embléma

Sós Antikvárium

alapítás éve 1985

Katalógus   in english   BelépésKönyv, könyvtár, térkép, metszet, levelezőlap, hagyaték folyamatos felvásárlása készpénzért, 52 éves szakmai tapasztalattal.

Elkelt tételek

 könyv | térkép | metszet | levelezőlap | kézirat 

Az elkelt tételek rovat célja ritkaságok, különlegességek bemutatása, melyekre büszkék vagyunk hogy megfordultak üzletünkben.

<--      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26       -->

ko13183.   könyv/művészet/képzőművészet

Williams, Jay: THE WORLD OF TITIAN. C. 1488-1576.

Amsterdam. 1982. Time-Life. 192 p. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 31x22 cm.

ELKELT

Williams, Jay: THE WORLD OF TITIAN. C. 1488-1576

ko13184.   könyv/művészet/képzőművészet

Wedgwood, C.V: THE WORLD OF RUBENS. 1577-1640.

Amsterdam. 1980. Time-Life. 191 p. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 31x22 cm.

ELKELT

Wedgwood, C.V: THE WORLD OF RUBENS. 1577-1640

ko13185.   könyv/művészet/képzőművészet

Orlandi, Enzo: DüRER. EIN TEXT- UND BILDBAND üBER LEBEN UND WERK DES KüNSTLERS.

Eltville. 1988. Bechtermünz. 75 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 28x22 cm.

ELKELT

Orlandi, Enzo: DüRER. EIN TEXT- UND BILDBAND üBER LEBEN UND WERK DES KüNSTLERS

ko13188.   könyv/művészet/képzőművészet

Prado Madrid.

Budapest. 1990. Corvina. 116 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 31x23 cm.

ELKELT

A világ nagy múzeumai.
Prado Madrid

ko13189.   könyv/művészet/képzőművészet

Berlini múzeumsziget.

Budapest. 1983. Coirvina. 274 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 31x24 cm.

ELKELT

Berlini múzeumsziget

ko13190.   könyv/művészet/képzőművészet

Szinnyei Merse Anna (szerkesztő): Magyar Nemzeti Galéria.

Budapest. 1993. Corvina. 160 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 32x24 cm.

ELKELT

Szinnyei Merse Anna (szerkesztő): Magyar Nemzeti Galéria

ko13191.   könyv/művészet/képzőművészet

Gádor-Pogány: Magyar szobrászat.

Budapest. 1953. Képzőművészeti. 20 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 33x25 cm.

ELKELT

Gádor-Pogány: Magyar szobrászat

ko13216.   könyv/művészet/építészet

Horler Miklós: A Bakócz-kápolna.

Budapest. 1987. Helikon. 110 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 25x19 cm.

ELKELT

Horler Miklós: A Bakócz-kápolna

ko13221.   könyv/régiség

Szent Irás, vagy is az Új Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I-II. köt.

Pozsony. 1834-35. Belnay Ny. bőrkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x13 cm.

ELKELT

722, 751 p.
Csak az Újszövetség.
Szent Irás, vagy is az Új Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I-II. köt

ko13222.   könyv/régiség

Markovics [János] Joannis: EPITOME INSTITUTIONUM IURIS HUNGARICI PRIVATI.

Buda. 1822. Typ. Reg. Univ. 340 p. bőrkötés. latin nyelvű.
méret: 21x12 cm.

ELKELT

Markovics János,

bölcseleti doktor, kir. tanácsos, a kir. itélőtábla birája, M. Mátyás Antal egyetemi tanár fia, szül. 1785. ápr. 3. Pesten; tanulmányait szülővárosában végezte s ...
Markovics [János] Joannis: EPITOME INSTITUTIONUM IURIS HUNGARICI PRIVATI

ko13223.   könyv/régiség

PALMA Carolus Franciscus (Károly Ferenc): Notitia Rerum Hungaricarum. I-III. köt.

