi János György: A campaniai vörösalakos vázafestészet történetéhez.Budapest. 1970. kn. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 25x17 cm. gerincen nagy szakadás. ár: 1.14 EUROkülönlenyomat az Antik tanulmányok 1970. évi XVII/1. számából. | ![]() |
ko5190. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Dobó Andor: Az athéni demokrácia.hn. 1992. Prodinform. 87 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko5191. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Dobó Andor: Az athéni demokrácia bukása.hn. 1993. Prodinform. 79 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko5550. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Keller Lajos: Martialis régiségtani adatai.Trencsén. 1904. Gansel Lipót. 134 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko5891. könyv/történelem/ókor berak a kosárba FRITZ, NOETLING: DIE KOSMISCHEN ZAHLEN DER CHEOPSPYRAMIDE.Stuttgart. 1921. Schweizerbart'sche Verlagsbuchhandlung. 181 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 22.81 EURO | ![]() |
ko6879. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Szabó Árpád: Hellász hősei.Budapest. 1985. Móra. 267 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7509. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Plinius Caecilius Secundus: Panegyricus. Traianus császár dicsőítése.Szeged. 2006. Lectum. 178 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7513. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Hoffmann Zsuzsanna: "Feci quod potui" "Tettem amit tudtam" A nyolcvanéves Maróti Egon tiszteletére.Szeged. 2007. Lectum. 314 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 9.13 EURO | ![]() |
ko7727. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Borzsák István (szerkesztő): Görög történeti chrestomathia.Budapest. 1977. Tankönyvkiadó. 291 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7729. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Ritoók-Sarkady-Szilágyi: A görög kultúra aranykora.Budapest. 1984. Gondolat. 781 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x19 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko7828. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Suetonius Gaius Tranquillus: A caesarok élete.Budapest. 1975. Helikon. 377 p. nyl kötés. magyar nyelvű.méret: 12x13 cm. ár: 4.56 EUROSzámozott.
A védőborító foltos. | ![]() |
ko7835. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Cicero Marcus Tullius: Philippicák Marcus Antonius ellen.Budapest. 1990. Európa. 359 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 12x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7849. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Kertész István: Híres és hírhedt római caesarok.Budapest. 1992. Kossuth. 72 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.9 EUROA VILÁGTÖRTÉNELEM NAGY ALAKJAI. | ![]() |
ko7850. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Kertész István: Hellén államférfiak.Budapest. 1992. Kossuth. 72 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.9 EUROA VILÁGTÖRTÉNELEM NAGY ALAKJAI. | ![]() |
ko7919. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Schliemann Heinrich: Életem , kalandjaim.Budapest. 1963. Gondolat. 345 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7920. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Tótfalusi István: Ki kicsoda az antik mítoszokban.Budapest. 1993. Móra. 268 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7921. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Hoffmann Wilhelm: Hannibal.Budapest. 1971. Gondolat. 204 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. kopott. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko8291. könyv/történelem/ókor berak a kosárba Castiglione László: Pompeji.Budapest. 1973. Corvina. 153 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x17 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko622. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Jasper H. Stembridge: A Brit birodalom atlasza.Budapest. 1944. kn. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EURO20 térképpel és magyarázó szöveggel.
Oxfordi füzetek világkérdésekről. 65. szám. | ![]() |
ko623. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba J. A. Williamson: A Brit birodalom születése és kifejlődése.Budapest. 1940. kn. 37 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROOxfordi füzetek világkérdésekről. 29. szám. | ![]() |
ko624. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Graham Spry: Kanada.Budapest. 1941. kn. 43 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROOxfordi füzetek világkérdésekről. 47. szám. | ![]() |
ko625. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Ernest Barker: Nagybritannia és a Brit nép.London, New York, Toronto. 1945. Longmans, Green & Co. 186 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko679. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Fialla Lajos: Reminiscente de razboi 1877/78 - Háborús Emlékek 1877/78.Budapest. 1977. Kriterion. 212 p. kartonkötés. több nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 1.52 EURO2 nyelvű: magyar, román. | ![]() |
ko680. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Galántai József: Az első világháború.Budapest. 1980. Gondolat. 546 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko681. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Dániel Anna: A világ Színpadán (Bertha Von Suttner élete).Budapest. 1982. Kossuth. 199 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.52 EURONők a történelemben. | ![]() |
ko699. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Kis Aladár: A duce.Budapest. 1989. Zrínyi. 468 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko703. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Mayer Mária: Világtörténet (Tájékoztató a külföldi történeti irodalomról).Budapest. 1970. MTA. 273 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO21. szám. | ![]() |
ko706. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Mózes Mihály: Az ipari forradalmak kora.Budapest. 1990. IKVA. 121 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko712. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Albert Manfred: Robespierre.Budapest. 1986. Európa. 271 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko716. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Dániel Anna: Roland polgártársnő.Budapest. 1977. Gondolat. 289 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.37 EURO | ![]() |
ko717. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Egon Friedell: Az újkori kultúra története V.Budapest. 1993. Holnap. 367 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.9 EURORomantika és liberalizmus.
