embléma

Sós Antikvárium

alapítás éve 1985

Katalógus   in english   BelépésMűvészeti könyvtárat vásároltunk!!!

könyv/földrajz, térképészet, útleírás

1 2       -->

ko650.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

M. Ph. De Golbéry: Histoire et description de La Suisse et du tyrol.

Paris. 1838. Firmin Didot Freres. 460 p. illusztrált. papírkötés. francia nyelvű.
méret: 22x14 cm.

ár: 130.91 EURO

1 map/térkép
91 metszet/engraving.
M. Ph. De Golbéry: Histoire et description de La Suisse et du tyrol

ko762.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Carl Ludwig Frommel: Baden-Baden.

Dortmund. 1979. Harenberg Kommunikation. 152 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 18x12 cm.

ár: 5.09 EURO

Die bibliophilen Taschenbücher.
Carl Ludwig Frommel: Baden-Baden

ko1263.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Andrej V. Ikonnyikov: Leningrád és környéke.

Budapest. 1975. Corvina. 100 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 26x23 cm.

ár: 1.09 EURO

Andrej V. Ikonnyikov: Leningrád és környéke

ko1312.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Verzár István: Portugáliai utazások.

Budapest. 1980. Panoráma. 262 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x12 cm.

ár: 1.45 EURO

Panoráma külföldi útikönyvek.
Az utolsó néhány lap vízfoltos.
Verzár István: Portugáliai utazások

ko1559.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon (A Kon-tiki expedíció).

Budapest. 1969. Gondolat. 234 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x14 cm.

ár: 1.45 EURO

Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon (A Kon-tiki expedíció)

ko1735.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Alfred Brehm: Az egyenlítőtől az északi fokig.

Budapest. 1965. Gondolat. 300 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x15 cm.

ár: 2.55 EURO

Klasszikus útleírások.
címlapon tulajdonosi bejegyzés.
Alfred Brehm: Az egyenlítőtől az északi fokig

ko1850.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Sailer-Bloss: Izrael.

Budapest. 1989. Polyglott. 64 p. illusztrált. fűzve. magyar nyelvű.
méret: 19x12 cm.

ár: 0.91 EURO

Sailer-Bloss: Izrael

ko2275.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Szentirmai József: Japán.

Budapest. 1975. Panorama. 642 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 2.91 EURO

Képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált.
Szentirmai József: Japán

ko2282.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Cseke László: Dunakanyar.

Budapest. 1973. Panoráma. 139 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x12 cm.

ár: 1.45 EURO

Cseke László: Dunakanyar

ko2294.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Berciu Und Anghel: Alba Julia/ Gyulafehérvár/.

Bukarest. 1965. Meridiane. 69 p. illusztrált. fűzve. német nyelvű.
méret: 16x11 cm.

ár: 1.09 EURO

Berciu Und Anghel: Alba Julia/ Gyulafehérvár/

ko2296.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Huba László: Siófok. Balatonaliga. Balatonvilágos. Balatonszabadi.

Budapest. 1958. Panoráma. 64 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x11 cm.

ár: 0.44 EURO

Kopott.
Huba László: Siófok. Balatonaliga. Balatonvilágos. Balatonszabadi

ko2297.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Kun Károly- Nagy Zoltán: Hajdúszoboszló gyógyfürdő.

hn. 1975. kn. 93 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x12 cm.

ár: 0.73 EURO

Kun Károly- Nagy Zoltán: Hajdúszoboszló gyógyfürdő

ko2299.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Szövényi István: Kőszeg.

hn. 1973. kn. 107 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x12 cm.

ár: 0.73 EURO

Szövényi István: Kőszeg

ko2300.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Gimes Endre: Nagycenk.

hn. 1974. kn. 117 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x12 cm.

ár: 0.73 EURO

Gimes Endre: Nagycenk

ko2301.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Marót János: Fertőd.

hn. 1972. kn. 105 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x12 cm.

ár: 0.73 EURO

Marót János: Fertőd

ko2304.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Molnár Imre: Szigetvár és környéke.

hn. 1989. kn. 79 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 16x12 cm.

