Katalógus
Belépés | Könyv, könyvtár, térkép, metszet, levelezőlap, hagyaték folyamatos felvásárlása készpénzért, 52 éves szakmai tapasztalattal. |
Az elkelt tételek rovat célja ritkaságok, különlegességek bemutatása, melyekre büszkék vagyunk hogy megfordultak üzletünkben.
ko9217. könyv/művészet/képzőművészet DORé'S ILLUSTRATIONS FOR DON QUIXOTE.New York. 1982. Duver. 153 p. papírkötés. angol nyelvű.méret: 31x23 cm. ELKELTA selection of 190 illustrations by Gustave Doré. | ![]() |
ko9218. könyv/művészet/képzőművészet DORé'S ILLUSTRATIONS FOR ARIOSTO'S.New York. 1980. Dover. 153 p. papírkötés. angol nyelvű.méret: 31x23 cm. ELKELTA selections of 208 illustrations by Gustave Doré. | ![]() |
ko9220. könyv/művészet/képzőművészet Ginzburg, Silvia: TURNER.New York. 1990. Arch Cape. 98 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 31x27 cm. ELKELTcolor pictures. | ![]() |
ko9221. könyv/művészet/képzőművészet Az esztergomi Keresztény Múzeum képtára.Budapest. 1964. Akadémiai. 205 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 34x25 cm. ELKELT | ![]() |
ko9223. könyv/művészet/általános művészet Castiglione László: Görög művészet.Budapest. 1961. Képzőművészeti. 261 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 28x21 cm. ELKELT | ![]() |
ko9236. könyv/művészet/építészet Az európai fővárosok építéstörténeti forrásai.Budapest. 1980. Corvina. 358 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 28x19 cm. ELKELT | ![]() |
ko9241. könyv/művészet/képzőművészet Walther F. Ingo: PAUL GAUGUIN. 1848-1903. THE PRIMITIVE SOPHISTICATE.Köln. 1992. Benedikt. 95 p. illusztrált. papírkötés. angol nyelvű.méret: 30x23 cm. ELKELT | ![]() |
ko9246. könyv/művészet/építészet Kühlenthal-Zunhamer: DER PASSAUER DOM UND DIE DECKENGEMäLDE CARPOFORO TENCALLAS.München-Zürich. 1982. Schnell & Steiner. 106 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 30x21 cm. ELKELT | ![]() |
ko9256. könyv/Szabadkőművesség MacNulty, W. Kirk: FREEMASONRY.London. 1994. Thames & Hudson. 96 p. illusztrált. papírkötés. angol nyelvű.méret: 28x20 cm. ELKELT | ![]() |
ko9260. könyv/művészet/képzőművészet Janssens, Jacques: JAMES ENSOR.Naefels. 1978. Bonfini. 96 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 28x21 cm. ELKELTcolor pictures. | ![]() |
ko9267. könyv/művészet/képzőművészet Lippard: POP ART.London. 1992. Thames And Hudson. 216 p. papírkötés. angol nyelvű.méret: 21x15 cm. ELKELTcolor and black and white pictures. | ![]() |
ko9272. könyv/művészet/képzőművészet Pedroco, Filippo: TITIAN.Florence. 1993. Scala/Riverside. 79 p. papírkötés. angol nyelvű.méret: 28x21 cm. ELKELTcolor pictures. | ![]() |
ko9273. könyv/művészet/képzőművészet Paolieri, Annarita: PAOLO UCCELLO DOMENICO VENEZIANO ANDREA DEL CASTAGNO.Florence. 1991. Scala/Riverside. 79 p. papírkötés. angol nyelvű.méret: 28x21 cm. ELKELTcolor pictures. | ![]() |
ko9274. könyv/művészet/képzőművészet Jannella, Cecilia: DUCCIO.Florence. 1991. Scala/Riverside. 79 p. papírkötés. angol nyelvű.méret: 28x21 cm. ELKELTcolor pictures. | ![]() |
ko9277. könyv/művészet/képzőművészet Read Herbert: A modern szobrászat.Budapest. 1971. Corvina. 299 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9295. könyv/művészet/képzőművészet Passeron René: A szürrealizmus enciklopédiája.Budapest. 1983. Corvina. 331 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ELKELT | ![]() |
ko9296. könyv/művészet/képzőművészet Claudon Francis: A romantika enciklopédiája.Budapest. 1990. Corvina. 378 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ELKELT | ![]() |
ko9298. könyv/művészet/képzőművészet Cassou Jean: A szimbolizmus enciklopédiája.Budapest. 1984. Corvina. 356 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ELKELT | ![]() |
ko9304. könyv/művészet/képzőművészet Ullmann Ernst: Raffaello.Budapest. 1987. Corvina. 275 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 30x23 cm. ELKELT | ![]() |
ko9315. könyv/művészet/képzőművészet Bernier, Olivier: DIE RENAISSANCEFüRSTEN.München. 1989. Christian. 176 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 28x22 cm. ELKELTcolor pictures. | ![]() |
ko9317. könyv/művészet/képzőművészet ARNOLD BöCKLIN 1827 1901. GEMäLDE ZEICHNUNGEN PLASTIKEN AUSSTELLUNG ZUM 150 GEBURTSTAG.Basel-Stuttgart. 1977. Schwabe. 248 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 25x21 cm. ELKELTcolor and black and white pictures. | ![]() |
ko9318. könyv/művészet/képzőművészet H, Hans Hofstätter: SYMBOLISMUS UND DIE KUNST DER JAHRHUNDERTWENDE.Köln. 1865. DuMont. 274 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 21x15 cm. ELKELT | ![]() |
ko9366. könyv/filozófia Babbie, Earl: A társadalomtudományi kutatás gyakorlata.Budapest. 1996. Balassi. 704 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ELKELT | ![]() |
ko9369. könyv/történelem/egyetemes/Európa Maurois, André: Anglia története. I-II. köt.Budapest. én. Athenaeum. 576 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ELKELT | ![]() |
ko9386. könyv/művészet/képzőművészet Veneziano.Milano. 1964. Fratelli Fabbri. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 35x26 cm. ELKELTI Maestri Del Colore.
