embléma

Sós Antikvárium

alapítás éve 1985

Katalógus   in english   BelépésKönyv, könyvtár, térkép, metszet, levelezőlap, hagyaték folyamatos felvásárlása készpénzért, 52 éves szakmai tapasztalattal.

Elkelt tételek

 könyv | térkép | metszet | levelezőlap | kézirat 

Az elkelt tételek rovat célja ritkaságok, különlegességek bemutatása, melyekre büszkék vagyunk hogy megfordultak üzletünkben.

<--      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26       -->

ko5780.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek.

Budapest. én. Franklin. 265 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x15 cm.

ELKELT

Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek

ko5781.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Ady Endre: Új versek.

Budapest. 1909. Pallas. 127 p. textil. magyar nyelvű.
méret: 18x13 cm.

ELKELT

Nagy Sándor címlapjával.
II. kiadás.
Ady Endre: Új versek

ko5782.   könyv/jog, jogtörténet, kriminológia

A magyarországi hitbizományok átalakításáról......pályamunkák.

Pest. 1847. Eggenberger. 264 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x14 cm.

ELKELT

I,
Keresztúry József: A hazánkban létező hitbizományok átalakítási terve.
II,
Benzúr János: A magyarországi hitbozományok czélszerű átváltoztatásáról.
III,
Varga Soma: A hazai...
A magyarországi hitbizományok átalakításáról......pályamunkák

ko5801.   könyv/régiség

Magyar és német levelezőkönxv, vagy részszerént regulákból, részszerént példákból álló oktatás, miképpen kellessék mindenféle leveleket, s a közönséges életben szükséges egyébb aprólékos irásokat ugy mint instantziákat, contractusokat vagy egyesség-level.

Pest. 1811. Trattner. 388 p. bőrkötés. több nyelvű.
méret: 17x11 cm. foltos. gerincen nagy szakadás.

ELKELT

Magyar és német levelezőkönxv, vagy részszerént regulákból, részszerént példákból álló oktatás, miképpen kellessék mindenféle leveleket, s a közönséges életben szükséges egyébb aprólékos irásokat  ugy mint instantziákat, contractusokat vagy egyesség-level

ko5804.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Goethe: Utazás Itáliában. Fordította Bálint Aladár.

Budapest. 1922. Genius. 419 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ELKELT

Számozott példány 300/224.
Goethe: Utazás Itáliában. Fordította Bálint Aladár

ko5807.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Vértesi Károly: Az éjféli nap országában. Svédország.

Budapest. 1904. Szilágyi Béla. 215 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 14x9 cm. kopott.

ELKELT

15 színnyomatú kép. Kettő hiányzik.
Vértesi Károly: Az éjféli nap országában. Svédország

ko5812.   könyv/judaika

Gombó Iván: Zsidókérdés?.

Budapest. én. Diogenes. 87 p. dedikált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x14 cm.

ELKELT

Gombó Iván: Zsidókérdés?

ko5826.   könyv/judaika

Balázs Dezső: Halló! Itt Péter! Péter beszél! Egy budapesti zsidó család története az 1944-es esztendőben.

Budapest. én. Magyar Kulturművek. 180 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ELKELT

A hátsó borító hiányzik.
Viseltes.
Balázs Dezső: Halló! Itt Péter! Péter beszél! Egy budapesti zsidó család története az 1944-es esztendőben

ko5828.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Szűcs Gyula: Mátra tájékoztató. Gyögyös és a Mátra nevezetességei.

(Gyöngyös). 1933. Hevesmegyei Lapok. 32 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 15x11 cm.

ELKELT

Szűcs Gyula: Mátra tájékoztató. Gyögyös és a Mátra nevezetességei

ko5839.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Pekár Gyula: Délen és északon. I-II. köt.

Budapest. 1898. Athenaeum. 429 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x17 cm. címlapon tulajdonosi bejegyzés.

ELKELT

Pekár Gyula
(Debrecen, 1867. nov. 8. – Bp., 1937. aug. 19.): író, politikus, miniszter, az MTA I. tagja (1911). ~ Imre fia. Bp.-en, Bécsben és Párizsban tanult, utána bírói pályára lép...
Pekár Gyula: Délen és északon. I-II. köt

ko5841.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Szathmáry István: Kis könyvkötő.