ár: 0.73 EURO

Molnár Imre: Szigetvár és környéke

ko2392.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Nádas Ferenc: Az Északamerikai Egyesült Államok.

Budapest. 1943. Cserépfalvi. 157 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x17 cm.

ár: 2.18 EURO

Gazdaság- és társadalompolitikai tanulmány.
Nádas Ferenc: Az Északamerikai Egyesült Államok

ko2816.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Házi Jenő: Pozsony vármegye középkori földrajza.

Pozsony. 2000. Kalligram. 614 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x14 cm.

ár: 5.09 EURO

Új ára: 2700 Ft.
Házi Jenő: Pozsony vármegye középkori földrajza

ko3394.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins 1932.

Innsbruck. 1939. Verlag D.Ö.A. 368 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 26x19 cm.

ár: 13.09 EURO

Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins 1932

ko4103.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Auguste Piccard: A tenger mélyén.

Budapest. 1961. Gondolat. 290 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x15 cm.

ár: 1.82 EURO

Auguste Piccard: A tenger mélyén

ko4107.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes óceánon. A Kon-tiki expedició.

Budapest. 1962. Gondolat. 233 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x14 cm.

ár: 1.45 EURO

Világjárók 1.
Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes óceánon. A Kon-tiki expedició

ko4110.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Ernst F. Löhndorff: Az óceán pokla.

Budapest. én. Utazási Könyvek Kiadóhivatala. 245 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 23x16 cm.

ár: 2.18 EURO

A világjárás hősei.
Ernst F. Löhndorff: Az óceán pokla

ko4330.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Bokor Imre: München és Bajorország.

Budapest. 1933. Magyar Goethe-Társaság. 128 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 18x13 cm.

ár: 4.36 EURO

Bokor Imre: München és Bajorország

ko4410.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Mátra útikalauz.

Budapest. 1978. Sport. 310 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x12 cm.

ár: 1.82 EURO

Térképmelléklettel.
Mátra útikalauz

ko4557.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Fehérdy Iván - Dukay Tóth Romola: Kanada.

Budapest. 1985. Panoráma. 555 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 4.36 EURO

Fehérdy Iván - Dukay Tóth Romola: Kanada

ko4559.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Románia.

Budapest. 1979. Panoráma. 678 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 2.18 EURO

Románia

ko4975.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Pethő -Tibor - Szombathy Viktor: Ausztria.

Budapest. 1979. Panoráma. 695 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 2.91 EURO

A védőborítón szakadás.
Pethő -Tibor - Szombathy Viktor: Ausztria

ko4979.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Szabó R. Jenő: Egyiptom.

Budapest. 1979. Panoráma. 621 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 3.27 EURO

Szabó R. Jenő: Egyiptom

ko4980.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Kis Csaba: Amerikai Egyesült Államok.

Budapest. 1982. Panoráma. 744 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 3.27 EURO

Kis Csaba: Amerikai Egyesült Államok

ko4982.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Doromby Endre: Spanyolország.

Budapest. 1976. Panoráma. 647 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 3.27 EURO

Doromby Endre: Spanyolország

ko4983.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Szabó R. Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország.

Budapest. 1981. Panoráma. 479 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 2.91 EURO

Szabó R. Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország

ko4986.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Polonyi Péter: Kína.

Budapest. 1985. Panoráma. 615 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 3.27 EURO

Polonyi Péter: Kína

ko4987.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Vincenzik Dénes: Mexikó.

Budapest. 1985. Panoráma. 503 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 19x13 cm.

ár: 3.27 EURO

Vincenzik Dénes: Mexikó

ko5149.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

OSNABRüCK 12 TRINKS=POSTKARTEN.

Leipzig. én. Trinks. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.
méret: 14x10 cm.

ár: 2.18 EURO

OSNABRüCK 12 TRINKS=POSTKARTEN

ko5150.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

FüHRER DURCH SALZBURG UND UMGEBUNG.

Salzburg. én. Hermann Nagelsbach. 37 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.
méret: 14x11 cm.