A bécsi kongresszustól a német-francia háborúig. | ![]() |
ko896. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Horváth Zoltán, Parragi György: Világtörténelmi lexikon I. rész K. e. 4800-K. u. 1699.Budapest. 1943. Grill Károly Könyvkiadóvállalata. 436 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko1243. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Heinrich Cunow: Geschichte und kultur des inkareiches.Amsterdam. én. Elsevier. 208 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko1245. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Walter Wadepuhl: Die alten Maya und ihre Kultur.Leipzig. 1964. VEB E.A.Seemann. 52 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 32x25 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko1451. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Szakály Ferenc: Vesztőhely az út porában.Budapest. 1986. Helikon. 149 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 1.14 EUROLabirintus. | ![]() |
ko1552. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Farkas Márton: A császári sas lehull.Budapest. 1982. Kossuth. 197 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.14 EURONépszerű történelem. | ![]() |
ko1641. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Szerencsés Károly: A politikai fejlődés fő irányai a II. világháború után.Budapest. 1990. IKVA. 107 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.37 EUROKorszerű történelem érettségizőknek és felvételizőknek. | ![]() |
ko1945. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Mádl Antal: A német felvilágosodás.Budapest. 1968. Gondolat. 230 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko2407. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Schütte, Anton: Die Wiener Oktober-Revolution. Aus dem Tagebuche des Dr. Schütte. Genaue Darstellung aller Ereignisse und Zustände in Wien vom 6. Oktober bis 4. November nebst den noch späteren hierauf bezüglichen Vorfällen und einer vollständigen Zusammenstellung.Praga. 1848. Friedrich Ehrlich. 156 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 23x15 cm. ár: 45.63 EUROViseltes. | ![]() |
ko3026. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Árkossy Károly: A tömegek golgotáján.Budapest. 1934. Horizont. 232 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x14 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko3264. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Escott, T. H. S: A mai Anglia I-III. köt.Budapest. 1905-1907. MTA. 1174 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 15.21 EURO | ![]() |
ko3533. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Mark Elvin: Fejlődés és stagnálás a kínai történelemben.Budapest. 1977. Kossuth. 395 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko3544. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Gorilovics Tivadar (szerk): A korai francia felvilágosodás.Budapest. 1961. Gondolat. 258 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko3577. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Laszlo Nagy: Katanga.Lausanne. 1965. Rencontre. 192 p. dedikált. illusztrált. kartonkötés. francia nyelvű.méret: 27x17 cm. ár: 13.69 EUROPilinszky Jánosnak dedikálva!!!