Budapest. én. Singer és Wolfner. 36 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 15x11 cm.

ELKELT

Szathmáry István: Kis könyvkötő

ko5842.   könyv/judaika

Flavius, József: Ó-kori héber történetírónak a zsidók ősrégi voltáról szóló vitairata. Magyar-latin kiadás. Fordította: Istóczy Győző.

Budapest. 1903. kn. 211 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 22x15 cm. foltos.

ELKELT

Istóczy Győző (Szentkereszt, 1842 – Bp., 1915. jan. 9.): ügyvéd, politikus. Vas vm.-ben aljegyző, szolgabíró. 1872-ben mint Deák Ferenc híve ogy.-i képviselő lett, 1875-ben csatlakozott ...
Flavius, József: Ó-kori héber történetírónak a zsidók ősrégi voltáról szóló vitairata. Magyar-latin kiadás. Fordította: Istóczy Győző

ko5846.   könyv/régiség

Carolus, Pfahler,: JUS GEORGICUM REGNI HUNGARIAE ET PARTIUM EIDEM ADNEXARUM / COMMENTATUS EST CAROLUS PFAHLER.

Keszthely. 1820. Perger. 526 p. félbőr-kötésben. latin nyelvű.
méret: 20x13 cm.

ELKELT

I-II rész egybekötve.
Pfahler Károly
(18. sz. vége – 19. sz.): ügyvéd, jogi író. 1815 – 18 között a keszthelyi Georgikonban jogot tanított, utóbb a Festetics-uradalmak jogtanácsosa...
Carolus, Pfahler,: JUS GEORGICUM REGNI HUNGARIAE ET PARTIUM EIDEM ADNEXARUM / COMMENTATUS EST CAROLUS PFAHLER

ko5852.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Vay Péter: Kelet császárai és császárságai.

Budapest. 1906. Franklin. 465 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x16 cm.

ELKELT

"17 szines műlappal, 50 műnelléklettel és 86 szövegképpel"
Vay Péter,
gróf (Gyón, 1864. szept. 26. – Assisi, Olaszo., 1948. febr. 28.): író, c. püspök. Rómában végzett tanulmánya...
Vay Péter: Kelet császárai és császárságai

ko5853.   könyv/történelem/magyar/általános történelem

Benedek Elek: A magyar nép multja és jelene. I-II. köt.

Budapest. 1898. Athenaeum. 1021 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 28x20 cm. kopott.

ELKELT

6 szines t.
Benedek Elek (Kisbacon, 1859. szept. 29. – Kisbacon, 1929. aug. 17.): újságíró, író. Bp.-en végezte a bölcsészetet. Diákkorában néprajzi gyűjtőútra ment Sebesi Jóbbal. ...
Benedek Elek: A magyar nép multja és jelene. I-II. köt

ko5855.   könyv/történelem/ókor, klasszika filológia, ókori irodalo

Eutropius: Római történetek rövid tartalma. A tanulók és történetek olvasását kedvellőkért hasznos zárgyakkal bővítve. Magyarúl kiadta irmesi Homonnai Imre, Múltkori Professor.

Buda. 1832. Landerer. 205 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x12 cm. foltos. szúrágott.

ELKELT

Kopott, szakadozott korabeli vászon.
Eutropius: Római történetek rövid tartalma. A tanulók és történetek olvasását kedvellőkért hasznos zárgyakkal bővítve. Magyarúl kiadta irmesi Homonnai Imre, Múltkori Professor

ko5856.   könyv/bibliofilia, első kiadás

József Attila: összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György.

Budapest. én. Cserépfalvi. 344 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 18x11 cm.

ELKELT

Pérely Imre rajzaival.
József Attila: összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György

ko5860.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Szép Szó. József Attila emlékszám. 1938. VI. köt.

Budapest. 1938. Pantheon. 128 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x14 cm.

ELKELT

Szép Szó. József Attila emlékszám. 1938. VI. köt

ko5861.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Szerb Antal: Budapesti kalauz. Marslakók számára. Devecseri gábor bevezetőjével.

Budapest. 1945. Officina. 41 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x14 cm.

