hasonló témakörök:
levelezőlap, fotó/Film, színház
ko3515. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba A Kisfaludy-társaság évlapjai 52. 1918-1920.Budapest. 1920. Franklin-társulat. 152 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko3532. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Fodor András: Ezer este Fülep Lajossal I-II.Budapest. 1986. Magvető. 1409 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 10.18 EURO746, 663 p. | ![]() |
ko3540. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Falus Róbert: Az antik világ irodalmai.Budapest. 1976. Gondolat. 759 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 9.09 EUROA címlapon tulajdonosi bélyegző. | ![]() |
ko3786. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Pomogáts Béla: Déry Tibor.Budapest. 1974. Akadémia. 199 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.45 EUROKortársaink. | ![]() |
ko3788. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Babits Mihály: Az európai irodalom olvasókönyve. Töredék és vázlat.Budapest. 1978. Magvető. 237 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x13 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko4303. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Bisztray Gyula: Új magyar próza.Budapest. 1948. MTA. 820 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 2.55 EURO | ![]() |
ko4304. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Bendek Marcell: Irodalmi hármas könyv.Budapest. 1967. Gondolat. 362 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x11 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko4323. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Riedl Frigyes: Arany János.Budapest. 1957. Gondolat. 335 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko4324. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Thomas Mann: Levelek 1934-1955.Budapest. 1967. Európa. 644 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko4337. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Illyés Gyuláné (szerk): Illyés Gyula emlékkönyv.Budapest. 1984. Szépirodalmi. 611 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x18 cm. ár: 4.36 EUROA címlapon ex libris. | ![]() |
ko4339. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba A. C. Ward: Longman companion to twentieth century literature.London. 1970. Longman. 593 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 22x15 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko4354. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba A német irodalom a XX. században.Budapest. 1966. Gondolat. 549 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.55 EURO | ![]() |
ko4355. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Az amerikai irodalom a huszadik században.Budapest. 1965. Gondolat. 555 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 2.55 EURO | ![]() |
ko4432. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Somlyó György: Philoktétész sebe.Budapest. 1986. Szépirodalmi. 433 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 1.82 EUROBevezetés a modern költészetben. | ![]() |
ko4447. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Móra Ferenc levelesládája.Szeged. 1961. Tiszatáj. 329 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko4893. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Kardos Pál: Babits Mihály.Budapest. 1972. Gondolat. 668 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x15 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko5032. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Nemeskürty István - Orosz László - Németh G. Béla - Tamás Attila - Görömbei András: A magyar irodalom története.Budapest. 1982. Kossuth. 486 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x14 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko5173. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Bundock, Clement J: THE NATIONAL UNION OF JOURNALISTS.Oxford. 1957. University Press. 254 p. vászonkötés. angol nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko5180. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Miklós Róbert: A kecskeméti Katona József emlékház kiállítása.Kecskemét. 1974. Katona József Múzeum. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x20 cm. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko5494. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Balogh László: József Attila.Budapest. 1969. Gondolat. 223 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 1.45 EURONagy magyar írók. | ![]() |
ko5761. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Egy barátság levelekben. Gulyás Pál és Németh László levelezése.Budapest. 1990. Petőfi Irodalmi Múzeum. 523 p. illusztrált. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 23x16 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko5763. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása.Budapest. 1988. Akadémiai. 318 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko5766. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Kállay Miklós: A magyar irodalom története. I-III rész (egybekötve).Budapest. én. Fővárosi Könyvkiadó. 223 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 13x9 cm. ár: 1.64 EURO | ![]() |
ko6054. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Rónay György: A francia reneszánsz költészete.Budapest. 1956. Magvető. 367 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. kopott. ár: 2.18 EURO | ![]() |
ko6102. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Kovács László: Az irodalomútján.Budapest. 1941. Révai. 179 p. félvászonkötés. magyar nyelvű.méret: 19x13 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko6104. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Rónay György: Élet-mozaik.Budapest. 2005. Szent István Társulat. 322 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 2.55 EURO | ![]() |
ko6131. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Maurois, André: Voltaire.Budapest. 1990. Akadémiai. 123 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko6134. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Tarnóc Márton: Egy kuruckori vers szövegtörténetéhez.Szeged. 1972. kn. 7 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 0.36 EUROIrodalomtörténeti dolgozatok. 81.