Nagy László (Bp., 1921. szept. 2.-): újságíró, történész, a →Cserkészmozgalom Világszervezete fõtitkára. - Bpen 1927-31: a Tóth Kálmán u. elemi isk... | ![]() |
ko3651. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba César de Saussure: Törökországi levelek és útirajzok 1730-1739.Budapest. 1999. Pallas-Attraktor. 368 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x17 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko4680. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Waltther Pahl: AFRIKA ZWISCHEN SCHWARZ UND WEISS.Bern - Leipzig - Wien. 1936. Wilhelm Goldmann. 87 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko4681. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Paul Schmitz-Kairo: Agyptens Weg zur Freiheit.Bern - Leipzig - Wien. 1937. Wilhelm Goldmann. 117 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko4684. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Gerhard Herrmann: Die Dardanellen.Bern - Leipzig - Wien. 1936. Wilhelm Goldmann. 94 p. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko4940. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Ormos Mária: Mussolini.Budapest. 1987. Kossuth. 461 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x13 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko4950. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Kulcsár Zsuzsanna: Rejtélyek és botrányok a középkorban.Budapest. 1978. Gondolat. 514 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko5345. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Bányász Rezső: Downing Street 10.Budapest. 1988. Zrínyi. 267 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.52 EUROMiniszterelnökök a második világháborútól a falklandi ütközetig. | ![]() |
ko5352. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Ránki György: A második világháború története.Budapest. 1976. Gondolat. 648 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko5577. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Laboulaye Edouard: Lengyelország első felosztása.Budapest. 1878. Ráth Mór. 120 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x11 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko6823. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Epperlein Siegfried: Nagy Károly.Budapest. 1982. Gondolat. 192 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko6824. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Zöllner Walter: A keresztes háborúk története.Budapest. 1980. Kossuth. 305 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko6873. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Jászi Oszkár: A Habsburg-monarchia felbomlása.Budapest. 1982. Gondolat. 597 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7511. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Nótári Tamás (fordító): Források Salzburg kora középkori történetéhez.Szeged. 2005. Lectum. 230 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7547. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Raffay Ernő: A vajdaságoktól a birodalomig. Az újkori Románia története.Szeged. 1989. JATE. 253 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7548. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Boorstin Daniel J: Az amerikaiak. A gyarmatosítás kora.Budapest. 1991. Gondolat. 539 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7551. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Zimányi Vera: Lepanto, 1571.Budapest. 1983. Móra. 217 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x17 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7569. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Orosz forradalmárok a XIX. században.Budapest. 1970. Gondolat. 221 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7571. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Arnold H. John: Történelem. Nagyon rövid bevezetés.Budapest. 2005. Corvina. 158 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7572. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Palaczky Frantisek: A huszitizmus története.Budapest. 1984. Európa. 726 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7573. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Iliver Cromwell: Beszédeiből, leveleiből.Budapest. 1960. Gondolat. 287 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7619. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Engelmann Bernt: Poroszország. A lehetőségek hazája.Budapest. 1986. Gondolat. 464 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7620. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Hill Christopher: Az angol forradalom évszázada. 1603-1714.Budapest. 1968. Kossuth. 282 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. kopott. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7622. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Paléologue Maurice: A cárok Oroszországa az első világháború alatt.Budapest. 1982. Európa. 471 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7623. könyv/történelem/egyetemes berak a kosárba Vadász Sándor: Emberek és eszmék a francia forradalomban. 1789-1799.Budapest. 1989. Gondolat. 285 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko410. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények.Budapest. 1978. Magyar Nemzeti Múzeum. 35 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko413. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Bertényi Iván: A magyar korona története.Budapest. 1978. Kossuth. 169 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.52 EURONépszerű történelem. | ![]() |
ko414. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Benda Kálmán, Fügedi Erik: A magyar korona regéyne.Budapest. 1979. Magvető. 253 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko415. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Rácz István: Tanulmányok Erdély történetéről.Debrecen. 1988. Csokonai. 312 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.9 EUROSzakmai konferencia Debrecenben 1987. október 9-10. | ![]() |
ko419. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Balás Gábor: A Székelyek nyomában.Budapest. 1984. Panoráma. 373 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko421. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Magyarország történeti kronológiája I-IV. (teljes).Budapest. 1981. Akadémiai Könyvkiadó. 3276 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 9.51 EUROI. köt. 350 p.
II köt. 668 p. II. köt. 1000 p. IV. köt. 1258 p. | ![]() |
ko445. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Tóth Zoltán: Magyar történeti bibliográfia 1825-1867 II. kötet Gazdaság.Budapest. 1952. Akadémiai Kiadó. 260 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 28x21 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko449. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények.Budapest. 1980. Corvina. 97 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x22 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko451. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Vida P. István: Egyetemes és magyar történelmi kronológia.Budapest. 1996. Nemzeti Tankönyvkiadó. 223 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3409. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Szentpéteri József (szerkesztő): SZÜRKE EMINENCIÁSOK a magyar történelemben.Budapest. 2003. Kossuth. 239 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 30x24 cm. ár: 11.41 EUROGazdagon illusztrált.
