ko1063. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Pólya Tibor (rajzolta): A nagy zarándok út.Budapest. én. kn. 135 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 32x24 cm. kopott. ár: 13.09 EURO | ![]() |
ko1569. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Harsányi Zoltán: Maillol.Budapest. 1979. Gondolat. 277 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 0.73 EUROszemtől szemben. | ![]() |
ko1711. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Karl Voll: Frankreichs klassische Zeichner im XIX. Jahrhundert.Berlin, Wien. 1923. Benjamin Harz. 63 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 30x23 cm. ár: 25.45 EURO | ![]() |
ko1716. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Gute Partien in Zeichnung und Kolorit.hn. én. Der Akademie Der Künste. 343 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 30x21 cm. ár: 9.09 EURO | ![]() |
ko1718. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Dieter Bolduan, Peter Goralczyk, Heinz Mahlan, Horst Weiss: Karl Friedrich Schinkel 1781-1841.Berlin. 1982. Berlin-Information. 84 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 28x25 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko1723. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Fortbildung von Lehrern aller Schularten im Bereich graphischer Ausdrucksmöglichkeiten Ein Modellversuch.Stuttgart. 1986. Edition Cantz. 326 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 28x23 cm. ár: 13.09 EURO | ![]() |
ko3383. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba PICTURES AND DRAWINGS (Illustrations). Wallace Collection Catalogues.London. 1949. William Clowes. 214 p. illusztrált. papírkötés. angol nyelvű.méret: 25x15 cm. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko3494. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Fenyő Iván: Dürer 1471-1528.Budapest. 1964. Képzőművészeti Alap. 32 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 17x13 cm. ár: 1.09 EURO50 t. illusztráció. | ![]() |
ko3581. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Malcolm C. Salaman (editor/szerk): Fine prints of the year.London-New York. 1928. Halton&Truscott Smith-Minton,Balch&Comp. 19 p. illusztrált. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 29x23 cm. ár: 32.73 EURO100 plate/tábla
Az előzéklapon Komjáti ( Wanyerka) Gyula ajánló sorai feleségének. 1928 London. Komjáti 1827-től londonban él és alkot. Az évkönyv tartalmaz róla szóló kritiká... | ![]() |
ko4168. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Faludy anikó: Bizánc festészete és mozaikművészete.Budapest. 1982. Corvina. 62 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x21 cm. ár: 4.36 EURO48 t. illusztráció. | ![]() |
ko5154. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba SCHEIZER KUNST UND HELVETICA 18 BIS. 20. JAHRHUNDERT.Zürich. 1991. Sotheby's. 139 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 27x21 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko6374. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Heitler László: Beck Ö. Fülöp.Budapest. 1969. Corvina. 34 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x15 cm. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko6642. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Tasnádi Attila: Cs. Kovács László.Budapest. 1985. Képzőművészeti. 62 p. dedikált. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 9.09 EURO | ![]() |
ko6851. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Török Gyöngyi: A jánosréti Szent Miklós főoltár.Budapest. 1989. Helikon-Corvina. 46 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 25x19 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko6959. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Ybl Ervin: Lotz Károly élete és művei.Budapest. 1981. Képzőművészeti. 106 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 31x23 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko6971. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Farkas Zoltán: Paál László.Budapest. 1954. Képzőművészeti. 61 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x21 cm. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko7477. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Sweet Frederick: JAMES MCNEILL WHISTLER.Chicago. 1968. M.W.P.I. 131 p. illusztrált. kartonkötés. angol nyelvű.méret: 25x18 cm. kopott. ár: 4.36 EUROJames McNeill Whistler
American Tonalist Painter and Printmaker, 1834-1903. | ![]() |
ko7484. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba John Rothenstein: EDWARD BURRA.London. 1973. Tate Gallery. 100 p. illusztrált. kartonkötés. angol nyelvű.méret: 21x21 cm. ár: 3.27 EUROEdward Burra
(29 March 1905 – 22 October 1976) was an English painter,. | ![]() |
ko7838. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. I-II. köt.Budapest. 1983. Európa. 1004 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko7915. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba KAEMMERER Ludwig: Chodowiecki.Bielefeld U. Lpz. 1897. Velhagen & Klasing. 131 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 26x18 cm. ár: 13.09 EURO | ![]() |
ko8539. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba DAS BRUEGEL BUCH.Wien. Schroll. 1936. 23 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 25x20 cm. kopott. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko8544. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba DIE WELT MAX KLINGERS.Berlin. 1918. Erschienen Im Furche. 12 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko8545. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Max, Boehn: MINIATUREN UND SILHOUETTEN.München. 1917. Bruckmann. 207 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x14 cm. gerincen kis szakadás. ár: 8.73 EURO | ![]() |
ko8549. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Tóth Ervin: Mata János fametszetei.Debrecen. 1962. TIT. 20 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 5.45 EURO | ![]() |
ko8555. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Rohnert Ernst Theo: Heinrich von Zügel. Ein Malerleben.Berlin. 1941. Rembrandt. 136 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 26x21 cm. kopott. ár: 2.55 EURO | ![]() |
ko8557. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Hermann, Jedding: RAOUL DUFY.Wiesbaden-Berlin. én. Vollmer. 45 p. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 20x14 cm. kopott. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko8658. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba FELICIEN ROPS ET SON OEUVRE. PAR ARSENE ALEXANDRE, E. BAILLY....OCTAVE UZANNE, EMILE VERHAEREN, ETC.Bruxelles. 1897. Edmond Deman. 185 p. . francia nyelvű.méret: 26x19 cm. kopott. ár: 130.91 EUROPaper binding, original half-leather case.