Pest, Buda, Kassa. 1785. Weingand. félbőr-kötésben. latin nyelvű.
méret: 21x12 cm. foltos. kopott.

ELKELT

783, 629, 590 p

Palma Károly Ferenc (Rózsahegy, 1735. aug. 18. – Pest, 1787. febr. 10.): történetíró. Jezsuita szerzetes. A bécsi Theresianumban tanított. A rend feloszlatása (1773) utá...
PALMA  Carolus Franciscus (Károly Ferenc): Notitia Rerum Hungaricarum. I-III. köt

ko13226.   könyv/művelődéstörténet

Domanovszky György: A szkítáktól a magyarokig.

Budapest. 1938. Officina. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x12 cm.

ELKELT

Officina Képeskönyvek.
Gerincen szakadás.
Domanovszky György: A szkítáktól a magyarokig

ko13246.   könyv/művelődéstörténet

Szilágyi János: Aquincum.

Budapest. 1939. Officina. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x12 cm.

ELKELT

Officina Képeskönyvek.
Szilágyi János: Aquincum

ko13284.   könyv/történelem/magyar/általános történelem

Csánki Dezső-Fekete Nagy Antal: Magyarország történelmi földrajza a Hunyadiak korában. I-V. (reprint kiadás).

Budapest. 1985. ÁKV. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 22x15 cm.

ELKELT

Csánki Dezső-Fekete Nagy Antal: Magyarország történelmi földrajza a Hunyadiak korában. I-V. (reprint kiadás)

ko13286.   könyv/néprajz, népművészet

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete I-V. köt. (reprint).

Budapest. 1984. Magyar Helikon. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 29x21 cm.

ELKELT

Malonyay Dezső: A magyar nép művészete I-V. köt. (reprint)

ko13291.   könyv/irodalomtörténet, sajtó

Faludy György: Pokolbéli víg napjaim.

Budapest. 1989. Magyar Világ. 463 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x17 cm.

ELKELT

Faludy György: Pokolbéli víg napjaim

ko13331.   könyv/történelem/egyetemes/Európa

Rowse: THE STORY OF BRITAIN.

hn. 1979. Artus. 185 p. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 30x23 cm.

ELKELT

Rowse: THE STORY OF BRITAIN

ko13347.   könyv/művészet/képzőművészet

Wintermeier, Wolfgang: Hieronymus Bosch fantasztikus életműve.

Budapest. 1983. Corvina. 33 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 30x23 cm.

ELKELT

Wintermeier, Wolfgang: Hieronymus Bosch fantasztikus életműve

ko13348.   könyv/művészet/képzőművészet

Linfert, Carl: HIERONIMUS BOSCH.

Köln. 1970. M.DuMont Schauberg. 134 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 32x23 cm.

ELKELT

Linfert, Carl: HIERONIMUS BOSCH

ko13406.   könyv/orvosi/sebészet

Littman Imre-Berentey György (szerkesztők): Sebészeti műtéttan.

Budapest. 1988. Medicina. 1120 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 30x20 cm.

ELKELT

Littman Imre-Berentey György (szerkesztők): Sebészeti műtéttan

ko13466.   könyv/szociológia, szociográfia

Simmel, Georg: Válogatott társadalomelméleti tanulmányok.

Budapest. 1873. Gondolat. 559 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ELKELT

Simmel, Georg: Válogatott társadalomelméleti tanulmányok

ko13585.   könyv/régiség

Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott. I-III. köt. egybekötve.

Kolozsvár. 1779. Reformatum Collegium. félbőr-kötésben. angol nyelvű.
méret: 19x11 cm. foltos. kopott.

ELKELT

8 sztl. lev. 444 p. 1 sztl. lev.,
4 sztl. lev. 188 p.,
1 sztl. lev. 137 p. 47 sztl. lev.
Magyar, latin nyelvű
Hozzákötve:
FRONI(US), MATTHIAS Statuta Jurium municipalium saxonum in Transy...
Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott.  I-III. köt. egybekötve

ko13600.   könyv/régiség

Felséges Első Ferentz ausztriai császár,magyar,és cseh ország koronás királyától Posony szabad királyi városába 1825-dik esztendőben, rendeltetett Magyar ország gyűlésének írásai. II. köt.