ELKELT

II. kiadás.
Az eredeti védőborítóval.
Szerb Antal (Bp., 1901. máj. 1. – Balf, 1945. jan. 27.): irodalomtörténész, író, esszéista. Egy.-i tanulmányait Bp.-en és Grazban végezte, m.-...
Szerb Antal: Budapesti kalauz. Marslakók számára. Devecseri gábor bevezetőjével

ko5863.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Karinthy Frigyes: Nem mondhatom el senkinek.

Budapest. én. Athenaeum. 64 p. dedikált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x14 cm.

ELKELT

Karinthy Frigyes: Nem mondhatom el senkinek

ko5890.   könyv/családtört. címertan, segédtudományok

Seyler,Gustav: GESCHICHTE DER SIEGEL.

Leipzig. (1894). Friesenhahn. 383 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 23x15 cm. kopott.

ELKELT

Seyler,Gustav: GESCHICHTE DER SIEGEL

ko5912.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Tóth Béla (összeállító): DEBRECEN. Városismertető könyv.

Debrecen. 1939. Szerző. 71 p. dedikált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x12 cm.

ELKELT

Tóth Béla (összeállító): DEBRECEN. Városismertető könyv

ko5914.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Ecsedi István -Nyilas -Kolb Jenő (összeállítók): Debrecen és a Hortobágy.

Budapest. én. Somló Béla. 88 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x15 cm.

ELKELT

A borító lejár.
Ecsedi István -Nyilas -Kolb Jenő (összeállítók): Debrecen és a Hortobágy

ko5923.   könyv/régiség

Derhám Viliám: Physico-theologia, az az, az Isten' lételének és tulajdonságinak a' teremtés munkáiból való megmutattatása. Ford. Segesvári István.

Bécs. 1793. Trattner. 552 p. félbőr-kötésben. magyar nyelvű.
méret: 21x13 cm.

ELKELT

1 t metszet. (Korabeli papirra pótolt)
Segesvári István a művet gróf Teleki Józsefnek ajánlotta. Az ajánlás után versek következnek. Derham műve 11 részből áll. Az első három rész ...
Derhám Viliám: Physico-theologia, az az, az Isten' lételének és tulajdonságinak a' teremtés munkáiból való megmutattatása. Ford. Segesvári István

ko5924.   könyv/történelem/magyar/1850-1919

Az 1861. évi magyar országgyűlés alatt a képviselőházban tartott jeles beszédek.

Pest. 1861. Magyarország. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ELKELT

Az 1861. évi magyar országgyűlés alatt a képviselőházban tartott jeles beszédek

ko5925.   könyv/régiség

Katona Dienes: A hegyes szeglet meghármazása.

Szeged. 1843. Grün János Betüivel. 18 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x12 cm. gerincen nagy szakadás.

ELKELT

Magyar-latin kétnyelvű.
Katona (Mihály) Dienes,

bölcseleti doktor, kogyestanítórendi áldozópap és tanár, K. Gábor földmivelő (kinek őse Katona István 1717-ben nyert czímeres nemes ...
Katona Dienes: A hegyes szeglet meghármazása

ko5927.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Juhász Gyula: Versei.

Szeged. 1907. Dugonics Ny. 77 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x12 cm. gerincen kis szakadás.

ELKELT

Juhász Gyula első verses kötete.
Ritkán fordul elő.
Juhász Gyula (Szeged, 1883. ápr. 3. – Szeged, 1937. ápr. 3.): tanár, költő, hírlapíró. Szegedről a piaristák váci noviciátusá...
Juhász Gyula: Versei

ko5929.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Kosztolányi Dezső: Tinta.

Gyoma. 1916. Kner Izidor. 213 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x14 cm. kopott.

ELKELT

Kosztolányi Dezső: Tinta

ko5941.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Holub, Emil: A Fokvárostól a Masukulumbék országába. I-II. köt.

Budapest. 1890. Ráth Mór. 1011 p. illusztrált. félbőr-kötésben. magyar nyelvű.
méret: 23x16 cm. kopott.

ELKELT

Holub, Emil: A Fokvárostól a Masukulumbék országába. I-II. köt

ko5942.   könyv/mese, gyerek, ifjúsági

May, Károly: Winnetou I-VI. köt.

