embléma

Sós Antikvárium

alapítás éve 1985

Katalógus   in english   BelépésMűvészeti könyvtárat vásároltunk!!!

könyv/művészet/képzőművészet

1 2 3 4       -->

ko1063.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Pólya Tibor (rajzolta): A nagy zarándok út.

Budapest. én. kn. 135 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 32x24 cm. kopott.

ár: 13.09 EURO

Pólya Tibor (rajzolta): A nagy zarándok út

ko1569.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Harsányi Zoltán: Maillol.

Budapest. 1979. Gondolat. 277 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 18x12 cm.

ár: 0.73 EURO

szemtől szemben.
Harsányi Zoltán: Maillol

ko1711.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Karl Voll: Frankreichs klassische Zeichner im XIX. Jahrhundert.

Berlin, Wien. 1923. Benjamin Harz. 63 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 30x23 cm.

ár: 25.45 EURO

Karl Voll: Frankreichs klassische Zeichner im XIX. Jahrhundert

ko1716.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Gute Partien in Zeichnung und Kolorit.

hn. én. Der Akademie Der Künste. 343 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 30x21 cm.

ár: 9.09 EURO

Gute Partien in Zeichnung und Kolorit

ko1718.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Dieter Bolduan, Peter Goralczyk, Heinz Mahlan, Horst Weiss: Karl Friedrich Schinkel 1781-1841.

Berlin. 1982. Berlin-Information. 84 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.
méret: 28x25 cm.

ár: 4.36 EURO

Dieter Bolduan, Peter Goralczyk, Heinz Mahlan, Horst Weiss: Karl Friedrich Schinkel 1781-1841

ko1723.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Fortbildung von Lehrern aller Schularten im Bereich graphischer Ausdrucksmöglichkeiten Ein Modellversuch.

Stuttgart. 1986. Edition Cantz. 326 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 28x23 cm.

ár: 13.09 EURO

Fortbildung von Lehrern aller Schularten im Bereich graphischer Ausdrucksmöglichkeiten Ein Modellversuch

ko3383.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

PICTURES AND DRAWINGS (Illustrations). Wallace Collection Catalogues.

London. 1949. William Clowes. 214 p. illusztrált. papírkötés. angol nyelvű.
méret: 25x15 cm.

ár: 2.91 EURO

PICTURES AND DRAWINGS (Illustrations). Wallace Collection Catalogues

ko3494.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Fenyő Iván: Dürer 1471-1528.

Budapest. 1964. Képzőművészeti Alap. 32 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x13 cm.

ár: 1.09 EURO

50 t. illusztráció.
Fenyő Iván: Dürer 1471-1528

ko3581.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Malcolm C. Salaman (editor/szerk): Fine prints of the year.

London-New York. 1928. Halton&Truscott Smith-Minton,Balch&Comp. 19 p. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 29x23 cm.

ár: 32.73 EURO

100 plate/tábla

Az előzéklapon Komjáti ( Wanyerka) Gyula ajánló sorai feleségének. 1928 London.
Komjáti 1827-től londonban él és alkot.
Az évkönyv tartalmaz róla szóló kritiká...
Malcolm C. Salaman (editor/szerk): Fine prints of the year

ko4168.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Faludy anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete.

Budapest. 1982. Corvina. 62 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x21 cm.

ár: 4.36 EURO

48 t. illusztráció.
Faludy anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete

ko5154.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

SCHEIZER KUNST UND HELVETICA 18 BIS. 20. JAHRHUNDERT.

Zürich. 1991. Sotheby's. 139 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 27x21 cm.

ár: 4.36 EURO

SCHEIZER KUNST UND HELVETICA 18 BIS. 20. JAHRHUNDERT

ko6374.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Heitler László: Beck Ö. Fülöp.

Budapest. 1969. Corvina. 34 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x15 cm.

ár: 1.09 EURO

Heitler László: Beck Ö. Fülöp

ko6642.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Tasnádi Attila: Cs. Kovács László.

Budapest. 1985. Képzőművészeti. 62 p. dedikált. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x14 cm.

ár: 9.09 EURO

Tasnádi Attila: Cs. Kovács László

ko6851.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Török Gyöngyi: A jánosréti Szent Miklós főoltár.

Budapest. 1989. Helikon-Corvina. 46 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 25x19 cm.

ár: 1.82 EURO

Török Gyöngyi: A jánosréti Szent Miklós főoltár

ko6959.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művei.

Budapest. 1981. Képzőművészeti. 106 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 31x23 cm.

ár: 4.36 EURO

Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művei

ko6971.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Farkas Zoltán: Paál László.

Budapest. 1954. Képzőművészeti. 61 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x21 cm.