Pozsony. 1825-1826-. Véber S. Lajos Betüivel. félbőr-kötésben. több nyelvű.
méret: 36x23 cm. kopott.

ELKELT

455-1048 p.
latin-magyar nyelvű.
Felséges Első Ferentz ausztriai császár,magyar,és cseh ország koronás királyától Posony szabad királyi városába 1825-dik esztendőben, rendeltetett Magyar ország gyűlésének írásai. II. köt

ko13601.   könyv/régiség

Diarium comitiorum regni Hungariae, ab augustissimo romanorum imperatore, et Hungariae rege Leopoldo Secundo in liberam regiamque ac metropolitanam civitatem Budensem….

Buda. 1791. Typis Regiae Universitatis. 692 p. félbőr-kötésben. több nyelvű.
méret: 35x22 cm.

ELKELT

Latin-magyar nyelvű.
Diarium comitiorum regni Hungariae, ab augustissimo romanorum imperatore, et Hungariae rege Leopoldo Secundo in liberam regiamque ac metropolitanam civitatem Budensem…

ko13602.   könyv/régiség

Az Erdéllyi Három Nemzetekből Álló Rendeknek 1792-dik Esztendöben Kis Asszony Havának 20-dik napjára Szabad Királlyi Városban Kolo'svárra hirdettetett, és több következett napokban tartatott közönséges gyűléseikben lett végezéseknek és foglalatosságoknak.

Kolozsvár. (1795). Hochmeister Márton Ny. 576 p. félbőr-kötésben. több nyelvű.
méret: 34x21 cm. sérült.

ELKELT

Latin-magyar nyelvű.
Az Erdéllyi Három Nemzetekből Álló Rendeknek 1792-dik Esztendöben Kis Asszony Havának 20-dik napjára Szabad Királlyi Városban Kolo'svárra hirdettetett, és több következett napokban tartatott közönséges gyűléseikben lett végezéseknek és foglalatosságoknak

ko13674.   könyv/miniatür könyvek

Tevan Andor: A könyv évezredes útja.

Budapest. 1973. Gondolat. 295 p. illusztrált. nyl kötés. magyar nyelvű.
méret: 7x4 cm.

ELKELT

Tevan Andor: A könyv évezredes útja

ko14093.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

BARTLETT, W.H: Vues de la Hollande et de la Belgique.

Londres. ca. 1850. George Virtue. 204 p. vászonkötés. francia nyelvű.
méret: 24x15 cm. foltos.

ELKELT

61 t. steel engravings, 1 map.
BARTLETT, W.H: Vues de la Hollande et de la Belgique

ko14199.   könyv/régiség

Mátyus István: Ó és új diaetetica . Harmadik darab.

Pozsony. 1787. Füskúti Landerer Mihály. félbőr-kötésben. magyar nyelvű.
méret: 20x12 cm.

ELKELT

Mátyus István - Ó és új diaetetica
az az: az életnek és egésségnek fenn-tartására és gyámolgatására Istentől adattatott nevezetesebb természeti eszközöknek a’ szerint való elé-...
Mátyus István: Ó és új diaetetica . Harmadik darab

ko14307.   könyv/mese, gyerek, ifjúsági

Tanítás kezdete vagy is a kis gyermekeket gyönyörködtetve oktató képes-könyv amely haszonvehető azokra nézve is, akik még nem olvasnak. - Erste Lehren u. Bilder.

Bécs. én. Pichler Antal. 200 p. . magyar nyelvű.
méret: 22x13 cm.