Klny. | ![]() |
ko6362. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba R, PAYER-THURN: GOETHE. EIN BILDERBUCH. SEIN LEBEN UND SCHAFFEN IN 444 BILDERN ERLäUTERT.Leipzig. én. Günther Schulz. 192 p. illusztrált. vászonkötés. német nyelvű.méret: 24x17 cm. foltos. kopott. ár: 8.73 EURO | ![]() |
ko6601. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Goethe és a világirodalom.Bukarest. 1975. Kriterion. 205 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 16x12 cm. ár: 1.45 EUROTéka. | ![]() |
ko6606. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Itóka ( Bölönyi Györgyné): Ady Párizsban.Bukarest. 1977. Kriterion. 296 p. kartonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. ár: 2.18 EUROTéka. | ![]() |
ko6634. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Mint különös hírmondó. Tanulmányok, dokumentumok Babits Mihály születésének 100. évfordulójára.Budapest. 1983. PIM. 420 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 3.27 EURO | ![]() |
ko6648. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Fejes Endre: Gondolta a fene.Budapest. 1977. Magvető. 381 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 1.09 EURO | ![]() |
ko6862. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba NYUGAT. I-II. köt. 1908-1941. Válogatás.-Viták, programok, kritikák-.Budapest. 1988. Szépirodalmi. 1250 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 24x17 cm. ár: 8.73 EURO | ![]() |
ko6898. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Kodolányi Júlia: Apám.Budapest. 1988. Magvető. 282 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x11 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko7048. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Seres József-Szappanos Balázs: Verselemzések.Budapest. 1972. Tankönyvkiadó. 247 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 20x14 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko7056. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Szávai János: Boccacciótól Salingerig. Novellaértelmezések.Budapest. 1987. Tankönyvkiadó. 198 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 1.45 EUROMűelemzések Kiskönyvtára. | ![]() |
ko7057. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Szávai János: Nagy francia regények.Budapest. 1989. Tankönyvkiadó. 291 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 1.45 EUROMűelemzések Kiskönyvtára. | ![]() |
ko7058. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba H. Szász Anna Mária: A modern regény mesterei.Budapest. 1985. Tankönyvkiadó. 198 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x10 cm. ár: 1.45 EUROMűelemzések Kiskönyvtára. | ![]() |
ko7185. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Muncker, Franz: FRIEDRICH GOTTLIEB KLOPSTOCK. GESCHICHTE EINES LEBENS UND EINES SCHRIFTEN.Stutthart. 1893. Göschen. 566 p. félbőr-kötésben. német nyelvű.méret: 21x14 cm. kopott. címlapon tulajdonosi bélyegző. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko7192. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Schmidt Siegfried J. (Hrsg): DAS EXPERIMENT IN LITERATUR UND KUNST.München. 1978. Fink. 128 p. illusztrált. papírkötés. német nyelvű.méret: 21x15 cm. ár: 1.82 EURO | ![]() |
ko7194. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Grimm , Reinhold: DEUTSCHE DRAMENTHEORIEN; BEITRÄGE ZU EINER HISTORISCHEN POETIK DES DRAMAS IN DEUTSCHLAND.Frankfurt Am Main. 1971. Athenäum. 591 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 23x15 cm. kopott. ár: 4.36 EURO | ![]() |
ko7200. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Arisztotelész: Poétika.Budapest. 1974. Magyar Helikon. 85 p. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 17x10 cm. kopott. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko7210. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Hartung, Harald: VOM NATURALISMUS BIS ZUR JAHRHUNDERTMITTE. GEDICHTE UND ITERPRETATIONEN 5.Stuttgart. 1983. Philipp Reclam. 428 p. papírkötés. német nyelvű.méret: 15x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko7322. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Hegedűs Géza: Kalliopé bűvöletében avagy az európai verses epika évezredei.Budapest. 1988. Kozmosz. 217 p. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 16x11 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko7615. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Francia irodalmi szalonok.Budapest. 1963. Gondolat. 216 p. illusztrált. vászonkötés. magyar nyelvű.méret: 18x12 cm. ár: 2.91 EURO | ![]() |
ko7648. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Nagy Miklós: Jókai Mór.Budapest. 1975. Szépirodalmi. 261 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 19x12 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko7733. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Györei Zsolt (szerkesztő): Heltai Jenő. I-II. köt.Budapest. 2002. BFL. 554 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 24x16 cm. ár: 4.36 EUROBudapesti Negyed 38-39. szám. | ![]() |
ko7758. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Czine Mihály: Móricz Zsigmond.Budapest. 1979. Gondolat. 192 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |
ko7759. könyv/irodalomtörténet, sajtó berak a kosárba Tarján Tamás: Nagy Lajos.Budapest. 1980. Gondolat. 254 p. illusztrált. papírkötés. magyar nyelvű.méret: 18x10 cm. ár: 1.45 EURO | ![]() |