60. | ![]() |
ko9406. könyv/művészet/képzőművészet Kandinsky.Milano. 1964. Fratelli Fabbri. papírkötés. olasz nyelvű.méret: 35x26 cm. ELKELTI Maestri Del Colore.
43. | ![]() |
ko9408. könyv/művészet/képzőművészet Dal Surrealismo alle correnti piu recenti.Milano. 1969. Fratelli Fabbri. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 35x26 cm. ELKELTI Maestri Del Colore.
278. | ![]() |
ko9426. könyv/vallás, egyháztörténet Hamilton Malcolm B: Vallás, ember, társadalom. Elméleti összehasonlító vallásszociológia.Budapest. 1998. Aduprint. 293 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9430. könyv/közgazdaság, pénzügy Nagy közgazdászok az ókortól napjainkig. A nagy elődök élete és műve.Budapest. 1997. Kossuth. 211 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9439. könyv/pszichológia Damasio Antonio R: Descartes tévedése. Érzelem, értelem, és az emberi agy.Budapest. 1996. Aduprint. 285 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9464. könyv/filozófia Platon: Válogatott művei. I-III. köt. (egybekötve) Fordította: Péterfy Jenő.Budapest. 1909-1913. Franklin. 558 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. ELKELT | ![]() |
ko9521. könyv/politika Mikó Imre: Nemzetiségi jog és nemzetiségi politika.Budapest. 1989. Optimum. 551 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9529. könyv/természettudomány/matematika Coxeter H. S. M: A geometriák alapjai.Budapest. 1973. Műszaki. 470 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. kopott. ELKELT | ![]() |
ko9534. könyv/természettudomány/matematika Lánczos Kornél: A geometriai térfogalom fejlődése.Budapest. 1976. Gondolat. 323 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9537. könyv/természettudomány/matematika Rónyai-Ivanyos-Szabó: Algoritmusok.Budapest. 1999. Typotex. 349 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9538. könyv/természettudomány/matematika Rejtő-Pach-Révész: Matematika.Budapest. 1972. Mezőgazdasági. 1280 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. kopott. ELKELT | ![]() |
ko9541. könyv/természettudomány/matematika Andrásfai Béla: Ismerkedés a gráfelmélettel.Budapest. 1973. Tankönyvkiadó. 237 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9543. könyv/természettudomány/matematika Szendrei János: Algebra és számelmélet.Budapest. 1975. Tankönyvkiadó. 475 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. kopott. ELKELT | ![]() |
ko9558. könyv/természettudomány/matematika Bolyai János: Appendix. A tér tudománya.Budapest. 1973. Akadémiai. 210 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9563. könyv/természettudomány/matematika Pólya György: A matematikai gondolkodás művészete. I-II. köt.Budapest. 1988-89. Gondolat. 545 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELTIndukció és analógia.
A plauzibilis következtetés. | ![]() |
ko9615. könyv/természettudomány/matematika Coxeter H.S.M: Projektiv geometria.Budapest. 1986. Gondolat. 179 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9616. könyv/természettudomány/matematika Kólya Dániel: Ábrázoló geometriai példatár.Budapest. 1981. Műszaki. 305 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző. ELKELT | ![]() |
ko9620. könyv/természettudomány/matematika Banach Stefan: Differebciál- és integrálszámítás.Budapest. 1969. Tankönyvkiadó. 459 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x15 cm. ELKELT | ![]() |
ko9622. könyv/természettudomány/matematika Pelle Béla: Geometria.Budapest. 1979. Tankönyvkiadó. 478 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9625. könyv/természettudomány/matematika Radó-Orbán: A geometria mai szemmel.Kolozsvár. 1981. Dacia. 296 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9667. könyv/művészet/képzőművészet A szépművészetek könyve.Budapest. 1940. Pesti Hirlap. 1184 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x14 cm. ELKELT1210 kép. | ![]() |
ko9675. könyv/természettudomány/matematika Rózsa Pál: Lineária algebra és alkalmazásai.Budapest. 1974. Műszaki. 685 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9750. könyv/természettudomány/matematika Pontrjagin: Közönséges differenciálegyenletek.Budapest. 1972. Akadémiai. 323 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. kopott. címlapon tulajdonosi bélyegző. ELKELT | ![]() |
ko9754. könyv/természettudomány/matematika Rényi Alfréd: Valószínűségszámítás.Budapest. 1973. Tankönyvkiadó. 510 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |
ko9757. könyv/természettudomány/matematika Leonte-Trandafir: A valószínűségszámítás klasszikus és aktuális problémái.Budapest. 1986. Műszaki. 275 p. velúr. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ELKELT | ![]() |