Új ára: 6990,- Ft. | ![]() |
ko4226. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Pölöskei Ferenc: Tisza István.Budapest. 1985. Gondolat. 280 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROMagyar História. | ![]() |
ko4229. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Kövér György: Iparosodás agrárországban.Budapest. 1982. Gondolat. 256 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROMagyar História. | ![]() |
ko5737. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Angyal Dávid (szerkesztő): A Gróf Klebelsberg Kunó Magyar Történetkutató Intézet Évkönyve.Budapest. 1935. kn. 331 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 27x20 cm. felvágatlan. ár: 9.13 EURORossz fűzés,lapok felcserélve, hiánytalan. | ![]() |
ko5990. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Kovács Endre (főszerkesztő): Magyarország története tíz kötetben. 1848-1890. I-II. köt.Budapest. 1979. Akadémiai. 1760 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 13.69 EUROGerincén foltos. | ![]() |
ko6571. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Tardy Lajos: Kaukázusi magyar tükör. Magyarok, grúzok, cserkeszek a kezdetektől 1848-ig.Budapest. 1988. Akadémiai. 383 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko6829. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Csomor Lajos: Magyarország szent koronája.Vaja. 1987. V.Á.M.B.K. 291 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko6871. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza.Budapest. 1988. Maecenas. 263 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7068. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Vég Gábor: Magyarország királyai és királynői.Budapest. 1990. Maecenas. 159 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7340. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba MATUSIK Nep. János: Az ausztriai közbirodalom honisméje, különös tekintettel Magyar- és Erdélyországra.Pest. 1857. Eggenberger. 117 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 91.25 EURO1 kihajtható térkép 24x28 cm. | ![]() |
ko7372. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba BerlászJenő: A történettudományi tájékoztatás segédkönyvei.Budapest. 1975. OSZK. 108 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko7545. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Ünnepi tanulmányok Sinkovics Itsván 70. születésnapjára.Budapest. 1980. kn. 437 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7674. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba A magyar nacionalizmus kialakulása és története.Budapest. 1964. Kossuth. 463 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7717. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Bölöny-Hubai: Magyarország kormányai 1848-2004.Budapest. 2004. Akadémiai. 549 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko7725. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Bán Péter (szerkesztő): Magyar történelmi fogalomtár.Budapest. 1989. Gondolat. 576 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko7882. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Fallenbüchl Zoltán: Magyarország főméltóságai.1526-1848.Budapest. 1988. Maecenas. 159 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7931. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Kovács Endre: Magyarok és lengyelek a történelem sodrában.Budapest. 1973. Gondolat. 341 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7932. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Nagy László: Magyarország Európában.Budapest. 1993. Honffy. 309 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 25x19 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7936. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Kósa László (szerkesztő): A magyarságtudomány kézikönyve.Budapest. 1991. Akadémiai. 809 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko7938. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Várkonyi Ágnes: Thaly Kálmán történetírása.Budapest. 1961. Akadémiai. 502 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko7939. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Gunst Péter: Acsády Ignác történetírása.Budapest. 1961. Akadémiai. 314 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7940. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Márkus László: A szociáldemokrata történetfelfogás fejlődéséhez.Budapest. 1963. Akadémiai. 210 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.52 EUROTöbb helyen tulajdonosi bélyegző. | ![]() |
ko8022. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Benda Kálmán (főszerkesztő): Magyarország történeti kronológiája I-IV. (teljes)1970-ig.Budapest. 1981. Akadémiai. 3276 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 9.89 EUROHozzá tartozik:
Magyar történeti kronológia 1971-1990 Budapest.1994.Ikva.176 p. | ![]() |
ko8027. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba A magyar történettudomány válogatott bibliográfiája. 1945-1968.Budapest. 1971. Akadémiai. 855 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8028. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Dömötör Attila-Buzek Zsuzsanna: Történelmi lexikon.Budapest. 1999. Saxum. 426 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8029. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Történelmi lexikon.Budapest. 2000. Szalay. 508 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8032. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Tardy Lajos: Kis magyar történetek.Budapest. 1986. Kozmosz. 297 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko8088. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Diószegi István: A magyar külpolitika útjai.Budapest. 1984. Gondolat. 419 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko8089. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Dümmerth Dezső: Írástudók küzdelmei.Budapest. 1987. Panoráma. 407 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8091. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai.Budapest. 1993. Könyvesház. 712 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8110. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Horváth Mihály: Polgárosodás, liberalizmus, függetlenségi harc.Budapest. 1986. Gondolat. 510 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko8111. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Domanovszky Sándor: Gazdaság és társadalom a középkorban.Budapest. 