Numbered edition: 310/276. | ![]() |
ko8700. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Kurth, Julius: DER JAPANISCHE HOLZSCHNITT. EIN ABRISS SEINER GESCHICHTE.München. 1922. Piper. 172 p. illusztrált. félvászonkötés. német nyelvű.méret: 25x17 cm. gerincen kis szakadás. ár: 13.09 EURO | ![]() |
ko9160. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Bíró József: Európa festészete.Budapest. én. Officina. 110 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko9179. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Ryser, Frieder: VERZAUBERTE BILDER. DIE KUNST DER MALEREI HINTER GLAS VON DER ANTIKE BIS ZUM 18. JAHRHUNDERT.München. 1991. Klinkhardt & Biermann. 384 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 28x24 cm. ár: 10.91 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9182. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Vallier, Dora: HENRI ROUSSEAU.Vaduz. 1990. Bonfini Press. 95 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 28x21 cm. ár: 4.73 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9183. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Gauthier Maximilien Von: RENOIR.München. 1977. Südwest. 93 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 28x21 cm. ár: 3.27 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9184. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Diehl, Gaston: F. LÉGER.hn. 1985. Crown. 96 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 28x21 cm. ár: 3.27 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9185. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Huyghe, Von René: VAN GOGH.München. én. Südwest. 94 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 28x21 cm. ár: 1.82 EUROcolor and black and white pictures. | ![]() |
ko9186. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Szürrealizmus. Műhely különszám.Győr. 1994. Műhely. 140 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 29x20 cm. ár: 1.45 EUROblack and white pictures. | ![]() |
ko9187. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Drot, Jean-Marie: VOYAGE AU PAYS DES NAIFS.Fribourg. 1986. Hatier. 212 p. vászonkötés. francia nyelvű.méret: 29x24 cm. ár: 4.36 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9188. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Heller Nancy G: KÜNSTLERINNEN VON DER RENAISSANCE BIS ZUR GEGENWART.Köln. 1989. VGS. 224 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 29x26 cm. ár: 5.82 EUROcolor and black and white pictures. | ![]() |
ko9189. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba H. Takács Marianna: Spanyol mesterek Zurbarántól Goyáig.Budapest. 1984. Corvina. 75 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 27x23 cm. ár: 2.55 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9190. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Tátrai, Vilmos: MITTELITALIENISCHE CINQUECENTOGEMäLDE.Budapest. 1983. Corvina. 93 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 27x23 cm. ár: 2.55 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9191. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Végh János: XVI. századi német táblaképek.Budapest. 1981. Corvina. 83 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 27x23 cm. ár: 2.55 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9192. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba H. Takács Marianna: Spanyol festészet a primitívektől Riberáig.Budapest. 1982. Corvina. 66 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 27x23 cm. ár: 2.55 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9193. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba DE CHIRIO.New York. én. Cameo/Abrams. 64 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 31x24 cm. ár: 4.36 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9194. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba PICASSO.New York. én. Cameo/Abrams. 64 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 31x24 cm. ár: 4.36 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9195. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba BACON.New York. én. Cameo/Abrams. 64 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 31x24 cm. ár: 4.36 EUROcolor pictures. | ![]() |
ko9197. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Szíj Rezső: Z. Soós István művészete.Budapest. 1982. KT. 227 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 31x23 cm. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko9198. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Vasarely: Gea.Budapest. 1986. Corvina. 137 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 29x23 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko9199. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Messer Thomas M: EDVARD MUNCH.New York. 1985. Abrams. 46 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 31x23 cm. ár: 7.27 EUROcolor and black and white pictures. | ![]() |
ko9200. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Rhulin, Oskar: CRANACH-ALTäRE DER REFORMATION.Berlin. 1955. Evangelische. 167 p. vászonkötés. német nyelvű.méret: 29x20 cm. ár: 2.18 EUROblack and white pictures. | ![]() |
ko9201. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba Schade Werner: A Cranach festőcsalád.Budapest. 1983. Corvina. 476 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 30x24 cm. ár: 12.36 EUROcolor and black and white pictures. | ![]() |
ko9202. könyv/művészet/képzőművészet berak a kosárba LUCAS CRANACH.Leningrad. 1976. Aurora. 38 p. papírkötés. angol nyelvű.méret: 32x23 cm. ár: 1.45 EUROcolor pictures. | ![]() |