ELKELT

45 t. színezett rézmetszet (50 helyett).Fec. Schmuzer
Restaurált példány a metszetek foltosak.
Néhány szöveges lap pótolt, nem lehet észrevenni.
Modern félbőr-kötésben
Drescher 480. ...
Tanítás kezdete vagy is a kis gyermekeket gyönyörködtetve oktató képes-könyv amely haszonvehető azokra nézve is, akik még nem olvasnak. - Erste Lehren u. Bilder

ko14389.   könyv/régiség

MOLINAEUS, Péter: Pax animae az az a' lélek békességéről, és az elme gyönyörűségeről való Tracta, Frantzia Nyelven írattatot - - által, Ugyan azon Nyelvből Magyarra fordíttatott, Pápai Páriz Ferentz... által. Másodszor ki-adattatott.

Kolozsvár. 1775. Reform. Coll. Betüivel. 652 p. bőrkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x9 cm. kopott. címlapon tulajdonosi bélyegző.

ELKELT

MOLINAEUS, Péter: Pax animae az az a' lélek békességéről, és az elme gyönyörűségeről való Tracta, Frantzia Nyelven írattatot - - által, Ugyan azon Nyelvből Magyarra fordíttatott, Pápai Páriz Ferentz... által. Másodszor ki-adattatott

ko14537.   könyv/régiség

Luntz, György János: Oskolai tanító könyv.

Győr. 1793. Streibig. 331 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x10 cm. foltos. kopott. címlapon tulajdonosi bejegyzés. címlapon tulajdonosi bélyegző.

ELKELT

Luntz, György János: Oskolai tanító könyv

ko14601.   könyv/judaika

Guttmann Simon: Az ősi szövetség. Elmélkedések, reflexiók és magyarázatok az Atyák mondásaihoz.

Budapest. én. kn. 222 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x15 cm.

ELKELT

Guttmann Simon: Az ősi szövetség. Elmélkedések, reflexiók és magyarázatok az Atyák mondásaihoz

ko14637.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Rümann, Arthur: DIE ILLUSTRIERTEN DEUTSCHEN BüCHER DES 18. JAHRHUNDERTS.

Stuttgart. 1927. Julius Hoffmann. 231 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 19x12 cm. kopott.

ELKELT

Taschenbibliographie für Büchersammler V.
Rümann, Arthur: DIE ILLUSTRIERTEN DEUTSCHEN BüCHER DES 18. JAHRHUNDERTS

ko14640.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Sander, Max: DIE ILLUSTRIERTEN FRANZöSISCHEN BüCHER DES 18.JAHRHUNDERTS.

Stuttgart. 1926. Julius Hoffmann. 376 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 19x12 cm. kopott.

ELKELT

Taschenbibliographie für Büchersammler III.
Sander, Max: DIE ILLUSTRIERTEN FRANZöSISCHEN BüCHER DES 18.JAHRHUNDERTS

ko14710.   könyv/aprónyomat, papírrégiség

NEMZETI SZÍNHÁZ Plakát. Czakó Zsigmond: Leona.

Pest. 1847. Szigligeti, Titkár. 1 p. . magyar nyelvű.
méret: 43x36 cm. foltos.

ELKELT

Egressy, Lendvay, Lendvayné, Laborfalvi szereplésével.
NEMZETI SZÍNHÁZ Plakát. Czakó Zsigmond: Leona

ko14771.   könyv/jog, jogtörténet, kriminológia

Szabó Imre: Az emberi jogok mai értelme.

Budapest. 1948. Hungária. 240 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x14 cm. foltos. kopott.

ELKELT

Szabó Imre: Az emberi jogok mai értelme

ko14860.   könyv/régiség

[Fuchs Xavér Ferenc]: LEGUM DECIMALIUM REGNI HUNGARIAE DISCUSSIO, , ET COMBINATIO BREVIS, ET SUCCINCTA; SIGNANTER AUTEM RELATE AD DOMINORUM DECIMAE JUS PROPRIETATIS IN DECIMAS SALVIS TRIBUS PRIMIS §§. ARTICULI 95. 1647.

Agriae (Eger). 1807. Typis Lycei Archi-Episcopalis. kartonkötés. latin nyelvű.
méret: 20x12 cm. foltos. kopott.