1979. Gondolat. 370 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko8112. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Marczali Henrik: Világtörténelem-magyar történelem.Budapest. 1982. Gondolat. 561 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko8114. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Szekfű Gyula: Forradalom után.Budapest. 1983. Gondolat. 243 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko8150. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba A korona kilenc évszázada. Történelmi források a magyar koronáról.Budapest. 1979. Európa. 599 p. illusztrált. bársonykötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8151. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Zrinyi Miklós: Hadtudományi munkái.Budapest. 1976. Zrinyi. 457 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko8172. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Herczegh Géza: Magyarország külpolitikája. 896-1919.Budapest. 1987. Kossuth. 385 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8192. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Pető Andrea (szerkesztő): Hanák Péter -a Város polgára.Budapest. 1998. BN. 305 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 2.66 EUROBudapesti Negyed 22. | ![]() |
ko8193. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Károlyi Mihály: Hit illúziók nélkül.Budapest. 1982. Európa. 506 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x13 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko8791. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Acta Universitatis debreceniensis de Ludovico Kossuth nominatae. Series Historica IV.Debrecen. 1965. KLTE. 151 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8792. könyv/történelem/magyar/általános történelem berak a kosárba Acta Universitatis debreceniensis de Ludovico Kossuth nominatae. Series Historica V.Debrecen. 1966. KLTE. 147 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x14 cm. foltos. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko155. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Alexandr Petrovics Scserbatov: Paszkevics Magyarországon.Budapest. 1984. Európa. 445 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko372. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Széchenyi-emléknapok.Budapest. 1980. Magyarok Világszövetsége. 340 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko375. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49.Budapest. 1983. Zrínyi. 395 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko378. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Közlemények Székesfehérvár történetéből. 1848-49.Székesfehérvár. 2000. Székesfehérvár Város Levéltára. 227 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 2.28 EUROAz 1998 május 13-án, szeptember 29-én és a november 12-én rendezett tudományos tanácskozás előadásai. | ![]() |
ko382. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Szabolcs-Szatmár-Beregi levéltári évkönyv XIV. /1848-as szám/.Nyíregyháza. 2000. Szab-Szatm-Ber Levéltár. 320 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x17 cm. ár: 4.56 EUROSzabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár kiadványai I. Évkönyvek 14. | ![]() |
ko384. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Széchenyi István: A Magyar Akadémia körül.Budapest. 1981. Magvető. 70 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko387. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Görgey István: 1848 júniusától novemberéig, Okmánytár.Budapest. 1980. Magyar Helikon. 434 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko390. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Szőts István: Gróf Batthyány Lajos főbenjáró pere és vértanúsága.Budapest. 1987. Magvető. 252 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 1.52 EURONemzet és emlékezet. | ![]() |
ko392. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Kosáry Domokos: Széchenyi Döblingben.Budapest. 1981. Magvető. 306 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 1.33 EUROTények és tanúk. | ![]() |
ko400. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Kűzdelem, bukás, megtorlás I-II.Budapest. 1979. Szépirodalmi. 1020 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 5.7 EUROEmlékiratok, naplók az 1848-49-es forradalom és szabadságharc végnapjairól,
Magyar századok I. köt. 539 p. II. köt. 481 p. | ![]() |
ko406. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba A Batthyányi-kormány igazságügyi minisztere.Zalaegerszeg. 1998. Zala Megyei Levéltár. 322 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.8 EURO | ![]() |
ko423. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Várady Géza: Ezernyolcszáznegyvennyolc, te csillag.Budapest. 1976. Gondolat. 278 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROMagyar História. | ![]() |
ko1092. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Deák Farkas: Fogságom története.Budapest. 1972. Kriterion. 203 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.14 EUROTéka. | ![]() |
ko1871. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Kossuth Lajos: Írások és beszédek 1848-1849-ből.Budapest. 1987. Európa. 651 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko2435. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Pusztaszeri László: Görgey Artúr a szabadságharcban.Budapest. 1984. Magvető. 775 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 2.28 EURONemzet és emlékezet. | ![]() |
ko4363. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Arany László: A magyar emigráció mozgalmai.Budapest. 1983. Magvető. 106 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko5202. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Széchenyi István: A Magyar Akadémia körül.Budapest. 1981. Magvető. 70 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EUROGondolkodó magyarok. | ![]() |
ko5300. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba AFFAIRS OF HUNGARY, 1849-1850. Message from the president of the United States, transmitting corresprodence with A. Dudlex Mann (1849-1850) in response to senate resolution no. 85., off december 7, 1909, relating to affairs of Hungary.Washington. 1910. Senate. 38 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 15.21 EURODudley Mann az Egyesült Államok követe, 1849 június 18-án érkezett Magyarországra.