ár: 2.91 EURO

Farkas Zoltán: Paál László

ko7477.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Sweet Frederick: JAMES MCNEILL WHISTLER.

Chicago. 1968. M.W.P.I. 131 p. illusztrált. kartonkötés. angol nyelvű.
méret: 25x18 cm. kopott.

ár: 4.36 EURO

James McNeill Whistler
American Tonalist Painter and Printmaker, 1834-1903.
Sweet Frederick: JAMES MCNEILL WHISTLER

ko7484.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

John Rothenstein: EDWARD BURRA.

London. 1973. Tate Gallery. 100 p. illusztrált. kartonkötés. angol nyelvű.
méret: 21x21 cm.

ár: 3.27 EURO

Edward Burra
(29 March 1905 – 22 October 1976) was an English painter,.
John  Rothenstein: EDWARD BURRA

ko7838.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. I-II. köt.

Budapest. 1983. Európa. 1004 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x11 cm.

ár: 3.27 EURO

Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. I-II. köt

ko7915.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

KAEMMERER Ludwig: Chodowiecki.

Bielefeld U. Lpz. 1897. Velhagen & Klasing. 131 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 26x18 cm.

ár: 13.09 EURO

KAEMMERER  Ludwig: Chodowiecki

ko8539.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

DAS BRUEGEL BUCH.

Wien. Schroll. 1936. 23 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 25x20 cm. kopott.

ár: 1.09 EURO

DAS BRUEGEL BUCH

ko8544.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

DIE WELT MAX KLINGERS.

Berlin. 1918. Erschienen Im Furche. 12 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 24x16 cm.

ár: 1.45 EURO

DIE WELT MAX KLINGERS

ko8545.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Max, Boehn: MINIATUREN UND SILHOUETTEN.

München. 1917. Bruckmann. 207 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.
méret: 20x14 cm. gerincen kis szakadás.

ár: 8.73 EURO

Max, Boehn: MINIATUREN UND SILHOUETTEN

ko8549.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Tóth Ervin: Mata János fametszetei.

Debrecen. 1962. TIT. 20 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x17 cm.

ár: 5.45 EURO

Tóth Ervin: Mata János fametszetei

ko8555.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Rohnert Ernst Theo: Heinrich von Zügel. Ein Malerleben.

Berlin. 1941. Rembrandt. 136 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.
méret: 26x21 cm. kopott.

ár: 2.55 EURO

Rohnert Ernst Theo: Heinrich von Zügel. Ein Malerleben

ko8557.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Hermann, Jedding: RAOUL DUFY.

Wiesbaden-Berlin. én. Vollmer. 45 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.
méret: 20x14 cm. kopott.

ár: 1.45 EURO

Hermann, Jedding: RAOUL DUFY

ko8658.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

FELICIEN ROPS ET SON OEUVRE. PAR ARSENE ALEXANDRE, E. BAILLY....OCTAVE UZANNE, EMILE VERHAEREN, ETC.

Bruxelles. 1897. Edmond Deman. 185 p. . francia nyelvű.
méret: 26x19 cm. kopott.

ár: 130.91 EURO

Paper binding, original half-leather case.
Numbered edition: 310/276.
FELICIEN ROPS ET SON OEUVRE. PAR ARSENE ALEXANDRE, E. BAILLY....OCTAVE UZANNE, EMILE VERHAEREN, ETC

ko8700.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Kurth, Julius: DER JAPANISCHE HOLZSCHNITT. EIN ABRISS SEINER GESCHICHTE.

München. 1922. Piper. 172 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.
méret: 25x17 cm. gerincen kis szakadás.

ár: 13.09 EURO

Kurth, Julius: DER JAPANISCHE HOLZSCHNITT. EIN ABRISS SEINER GESCHICHTE

ko9160.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Bíró József: Európa festészete.

Budapest. én. Officina. 110 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 22x15 cm.

ár: 3.27 EURO

Bíró József: Európa festészete

ko9179.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Ryser, Frieder: VERZAUBERTE BILDER. DIE KUNST DER MALEREI HINTER GLAS VON DER ANTIKE BIS ZUM 18. JAHRHUNDERT.

München. 1991. Klinkhardt & Biermann. 384 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 28x24 cm.

ár: 10.91 EURO

color pictures.
Ryser, Frieder: VERZAUBERTE BILDER. DIE KUNST DER MALEREI HINTER GLAS VON DER ANTIKE BIS ZUM 18. JAHRHUNDERT

ko9182.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Vallier, Dora: HENRI ROUSSEAU.

Vaduz. 1990. Bonfini Press. 95 p. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 28x21 cm.

ár: 4.73 EURO

color pictures.
Vallier, Dora: HENRI ROUSSEAU

ko9183.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Gauthier Maximilien Von: RENOIR.