ár: 4.36 EURO

FüHRER DURCH SALZBURG UND UMGEBUNG

ko6540.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Bengt, Berg: ABU MARKUB. MIT DER FILMKAMERA UNTER ELEFANTEN UND REISENSTöRCHEN.

Berlin. 1940. Reimer. 187 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.
méret: 25x18 cm. foltos.

ár: 9.09 EURO

Bengt, Berg: ABU MARKUB. MIT DER FILMKAMERA UNTER ELEFANTEN UND REISENSTöRCHEN

ko6659.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Rapcsányi László: Jeruzsálem.

Budapest. 1984. Gondolat. 349 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 24x16 cm.

ár: 2.18 EURO

Rapcsányi László: Jeruzsálem

ko7049.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Asztalos-Horváth: Gödöllő, a Rákos és a Galga mente.

Budapest. 1989. Dunatours. 124 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x11 cm.

ár: 1.45 EURO

Asztalos-Horváth: Gödöllő, a Rákos és a Galga mente

ko7588.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Tardy Lajos (összeállító): Orosz és ukrán utazók a régi Magyarországon.

Budapest. 1988. Gondolat. 262 p. papírkötés. magyar nyelvű.
méret: 18x11 cm.

ár: 2.18 EURO

Tardy Lajos (összeállító): Orosz és ukrán utazók a régi Magyarországon

ko7705.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Szabó M. Attila-Szabó M. Erzsébet: Erdélyi helységnévszótár.

Bukarest. 1992. Kriterion. 250 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x12 cm.

ár: 2.91 EURO

Szabó M. Attila-Szabó M. Erzsébet: Erdélyi helységnévszótár

ko8008.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

ODESSZA, OGYESSZA,.

hn. ca. 1910. kn. vászonkötés. angol nyelvű.
méret: 11x16 cm.

ár: 29.09 EURO

20 t. fotó.
ODESSZA, OGYESSZA,

ko8115.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Marco Polo: Utazásai.

Bukarest. 1986. Kriterion. 319 p. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x10 cm.

ár: 1.45 EURO

Marco Polo: Utazásai

ko8116.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Brehm Alfred Edmund: Az Északi-sarktól az Egyenlítőig.

Bukarest. 1988. Kriterion. 322 p. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x10 cm.

ár: 1.45 EURO

Brehm Alfred Edmund: Az Északi-sarktól az Egyenlítőig

ko8117.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Golescu Dinicu: Utazásaim leírása. 1824, 1825, 1826.

Bukarest. 1978. Kriterion. 226 p. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x10 cm.

ár: 1.45 EURO

Golescu Dinicu: Utazásaim leírása. 1824, 1825, 1826

ko8119.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Utazások a régi Európában.

Bukarest. 1976. Kriterion. 218 p. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x10 cm.

ár: 1.45 EURO

Utazások a régi Európában

ko8120.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban.

Bukarest. 1984. Kriterion. 262 p. kartonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x10 cm.

ár: 1.45 EURO

Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban

ko8237.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Molnár Gábor: Makk és jaguár.

Budapest. 1972. Szépirodalmi. 414 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x15 cm.

ár: 2.18 EURO

Molnár Gábor: Makk és jaguár

ko8239.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Justus Petrhes Taschen Atlas.

Gotha. 1952. Justus Perthes. 68 p. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 17x10 cm. kopott.

ár: 2.18 EURO

26 térkép.
Justus Petrhes Taschen Atlas

ko8240.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Molnár Gábor-Hegyi Klára: Négy hágó sziklavadonában.

Gotha. 1970. Szépirodalmi. 545 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 20x14 cm.

ár: 2.18 EURO

Molnár Gábor-Hegyi Klára: Négy hágó sziklavadonában

ko8242.   könyv/földrajz, térképészet, útleírás   berak a kosárba

Molnár Gábor: Pálmakunyhó az őserdőben.

Budapest. 1963. Gondolat. 444 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.
méret: 21x14 cm.

ár: 2.18 EURO

Molnár Gábor: Pálmakunyhó az őserdőben
1 2       -->
Sós Antikvarium 1056 Budapest Váci utca 73.   lap tetejére