http://en.wikipedia.org/wiki/A._Dudley_Mann. | ![]() |
ko5395. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Tóth Gyula (szerk): A föld megőszült I-II.Budapest. 1985. Szépirodalmi. 1294 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 5.7 EUROEmlékiratok, naplók az abszolutizmus (Bach) korából
757, 537 p. | ![]() |
ko5637. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Hatvany Lajos: Petőfi márciusa.Budapest. 1955. Magvető. 51 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko6353. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Batthyány és az aradi tizenhárom. 1849. október 6.Budapest. 1984. MNM és Múzsák. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 28x20 cm. ár: 3.42 EURO14 t. portré + füzet+. | ![]() |
ko6791. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Tóth Péter: Napló. 1836-1842.Budapest. 1984. Magvető. 597 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 1.52 EUROMagyar Hírmondó. | ![]() |
ko7540. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Urbán Aladár: Pákozd, 1848.Budapest. 1984. Móra. 198 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x17 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7584. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Hajnal István: A Batthyány-kormány külpolitikája.Budapest. 1987. Gondolat. 180 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko7696. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Czaga Viktória-Jancsó Éva (válogatta-összeállította): Közcsend és Közbátorság Budán, Pesten és Óbudán 1848-49-ben.Budapest. 1998. BFL. 293 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7722. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Kosáry Domokos: Magyarország és a nemzetközi politika 1848-1849-ben.Budapest. 1999. MTA. 348 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko7784. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Borus József: Dembinski fővezérsége és a kápolnai csata.Budapest. 1975. Zrinyi. 375 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7785. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Rosonczy Ildikó ( Válogatta): A magyarországi hadjárat 1849. Orosz szemtanúk a magyar szabadságharcról.Budapest. 1988. Európa. 948 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7786. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Varga János: A jobbágyfelszabadítás kivívása 1848-ban.Budapest. 1971. Akadémiai. 367 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7789. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Ács Tibor: Tudós és katona. Kiss Károly élete és hadtudományi munkássága. ( 1793-1866).Budapest. 1982. Zrinyi. 145 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko7792. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Széchenyi pesti tervei.Budapest. 1985. Szépirodalmi. 392 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7844. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Kossuth Lajos: Írások és beszédek 1948-1849-ből.Budapest. 1987. Európa. 651 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7846. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Budavár bevételének emlékezete.Budapest. 1989. Európa. 621 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7942. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Spira György: Jottányit se a negyvennyolcból.Budapest. 1989. Gondolat. 436 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7943. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Széchenyi István: Adó és két garas.Budapest. én. MHB. 308 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 15x10 cm. ár: 4.56 EUROReprint. | ![]() |
ko7948. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok a nemzeti ébredés korában. (1790-1848).Budapest. 1963. Akadémiai. 152 p. dedikált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko8031. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Az aradi vértanúk. I-II. köt.Budapest. 1983. Európa. 1007 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko8084. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Hermann Róbert: Az 1848-1849-es szabadságharc nagy csatái.Budapest. 2004. Zrinyi. 408 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x20 cm. ár: 15.21 EURO | ![]() |
ko8085. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Spira György: A magyar forradalom 1848-49-ben.Budapest. 1959. Gondolat. 676 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. kopott. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko8129. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Wesselényi Miklós: Balitéletekről.Bukarest. 1974. Kriterion. 265 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko8130. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Aradi vértanúk naplói.Bukarest. 1991. Kriterion. 288 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8146. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba 1848. Arcok, eszmék, tettek. Tanulmányok.Bukarest. 1974. Kriterion. 286 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko8147. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Kosáry Domokos: Nemzeti fejlődés,művelődés- európai politika.Budapest. 1989. MTA. 108 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko8687. könyv/történelem/magyar/1826-1849 berak a kosárba Balás P. Elemér: A Széchenyi-Kossuth ellentét hírlapi vitájuk tükrében.Kolozsvár. 1943. Ferenc J. Tud.Egy. 230 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 13.69 EURO | ![]() |
