ko650. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba M. Ph. De Golbéry: Histoire et description de La Suisse et du tyrol.Paris. 1838. Firmin Didot Freres. 460 p. illusztrált. papírkötés. francia nyelvű.méret: 22x14 cm. ár: 130.91 EURO1 map/térkép
91 metszet/engraving. | ![]() |
ko762. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Carl Ludwig Frommel: Baden-Baden.Dortmund. 1979. Harenberg Kommunikation. 152 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 5.09 EURODie bibliophilen Taschenbücher. | ![]() |
ko1263. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Andrej V. Ikonnyikov: Leningrád és környéke.Budapest. 1975. Corvina. 100 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 26x23 cm. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko1312. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Verzár István: Portugáliai utazások.Budapest. 1980. Panoráma. 262 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.45 EUROPanoráma külföldi útikönyvek.
Az utolsó néhány lap vízfoltos. | ![]() |
ko1559. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon (A Kon-tiki expedíció).Budapest. 1969. Gondolat. 234 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko1735. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Alfred Brehm: Az egyenlítőtől az északi fokig.Budapest. 1965. Gondolat. 300 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 2.55 EUROKlasszikus útleírások.
címlapon tulajdonosi bejegyzés. | ![]() |
ko1850. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Sailer-Bloss: Izrael.Budapest. 1989. Polyglott. 64 p. illusztrált. fűzve. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 0.91 EURO | ![]() |
ko2275. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szentirmai József: Japán.Budapest. 1975. Panorama. 642 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.91 EUROKépekkel, térképekkel gazdagon illusztrált. | ![]() |
ko2282. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Cseke László: Dunakanyar.Budapest. 1973. Panoráma. 139 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x12 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko2294. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Berciu Und Anghel: Alba Julia/ Gyulafehérvár/.Bukarest. 1965. Meridiane. 69 p. illusztrált. fűzve. német nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko2296. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Huba László: Siófok. Balatonaliga. Balatonvilágos. Balatonszabadi.Budapest. 1958. Panoráma. 64 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 0.44 EUROKopott. | ![]() |
ko2297. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Kun Károly- Nagy Zoltán: Hajdúszoboszló gyógyfürdő.hn. 1975. kn. 93 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko2299. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szövényi István: Kőszeg.hn. 1973. kn. 107 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko2300. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Gimes Endre: Nagycenk.hn. 1974. kn. 117 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko2301. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Marót János: Fertőd.hn. 1972. kn. 105 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko2304. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Imre: Szigetvár és környéke.hn. 1989. kn. 79 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 0.73 EURO | ![]() |
ko2392. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Nádas Ferenc: Az Északamerikai Egyesült Államok.Budapest. 1943. Cserépfalvi. 157 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 2.18 EUROGazdaság- és társadalompolitikai tanulmány. | ![]() |
ko2816. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Házi Jenő: Pozsony vármegye középkori földrajza.Pozsony. 2000. Kalligram. 614 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 5.09 EUROÚj ára: 2700 Ft. | ![]() |
ko3394. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Zeitschrift des Deutschen und Österreichischen Alpenvereins 1932.Innsbruck. 1939. Verlag D.Ö.A. 368 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 26x19 cm. ár: 13.09 EURO | ![]() |
ko4103. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Auguste Piccard: A tenger mélyén.Budapest. 1961. Gondolat. 290 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko4107. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes óceánon. A Kon-tiki expedició.Budapest. 1962. Gondolat. 233 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 1.45 EUROVilágjárók 1. | ![]() |
ko4110. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Ernst F. Löhndorff: Az óceán pokla.Budapest. én. Utazási Könyvek Kiadóhivatala. 245 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.18 EUROA világjárás hősei. | ![]() |
ko4330. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Bokor Imre: München és Bajorország.Budapest. 1933. Magyar Goethe-Társaság. 128 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko4410. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Mátra útikalauz.Budapest. 1978. Sport. 310 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 1.82 EUROTérképmelléklettel. | ![]() |
ko4557. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Fehérdy Iván - Dukay Tóth Romola: Kanada.Budapest. 1985. Panoráma. 555 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko4559. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Románia.Budapest. 1979. Panoráma. 678 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko4975. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Pethő -Tibor - Szombathy Viktor: Ausztria.Budapest. 1979. Panoráma. 695 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.91 EUROA védőborítón szakadás. | ![]() |
ko4979. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szabó R. Jenő: Egyiptom.Budapest. 1979. Panoráma. 621 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko4980. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Kis Csaba: Amerikai Egyesült Államok.Budapest. 1982. Panoráma. 744 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko4982. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Doromby Endre: Spanyolország.Budapest. 1976. Panoráma. 647 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko4983. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szabó R. Jenő: Nagy-Britannia és Észak-Írország.Budapest. 1981. Panoráma. 479 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko4986. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Polonyi Péter: Kína.Budapest. 1985. Panoráma. 615 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko4987. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Vincenzik Dénes: Mexikó.Budapest. 1985. Panoráma. 503 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko5149. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba OSNABRüCK 12 TRINKS=POSTKARTEN.Leipzig. én. Trinks. illusztrált. kartonkötés. német nyelvű.méret: 14x10 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko5150. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba FüHRER DURCH SALZBURG UND UMGEBUNG.Salzburg. én. Hermann Nagelsbach. 37 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 14x11 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko6540. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Bengt, Berg: ABU MARKUB. MIT DER FILMKAMERA UNTER ELEFANTEN UND REISENSTöRCHEN.Berlin. 1940. Reimer. 187 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 25x18 cm. foltos. ár: 9.09 EURO | ![]() |
ko6659. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Rapcsányi László: Jeruzsálem.Budapest. 1984. Gondolat. 349 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko7049. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Asztalos-Horváth: Gödöllő, a Rákos és a Galga mente.Budapest. 1989. Dunatours. 124 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko7588. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Tardy Lajos (összeállító): Orosz és ukrán utazók a régi Magyarországon.Budapest. 1988. Gondolat. 262 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x11 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko7705. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Szabó M. Attila-Szabó M. Erzsébet: Erdélyi helységnévszótár.Bukarest. 1992. Kriterion. 250 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x12 cm. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko8008. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba ODESSZA, OGYESSZA,.hn. ca. 1910. kn. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 11x16 cm. ár: 29.09 EURO20 t. fotó. | ![]() |
ko8115. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Marco Polo: Utazásai.Bukarest. 1986. Kriterion. 319 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko8116. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Brehm Alfred Edmund: Az Északi-sarktól az Egyenlítőig.Bukarest. 1988. Kriterion. 322 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko8117. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Golescu Dinicu: Utazásaim leírása. 1824, 1825, 1826.Bukarest. 1978. Kriterion. 226 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko8119. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Utazások a régi Európában.Bukarest. 1976. Kriterion. 218 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko8120. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban.Bukarest. 1984. Kriterion. 262 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko8237. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Gábor: Makk és jaguár.Budapest. 1972. Szépirodalmi. 414 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko8239. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Justus Petrhes Taschen Atlas.Gotha. 1952. Justus Perthes. 68 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. kopott. ár: 2.18 EURO26 térkép. | ![]() |
ko8240. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Gábor-Hegyi Klára: Négy hágó sziklavadonában.Gotha. 1970. Szépirodalmi. 545 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko8242. könyv/földrajz, térképészet, útleírás berak a kosárba Molnár Gábor: Pálmakunyhó az őserdőben.Budapest. 1963. Gondolat. 444 p. illusztrált. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x14 cm. ár: 2.18 EURO | ![]() |