Budapest. én. Athenaeum. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x14 cm.

ELKELT

Fáy Dezső rajzaival.
May, Károly: Winnetou I-VI. köt

ko5949.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Gelléri Andor Endre: Téli kikötő.

Budapest. 1946. Szikra. 159 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 18x13 cm.

ELKELT

Válogatta és bevezette Füst Milán.
Gelléri Andor Endre: Téli kikötő

ko5962.   könyv/régiség

Márton, Szentiványi: CURIOSA ET SELECTIORA VARIARUM SCIENTIARUM MISCELLANEA. AVCTORE P. MARTINO SZENT-IVANY, SOCIETATIS JESU SACERDOTE, DECADIS SECUNDAE PARS PRIMA. CUM FACULTATE SUPERIORUM, & PRIVILEGIO SACRAE CAESAREAE REGIAEQ MAJESTATIS, SPECIALI.

Tarnaviae (Nagyszombat). 1691. Typis Academicis, Per Ioan. Adamum Fried. 344 p. kartonkötés. latin nyelvű.
méret: 21x16 cm.

ELKELT

RMK II. 1700.
Cak a II/1 kötet!!!
Szentiványi Márton, Szent Iványi (Szentivány, 1633. okt. 20. – Nagyszombat, 1705. márc. 5.): író, tanár. 1653-tól jezsuita. Főisk. tanulmányait Nagysz...
Márton, Szentiványi: CURIOSA ET SELECTIORA VARIARUM SCIENTIARUM MISCELLANEA. AVCTORE P. MARTINO SZENT-IVANY, SOCIETATIS JESU SACERDOTE, DECADIS SECUNDAE PARS PRIMA. CUM FACULTATE SUPERIORUM, & PRIVILEGIO SACRAE CAESAREAE REGIAEQ MAJESTATIS, SPECIALI

ko5963.   könyv/történelem/ókor, klasszika filológia, ókori irodalo

Plutarkhosz: Párhuzamos életrajzok. I-II. köt.

Budapest. 1978. Magyar Helikon. 2322 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ELKELT

Plutarkhosz: Párhuzamos életrajzok. I-II. köt

ko5974.   könyv/történelem/magyar/1826-1849

Steier Lajos: Görgey és Kossuth. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez.

Budapest. én. Genius. 311 p. textil. magyar nyelvű.
méret: 19x12 cm. kopott.

ELKELT

Steier Lajos: Görgey és Kossuth. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez

ko5976.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Lőrincz Ernő: Könyvkereskedői és kiadói alapismeretek.

Budapest. 1944. Szerző. 212 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x14 cm. kopott.

ELKELT

Lőrincz Ernő: Könyvkereskedői és kiadói alapismeretek

ko5977.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Fazekas József: A sárvár-újszigeti nyomda papirosai.

Budapest. 1957. OSZK. 20 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x17 cm.

ELKELT

Fazekas József: A sárvár-újszigeti nyomda papirosai

ko5978.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Klempa Károly: Az első keszthelyi nyomda.

Pécs. 1943. Pannonia. 9 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x17 cm.

ELKELT

Klny.
Klempa Károly: Az első keszthelyi nyomda

ko5979.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Borsy Károly: A pécsi nyomdászat kezdetei.

Pécs. 1973. TIT. 143 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x17 cm.

ELKELT

Borsy Károly: A pécsi nyomdászat kezdetei

ko5980.   könyv/könyvészet, könyvtörténet, nyomdászat

Kapr, Albert: Könyvtervezés könyvművészet.

Budapest. 1971. Műszaki. 376 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 29x21 cm.

ELKELT

Kapr, Albert: Könyvtervezés könyvművészet

ko5995.   könyv/természettudomány/kémia

Fülöp Zsigmond: A bölcsek köve.

Budapest. 1957. Műszaki. 343 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 18x24 cm.

ELKELT

A kémia története!.
Fülöp Zsigmond: A bölcsek köve

ko5999.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Színjáték öt felvonásban.

Budapest. 1930. Könyvbarátok Szövetsége. 99 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x19 cm.

ELKELT

Kádár Livia rajzaival.
Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Színjáték öt felvonásban

ko6008.   könyv/Baloldali kiadványok1945 előtt

A somogymegyei földmives szövetkezetek.