ko1100. könyv/történelem/magyar/őstörténet berak a kosárba Bartha Antal: A magyar honalapítás.Budapest. 1987. Tankönyvkiadó. 140 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko4380. könyv/történelem/magyar/őstörténet berak a kosárba Dümmerth Dezső: Álmos, az áldozat.Budapest. 1986. Panoráma. 135 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7992. könyv/történelem/magyar/őstörténet berak a kosárba Kristó Gyula: Az augsburgi csata.Budapest. 1985. Akadémiai. 123 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko350. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba Érszegi Géza: Árpád-kori legendák és intelmek.Budapest. 1983. Szépirodalmi. 227 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x18 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko351. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba László király emlékezete.Budapest. 1977. Magyar Helikon. 79 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 26x19 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko352. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba István király emlékezete.Budapest. 1973. Magyar Helikon. 84 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 26x20 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko353. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba Szent István tisztelete.Budapest. 1988. Apostoli Szentszék. 123 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko3527. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba Engel Pál: Beilleszkedés Európába a kezdetektől 1440-ig.Budapest. 1990. Háttér. 388 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 5.7 EUROMagyarok Európában I. | ![]() |
ko6827. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba Györffy György: István király és műve.Budapest. 1983. Gondolat. 665 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.7 EURO | ![]() |
ko7816. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba A Tatárjárás Emlékezete.Budapest. 1987. Európa. 469 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7819. könyv/történelem/magyar/1000-1301 berak a kosárba István király intelmei.Budapest. 1982. Magvető. 75 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko349. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Dümmerth Dezső: Az Anjou-ház nyomában.Budapest. 1982. Panoráma. 542 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 4.56 EUROCímlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko433. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Kisfaludy Katalin: Matthias rex.Budapest. 1983. Gondolat. 210 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROMagyar História. | ![]() |
ko439. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Kulcsár Péter: A jagelló-kor.Budapest. 1981. Gondolat. 241 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROMagyar História. | ![]() |
ko1643. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Draskóczy István: A magyar nép története 1526-ig.Budapest. 1990. IKVA. 103 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.37 EUROKorszerű történelem érettségizőknek és felvételizőknek. | ![]() |
ko4220. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Hegyi Klára: Egy világbirodalom végvidékén.Budapest. 1976. Gondolat. 291 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. gerincen kis szakadás. ár: 1.52 EUROMagyar História. | ![]() |
ko6894. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Dümmerth Dezső: A két Hunyadi.Budapest. 1985. Panoráma. 277 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7805. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Demény Lajos: Parasztfelkelés Erdélyben 1437-1438.Budapest. 1987. Gondolat. 206 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko7814. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Elekes Lajos: Hunyadi jános.Budapest. 1952. Művelt Nép. 100 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko7815. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Fügedi Erik: Uram, királyom. A XV. századi Magyarország hatalmasai.Budapest. 2004. Fekete Sas. 251 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7993. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Kristó Gyula (szerkesztő): Magyarország vegyesházi királyai.Pécs. 2002. Szukits. 123 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 30x13 cm. ár: 4.18 EURO | ![]() |
ko7994. könyv/történelem/magyar/1302-1526 berak a kosárba Kristó Gyula: A rozgonyi csata.Budapest. 1978. Akadémiai. 111 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko361. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Magyari István: Az országokban való sok romlásoknak okairól.Budapest. 1979. Magyar Helikon. 223 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x18 cm. ár: 2.66 EUROCímlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko363. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Nagy László: Hajdúvitézek (1591-1699).Budapest. 1983. Zrínyi. 356 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko366. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Bethlen Gábor.Budapest. 1980. Európa. 646 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko367. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Köpeczi Béla, R. Várkonyi Ágnes: II. Rákóczi Ferenc.Budapest. 1976. Gondolat. 533 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 6.84 EURO | ![]() |
ko368. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Köpeczi Béla: II. Rákóczi Ferenc az államférfi és az író.Budapest. 1976. Magvető. 179 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x10 cm. ár: 0.76 EUROGyorsuló idő. | ![]() |
ko369. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Rákóczi Ferenc emlékiratok.Budapest. 1985. Szépirodalmi. 373 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko370. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba II. Rákóczi Ferenc emlékiratai.Budapest. 1979. Szépirodalmi. 284 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.14 EURO | ![]() |
