ko1429. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba A Szent-István-Társulat XV. közgyülésének jegyzőkönyve 1864-re.Pest. 1864. Szent-István-Társulat. 134 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 5.45 EURO | ![]() |
ko1946. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Helmuth von Glasenapp: Az öt világvallás.Budapest. 1987. Gondolat. 523 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 2.55 EUROBráhmanizmus
Buddhizmus Kínai univerzizmus Kereszténység Iszlám. | ![]() |
ko2166. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Körmöczy Imre: A keresztény hit 's egyház történeti kifejlése. I-IV.Pest. 1845. Trattner-Károlyi. 619 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 29.09 EUROCímlapon tulajdonosi bélyegző.
A kötéstábla kopottas. I-IV.egybekötve. | ![]() |
ko3022. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Gombos Gyula: Szűk esztendők.Washington. 1960. Occidental Press. 138 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 5.45 EURO | ![]() |
ko3075. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Lukács József: Istenek útjai.Budapest. 1973. Kossuth. 349 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.09 EUROA kereszténység előzményeinek tipológiájához. | ![]() |
ko5510. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Dankó József: DIVUM HIERONYMUM OPPIDO STRIDONIS ETC. NATUM ESSE.Moguntiae (Mainz). 1874. Kirchheim. 87 p. félpergamen. latin nyelvű.méret: 28x22 cm. ár: 18.18 EURODankó József Károly,
theologiai doktor pozsonyi prépost, D. Antal építőmester és Kaitler Jozefin fia, szül. 1829. jan. 26. Pozsonyban; a gymnasiumot szülővárosában végezte, hol Takác... | ![]() |
ko6016. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Alfqaric, Prosper: A kereszténység társadalmi gyökerei.Budapest. 1966. Gondolat. 438 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko6048. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Chesterton, Gilbert: Igazságot.Budapest. 2004. Szent István Társulat. 226 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x11 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko6091. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Pázmány Péter: Összes munkái. V. köt.Budapest. 1901. Bp-i K. M. Tudomány-Egyetem. 822 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 26x20 cm. foltos. kopott. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 13.09 EUROA könyvtest laza.
Tart: Csepregi mesterség. Calvinista tűkör. Az igazságnak győzedelme. Csepregi szégyenvallás. Rövid felelet két calvinista könyvecskére. Bizonyos okok. A sz. irásrúl ... | ![]() |
ko6325. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. Második füzet. (1610-1690).Budapest. 1913. Szent-István Társulat. 162 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 27x19 cm. kopott. ár: 5.45 EURO | ![]() |
ko6326. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. Első füzet (1560-1610).Budapest. 1912. Szent-István Társulat. 130 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 27x19 cm. foltos. ár: 5.45 EURO | ![]() |
ko8040. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Téchy Olivér: Buddha.Budapest. 1986. Gondolat. 455 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko8082. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Gergely Jenő: A pápaság története.Budapest. 1982. Kossuth. 456 p. illusztrált. bőrkötés. magyar nyelvű.méret: 25x19 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko8382. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Schütz Antal: Krisztus.Budapest. 1940. Szent István Társulat. 299 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 2.18 EUROKopott, a gerincen beszakadások. | ![]() |
ko8783. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Puskely Mária: Árpádházi Boldog Erzsébet. A tössi nővérek és a 14. századi misztika.Róma. 1980. kn. 114 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x13 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko9161. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Bartha Tibor (szerkesztő): A szentírás magyarázata.Budapest. 1981. VII. Budapesti Zsinat. 1278 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 28x19 cm. ár: 5.45 EURO | ![]() |
ko9427. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Balassa József: A "bosszúálló" Isten.Budapest. 1942. kn. 8 p. dedikált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko9597. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Ravasz László: Emlékezéseim.Budapest. 1992. REZSI. 427 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko9598. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Hangay Zoltán: A pápák könyve.Budapest. 1991. Trezor. 253 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x16 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko9658. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Kónya István: Kálvinizmus és társadalomelmélet.Budapest. 1979. Akadémiai. 481 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko9659. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Armstrong Karen: Isten története. A judaizmus, a kereszténység és az iszlám 4000 éve.Budapest. 1996. Európa. 536 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko9684. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Radó Polikárp: Az ószövetség története a szentírás alapján.Budapest. én. Szentírás-Egyesület. 285 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 31x23 cm. kopott. ár: 6.55 EURO | ![]() |
ko9686. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Biblikus teológiai szótár.Budapest. 1972. Szent István Társ. 1518 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x19 cm. ár: 6.55 EURO | ![]() |
ko9836. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Ravasz László: Ószövetségi magyarázatok.Budapest. 1993. Kálvin. 357 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko9937. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Bolberitz Pál: Isten, ember, vallás.Budapest. én. Ecclesia. 440 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko9995. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Stathmáry Sándor: Bibliaismeret. II. Újszövetség.Budapest. 1995. RZSI. 500 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko9996. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Havener, Ivan: 1. és 2. Tesszaloniki, Filippi. Kolosszei, Efezusi és Filemonhoz írt levél.Budapest. 1995. Korda. 111 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x13 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko9997. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba MacRae, George W: Zsidókhoz írt levél.Budapest. 1996. Korda. 56 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x13 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko9998. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Neyrey, Jerome H: 1. és 2. Timoteushoz és Tituszhoz írt levél, Jakab, Péter1. és 2. és Judás levele.Budapest. 1995. Korda. 120 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x13 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko9999. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Perkins, Pheme: Jelenések könyve.Budapest. 1996. Korda. 94 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 21x13 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko10000. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Czeglédy Sándor: Hit és történet. 1936. A választott nép. 1940.Budapest. 1994. kn. 289 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko10001. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Czanik Péter: Ézsiaiás könyvének magyarázata. 13-39. fejezet.Budapest. 1997. Iránytű. 446 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko10002. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Szikszai György: Keresztyényi tanítások és imádságok. 1786.Budapest. 1993. MRE. 423 p. velúr. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko10003. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Kálvin János: Tanítás a keresztyén vallásra. 1559.Budapest. 1991. MRE. 311 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x13 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko10252. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Daniel-Rops, Henri: Jézus és kora. I-II. köt.Budapest. 1991. Ecclesia. 637 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko10253. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Horváth Pál: Vallásismeret.Budapest. én. Calibra. 314 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko10261. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallásttörténet. A nemkeresztény világ.Budapest. 1943. Barkóczy. 462 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.18 EUROA könyvtest kijár. | ![]() |
ko10262. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon.Budapest. 1973. Kossuth. 338 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko10263. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Gecse-Horváth: Bibliai kislexikon.Budapest. 1984. Kossuth. 244 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko10264. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Rapcsányi László (szerkesztő): Beszélgetések a Bibliáról. Mítoszok és legendák a Bibliában.Budapest. 1984. Minerva. 312 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko10265. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Gesztelyi Tamás (szerkesztette): Egyházak és vallások a mai Magyarországon.Budapest. 1991. Akadémiai. 211 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko10266. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba White, Ellen G: Jézus élete.Budapest. 2002. Advent. 804 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko10267. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Kónya István: A "keskeny úton" a "szolgáló egyház felé".Budapest. 1988. Akadémiai. 244 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko10268. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Kónya István: Tanulmányok a kálvinizmusról.Budapest. 1975. Akadémiai. 179 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko10269. könyv/vallás, egyháztörténet berak a kosárba Elexander , David és Pat (szerkesztők): A Biblia kézikönyve.Budapest. 1989. Novi Sad. 685 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 1.82 EUROA hátsó előzéklapon szakadás. | ![]() |