Budapest. 1919. Közoktatásügyi Népbiztosság. 16 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 22x15 cm.

ELKELT

A somogymegyei földmives szövetkezetek

ko6033.   könyv/régiség

INSTITUTIONES ARITHMETICAE IN USUM GYMNASIORUM ET SCHOLARUM GRAMMATICARUM PER REGNUM HUNGARIAE ET PROVINCIAS EIDEM ADNEXAS. I-III. rész egybekötve.

Buda. 1810-1811. Tybis Regaiae Universitatis. 337 p. félbőr-kötésben. latin nyelvű.
méret: 17x11 cm.

ELKELT

A könyvtest alja végig vízfoltos. Gerincen szakadás.
INSTITUTIONES ARITHMETICAE IN USUM GYMNASIORUM ET SCHOLARUM GRAMMATICARUM PER REGNUM HUNGARIAE ET PROVINCIAS EIDEM ADNEXAS. I-III.  rész egybekötve

ko6037.   könyv/természettudomány/biológia, mezőgazdaság/növény

Von, Falke, Jakob: DER GARTEN. SEINE KUNST UND KUNSTGESCHICHTE.

Berlin Und Stuttgart. (1884). Speemann. 159 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 28x20 cm. kopott.

ELKELT

Von, Falke, Jakob: DER GARTEN. SEINE KUNST UND KUNSTGESCHICHTE

ko6039.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás

Nyisztor Zoltán: Mandarinok, kulik és misszionáriusok.

Budapest. 1938. Szent István-Társulat. 423 p. dedikált. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm. kopott.

ELKELT

Nyisztor Zoltán: Mandarinok, kulik és misszionáriusok

ko6045.   könyv/bibliofilia, első kiadás

A halál himnusza.

Budapest. 1936. Hungaria. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 25x19 cm. kopott.

ELKELT

Hungária Könyvek 3. száma.
A halál himnusza a Példák könyvéből való és Ráskai Lea kezeírásában maradt fenn a XVI. század elejéről. Újra leírta és rajzolta Bródy Maróti Dóra. ...
A halál himnusza

ko6046.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Az özönvíz. Károli Gáspár bibliafordítása szerint.

Budapest. 1945. Hungária. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 25x19 cm.

ELKELT

Berény Róbert rajzaival.
Az özönvíz. Károli Gáspár bibliafordítása szerint

ko6075.   könyv/bibliofilia, első kiadás

Abel, Pann,: DER TRAENEN - KRUG. 24 ZEICHNUNGEN VON ABEL PANN. VORWORT H. P. CHAJES.

Jerusalem. 1926. Nationalmuseum Bezalel. 24 p. félvászonkötés. német nyelvű.
méret: 30x22 cm. kopott. gerincen nagy szakadás.

ELKELT

---------------------------------------
Abel Pann (Fefferman), Painter. b. 1883, Latvia. Studies: 1898 Art School, Odessa; with Yehuda Pan, teacher of Chagall, Paris; 1903 Grande Chaumiere, Paris. Te...
Abel, Pann,: DER TRAENEN - KRUG. 24 ZEICHNUNGEN VON ABEL PANN. VORWORT H. P. CHAJES

ko6114.   könyv/régiség

Szabó István: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges ha.

Nagyszombat. 1746. kn. 954 p. bőrkötés. magyar nyelvű.
méret: 32x21 cm. foltos. sérült. gerincen nagy szakadás. címlapon tulajdonosi bélyegző.

ELKELT

I-III. köt. egybekötve.
Címkép hiányzik.

Szabó István

bölcseleti doktor, Jézus-társasági áldozópap és tanár, szül. 1695. júl. 28. Egerben; 1714. decz. 4. lépett a rendbe; miut...
Szabó István: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges ha

ko6115.   könyv/helytörténet

Törs Kálmán: Margit-sziget.

Pest. 1872. Athenaeum. 137 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x13 cm.

ELKELT

1 nagyalakú, kiahajtható térkép. (Litográfia),78x60 cm.
Törs Kálmán: Margit-sziget
<--      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26       -->
Sós Antikvarium 1056 Budapest Váci utca 73.   lap tetejére