ko431. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Barta Gábor: Az erdélyi fejedelemség születése.Budapest. 1979. Gondolat. 275 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EUROMagyar História. | ![]() |
ko1406. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Péter Katalin: Esterházy Miklós.Budapest. 1985. Gondolat. 206 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.52 EUROMagyar história. | ![]() |
ko1550. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Esze Tamás, Köpeczi Béla: Esze Tamás.Budapest. 1951. Művelt Nép. 83 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 0.95 EURO | ![]() |
ko3033. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Bitskey István: Hitviták tüzében.Budapest. 1978. Gondolat. 249 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko3526. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Szakály Ferenc: Virágkor és hanyatlás 1440-1711.Budapest. 1990. Háttér. 368 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 5.7 EUROMagyarok Európában II. | ![]() |
ko4886. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Sugár István: Lehanyatlik a török félhold.Budapest. 1983. Zrínyi. 494 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko4901. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Nagy László: "Nem jöttünk égi hadak-útján...".Budapest. 1982. kn. 494 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.04 EUROvázlatok és tanulmányok a XVII. századi Kurucokról
Elvek és utak. | ![]() |
ko5200. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Barta János: Budavár visszavétele.Budapest. 1985. Kossuth. 253 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko5470. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Nagy László: Tündérkert fejedelme Báthory Gábor.Budapest. 1988. Zrínyi. 298 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x12 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko6309. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Takáts Sándor: Buda két árulója.Budapest. 1979. Szépirodalmi. 338 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 1.52 EURO | ![]() |
ko6869. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Nagy László: A török világ végnapjai Magyarországon.Budapest. 1986. Zrinyi. 412 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7541. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Nagy László: Az erősfekete bég. Nádasdy ferenc.Budapest. 1987. Zrinyi. 287 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7542. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Hangay Zoltán: Erdély választott fejedelme. Rákóczi Zsigmond.Budapest. 1987. Zrinyi. 229 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x12 cm. ár: 2.28 EURO | ![]() |
ko7543. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba R. Várkonyi Ágnes: Buda visszavívása, 1686.Budapest. 1984. Móra. 374 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x17 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7576. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Veress Dániel ( összeállító): Erdélyi magyar emlékírók.Kolozsvár. 1983. Dacia. 368 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko7585. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Heckenast Gusztáv: Ki kicsoda a Rákóczi-szabadságharcban.Budapest. 2005. MTA. 510 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 7.6 EURO | ![]() |
ko7645. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Nagy László: Bocskai István a hadak élén.Budapest. 1981. Zrinyi. 253 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7798. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Esze-Köpeczi: Esze Tamás.Budapest. 1951. Művelt Nép. 83 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.9 EURO | ![]() |
ko7801. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Hopp Lajos: A Rákóczi-emigráció Lengyelországban.Budapest. 1973. Akadémiai. 227 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7802. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba R.Várkonyi Ágnes: A fejedelem gyermekkora.Budapest. 1989. Móra. 255 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7803. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Török hadak Magyarországon.Budapest. 1984. Panoráma. 237 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.56 EURO | ![]() |
ko7806. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Szekfű Gyula: Bethlen Gábor.Budapest. 1983. Helikon. 301 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko7812. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Mohács emklékezete. A mohácsi csatára vonatkozó legfontosabb magyar , nyugati és török források.Budapest. 1979. Európa. 476 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 3.42 EURO | ![]() |
ko7896. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Demény-Pataki: Székely oklevéltár. Udvarhely széki törvénykezési jegyzőkönyvek. 1569-1591.Bukarest. 1983. Kriterion. 395 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7897. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Demény-Pataki: Székely oklevéltár. Udvarhelyszéki törvénykezési jegyzőkönyvek. 1591-1597.Bukarest. 1985. Kriterion. 435 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7965. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Alvinczi Péter: Magyarország panaszainak megoltalmazása.Budapest. 1989. Európa. 307 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |
ko7966. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Benkő-Demény-Vekov (szerkesztők): Székely felkelés előzményei, lefolyása, következményei . 1595-1596.Bukarest. 1979. Kriterion. 246 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x24 cm. ár: 2.66 EURO | ![]() |
ko7970. könyv/történelem/magyar/1527-1711 berak a kosárba Bánkúti Imre: A szatmári béke.Budapest. 1981. Akadémiai. 161 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 3.04 EURO | ![]() |