ELKELT

Fuchs Xavér Ferenc (Pándorfalu, Moson vm., 1744. aug. 24.-Eger, 1807. jún. 27.):
érsek.
- Pannonhalmán, a nagyszombati és a budai papnev-ben tanult. 1768: pappá szent. Esztergomban kp., maj...
[Fuchs Xavér Ferenc]: LEGUM DECIMALIUM REGNI HUNGARIAE DISCUSSIO, , ET COMBINATIO BREVIS, ET SUCCINCTA; SIGNANTER AUTEM RELATE AD DOMINORUM DECIMAE JUS PROPRIETATIS IN DECIMAS SALVIS TRIBUS PRIMIS §§. ARTICULI 95. 1647

ko14862.   könyv/régiség

TERENTIO LATINO, COMENTATO IN LINGUA TOSCANA, E RIDOTTO A LA SUA VERA LATINITA, A I GENEROSI, E MAGNANIMI SIGNORI DON FRANCESCO, E DON GIOVANNI MEDICI, DA GIOVANNI FABRINI DA FIGHINE FIORENTINO.

Venezia. 1556. Giovambattista E Marchio Sessa Fratelli. 438 p. bőrkötés. latin nyelvű.
méret: 21x15 cm. foltos. kopott. gerincen nagy szakadás. szúrágott.

ELKELT

TERENTIO LATINO, COMENTATO IN LINGUA TOSCANA, E RIDOTTO A LA SUA VERA LATINITA, A I GENEROSI, E MAGNANIMI SIGNORI DON FRANCESCO, E DON GIOVANNI MEDICI, DA GIOVANNI FABRINI DA FIGHINE FIORENTINO

ko14863.   könyv/régiség

Reimarus, Hermann Samuel: Abhandlungen von den vornehmsten Wahrheiten der natürlichen Religion.

Hamburg. 1791. Carl Ernst Bohn. 700 p. félbőr-kötésben. német nyelvű.
méret: 21x12 cm.

ELKELT

Reimarus, Hermann Samuel: Abhandlungen von den vornehmsten Wahrheiten der natürlichen Religion

ko14864.   könyv/régiség

VELLEIUS PATERCULUS: M. Velleius Paterculus cum notis Gerardi Vossi G.F.

Frankfurt. 1703. Nicolai Förster. 402 p. pergamen. latin nyelvű.
méret: 13x8 cm. foltos. kopott.

ELKELT

VELLEIUS PATERCULUS: M. Velleius Paterculus cum notis Gerardi Vossi G.F

ko14868.   könyv/judaika

A zsidók közéleti és gazdasági térfoglalásának korlátozásáról szóló 1939:IV. törvénycikk és a házassági jogról szóló 1894:XXXI. t.-c. kiegészítéséről és módosításáról, valamint az ezzel kapcsolatban szükséges fajvédelmi rendelkezésekről szóló 1941:XV. tör.

Budapest. 1944. Stádium. 77 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x16 cm.

ELKELT

A zsidók közéleti és gazdasági térfoglalásának korlátozásáról szóló 1939:IV. törvénycikk és a házassági jogról szóló 1894:XXXI. t.-c. kiegészítéséről és módosításáról, valamint az ezzel kapcsolatban szükséges fajvédelmi rendelkezésekről szóló 1941:XV. tör

ko14901.   könyv/erotika

Bayros, Franz Von: IM GARTEN DER APHRODITE. EROTISCHE ZEICHNUNGEN UND ILLUSTRATIONEN.

Münxhen. 1980. Wilhelm Heyne. 263 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 18x11 cm.

ELKELT

Bayros, Franz Von: IM GARTEN DER APHRODITE. EROTISCHE ZEICHNUNGEN UND ILLUSTRATIONEN

ko14912.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Gönczy Pál (tervezte)-. Kogutowicz Manó(rajzolta): Magyarország megyéinek kézi atlasza.