München. 1977. Südwest. 93 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 28x21 cm.

ár: 3.27 EURO

color pictures.
Gauthier  Maximilien Von: RENOIR

ko9184.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Diehl, Gaston: F. LÉGER.

hn. 1985. Crown. 96 p. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 28x21 cm.

ár: 3.27 EURO

color pictures.
Diehl, Gaston: F. LÉGER

ko9185.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Huyghe, Von René: VAN GOGH.

München. én. Südwest. 94 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 28x21 cm.

ár: 1.82 EURO

color and black and white pictures.
Huyghe, Von René: VAN GOGH

ko9186.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Szürrealizmus. Műhely különszám.

Győr. 1994. Műhely. 140 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 29x20 cm.

ár: 1.45 EURO

black and white pictures.
Szürrealizmus. Műhely különszám

ko9187.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Drot, Jean-Marie: VOYAGE AU PAYS DES NAIFS.

Fribourg. 1986. Hatier. 212 p. vászonkötés. francia nyelvű.
méret: 29x24 cm.

ár: 4.36 EURO

color pictures.
Drot, Jean-Marie: VOYAGE AU PAYS DES NAIFS

ko9188.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Heller Nancy G: KÜNSTLERINNEN VON DER RENAISSANCE BIS ZUR GEGENWART.

Köln. 1989. VGS. 224 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 29x26 cm.

ár: 5.82 EURO

color and black and white pictures.
Heller  Nancy G: KÜNSTLERINNEN VON DER RENAISSANCE BIS ZUR GEGENWART

ko9189.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

H. Takács Marianna: Spanyol mesterek Zurbarántól Goyáig.

Budapest. 1984. Corvina. 75 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 27x23 cm.

ár: 2.55 EURO

color pictures.
H. Takács Marianna: Spanyol mesterek Zurbarántól Goyáig

ko9190.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Tátrai, Vilmos: MITTELITALIENISCHE CINQUECENTOGEMäLDE.

Budapest. 1983. Corvina. 93 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 27x23 cm.

ár: 2.55 EURO

color pictures.
Tátrai, Vilmos: MITTELITALIENISCHE CINQUECENTOGEMäLDE

ko9191.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Végh János: XVI. századi német táblaképek.

Budapest. 1981. Corvina. 83 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 27x23 cm.

ár: 2.55 EURO

color pictures.
Végh János: XVI. századi német táblaképek

ko9192.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

H. Takács Marianna: Spanyol festészet a primitívektől Riberáig.

Budapest. 1982. Corvina. 66 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 27x23 cm.

ár: 2.55 EURO

color pictures.
H. Takács Marianna: Spanyol festészet a primitívektől Riberáig

ko9193.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

DE CHIRIO.

New York. én. Cameo/Abrams. 64 p. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 31x24 cm.

ár: 4.36 EURO

color pictures.
DE CHIRIO

ko9194.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

PICASSO.

New York. én. Cameo/Abrams. 64 p. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 31x24 cm.

ár: 4.36 EURO

color pictures.
PICASSO

ko9195.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

BACON.

New York. én. Cameo/Abrams. 64 p. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 31x24 cm.

ár: 4.36 EURO

color pictures.
BACON

ko9197.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Szíj Rezső: Z. Soós István művészete.

Budapest. 1982. KT. 227 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 31x23 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző.

ár: 1.45 EURO

Szíj Rezső: Z. Soós István művészete

ko9198.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Vasarely: Gea.

Budapest. 1986. Corvina. 137 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 29x23 cm.

ár: 4.36 EURO

Vasarely: Gea

ko9199.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Messer Thomas M: EDVARD MUNCH.

New York. 1985. Abrams. 46 p. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 31x23 cm.

ár: 7.27 EURO

color and black and white pictures.
Messer Thomas M: EDVARD MUNCH

ko9200.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Rhulin, Oskar: CRANACH-ALTäRE DER REFORMATION.

Berlin. 1955. Evangelische. 167 p. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 29x20 cm.

ár: 2.18 EURO

black and white pictures.
Rhulin, Oskar: CRANACH-ALTäRE DER REFORMATION

ko9201.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

Schade Werner: A Cranach festőcsalád.

Budapest. 1983. Corvina. 476 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 30x24 cm.

ár: 12.36 EURO

color and black and white pictures.
Schade Werner: A Cranach festőcsalád

ko9202.   könyv/művészet/képzőművészet   berak a kosárba

LUCAS CRANACH.

Leningrad. 1976. Aurora. 38 p. papírkötés. angol nyelvű.
méret: 32x23 cm.

ár: 1.45 EURO

color pictures.
LUCAS CRANACH
1 2 3 4       -->
Sós Antikvarium 1056 Budapest Váci utca 73.   lap tetejére