Budapest. ca.1890. Posner. félbőr-kötésben. magyar nyelvű.
méret: 45x31 cm. gerincen kis szakadás.

ELKELT

73 vármegyetérkép.A megyetérképek szélén, számos várostérkép. A térképek nagyobb része kétlapos.
Néhány lapon ceruzás bejegyzés.
Teljes.
Gönczy Pál (tervezte)-. Kogutowicz Manó(rajzolta): Magyarország megyéinek kézi atlasza

ko14989.   könyv/történelem/magyar/általános történelem

Révész Imre: Bod Péter mint történetíró.

Kolozsvár. 1916. Stief Ny. 42 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x16 cm. kopott.

ELKELT

Hozzákötve:
Révész Imre: Méliusz és Kálvin. Viszonyuk a Stancaro elleni harcban,
a szentháromságtani küzdelemben és némely másodrendű teológiai vitakérdésekben.
Kolozsvár. 1936.M...
Révész Imre: Bod Péter mint történetíró

ko14997.   könyv/művészet/képzőművészet

Engelmann, Wilhelm: DANIEL CHODOWIECKIS SäMMTLICHE KUPFERSTICHE, IM ANHANG NACHTRäGE UND BERICHTIGUNGEN VON ROBERT HIRSCH.

Hildesheim. 1969. Georg Olms. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 22x14 cm.

ELKELT

543, 148 p.
Reprint der Ausgabe von 1857 plus des Vorworts, der Nachträge und der Berichtigungen der 2. Auflage von 1906.
Engelmann, Wilhelm: DANIEL CHODOWIECKIS SäMMTLICHE KUPFERSTICHE, IM ANHANG NACHTRäGE UND BERICHTIGUNGEN VON ROBERT HIRSCH

ko15045.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Gara Arnold (grafikus): MAGYAR PARNASSUS.

Budapest. 1926. Szerző. félpergamen. magyar nyelvű.
méret: 54x38 cm.

ELKELT

Karinthy Frigyes: Gara Arnold: Magyar parnasszus

(Tizenöt rézkarc tizenöt magyar vershez)

Óriási kétíves album, világosbarna kötet. Még mielőtt kinyitná az ember, különös elfogód...
Gara Arnold (grafikus): MAGYAR PARNASSUS

ko15103.   könyv/irodalomtörténet, sajtó

Waldapfel József: Ötven év Buda és Pest irodalmi életéből. 1780-1830.

Budapest. 1935. MTA. 368 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 22x15 cm.

ELKELT

Waldapfel József: Ötven év Buda és Pest irodalmi életéből. 1780-1830

ko15108.   könyv/irodalomtörténet, sajtó

Sámuel Aladár: Felsőcsernátori Bod Péter élete és művei.

Budapest. 1899. Hornyánszky Ny. 224 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x15 cm.

ELKELT

Sámuel Aladár: Felsőcsernátori Bod Péter élete és művei

ko15172.   könyv/régiség

AKENSIDE, Mark: THE POETICAL WORKS OF MARK AKENSIDE.

London. 1811. Suttaby, Evance And Co Crosby. 171 p. bőrkötés. angol nyelvű.
méret: 13x8 cm. kopott.

ELKELT

AKENSIDE, Mark: THE POETICAL WORKS OF MARK AKENSIDE

ko15173.   könyv/régiség

NOVUM TESTAMENTUM GRAECUM AD OPTIMAS QUASQUE EDITIONES COLLATUM... ACCURANTE M. CHRISTIANO REINECCIO.

Lipsiae. 1953. Breitkopf. 440 p. bőrkötés. ógörög nyelvű.
méret: 17x10 cm. kopott.

ELKELT

NOVUM TESTAMENTUM GRAECUM AD OPTIMAS QUASQUE EDITIONES COLLATUM... ACCURANTE M. CHRISTIANO REINECCIO
<--      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26       -->
Sós Antikvarium 1056 Budapest Váci utca 73.   lap tetejére